Polańczyk - DEDAL 24.08.2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
jola49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 09 lip 2017 17:18
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Polańczyk - DEDAL 24.08.2017

Post autor: jola49 »

Witam serdecznie Szanownych Forumowiczów,

Mam pytanie: czy ktoś jedzie do Dedala 24 sierpnia? ;)

Pozdrawiam. Jola.
Ostatnio zmieniony 11 lip 2017 01:24 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
jola49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 09 lip 2017 17:18
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk - DEDAL 24.08.2017

Post autor: jola49 »

Czyżby nikt nie jechał do Dedala w pięknym Polańczyku :( A może jednak... :) Pozdrawiam. Jola.
kresowiec55
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 26 kwie 2014 21:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polańczyk - DEDAL 24.08.2017

Post autor: kresowiec55 »

Witaj.Nie frasuj się,nie będziesz sama w Polańczyku!!!A Dedal,Solinka,Amerpol,Plon,to nie ma znaczenia,tam przestrzeń jest tak mała że i tak trafiamy na siebie na ulicy(Zdrojowej),czy też na wieczornej parkietoterapii.Pozdrawiam serdecznie,udanego turnusu.Też tam będę,akurat nie w Dedalu.Oby aura była,w tym terminie, łaskawa.
Awatar użytkownika
jola49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 09 lip 2017 17:18
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk - DEDAL 24.08.2017

Post autor: jola49 »

Kresowiec, dziękuję za pocieszające słowa :kwiat: .W Polańczyku będę pierwszy raz, więc nic dziwnego, że jadę z maleńkim ,,dreszczykiem'. Mam nadzieję, że zasłużyliśmy sobie na słoneczko :) ... Ach, ta parkietoterapia... Jola.
kresowiec55
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 26 kwie 2014 21:35
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Polańczyk - DEDAL 24.08.2017

Post autor: kresowiec55 »

Skoro pierwszy raz w Polańczyku to wszystko przed Tobą.Moim zdaniem,miejsce urocze.Poza rechabilitacją można korzystać ze zorganizowanych wycieczek(Węgry,Ukraina,Pętla bieszczadzka).A najlepiej zakręcic się wokół towarzystwa z autem i popołudniami,w niedzielę, pozwiedzać okoliczne wioseczki , pojechać wysoko w Bieszczady.A nawet wyść na połoniny,do tego potrzebne dobre buty.Myśle że w Polańczyku każdy znajdzie coś dla siebie.Coś nie coś wiem o tym,jadę tam trzeci raz z kolei , z własnego wyboru.Pozdrawiam serdecznie...
Awatar użytkownika
jola49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 09 lip 2017 17:18
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk - DEDAL 24.08.2017

Post autor: jola49 »

Kresowiec, dziękuję za interesujące propozycje miłego spędzenia czasu w Polańczyku. :kwiat: Do Lwowa? - choćby pieszo... :) Kocham to miasto. Pozdrawiam. Jola.
Awatar użytkownika
jola49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 09 lip 2017 17:18
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk - DEDAL 24.08.2017

Post autor: jola49 »

Nie za cały miesiąc wyjazd do sanatorium i co? I nic... :( :( :( Nikt nie jedzie w w/w terminie do ,,Dedala'? Z natury jestem optymistką, więc czekam dalej... :)
Awatar użytkownika
jola49
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 24
Na forum od: 09 lip 2017 17:18
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Polańczyk - DEDAL 24.08.2017

Post autor: jola49 »

No cóż... chyba się już nie doczekam... Bilet mam już w kieszeni :) Mam nadzieję na świetną rehabilitację na miejscu i sympatyczne towarzystwo w Polańczyku. Jola.
adzia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 24 lut 2011 15:18

Re: Polańczyk - DEDAL 24.08.2017

Post autor: adzia »

Byłam w DEDALU i było super, polecam serdecznie :)
forumowicz

Re: Polańczyk - DEDAL 24.08.2017

Post autor: forumowicz »

jola49 pisze:No cóż... chyba się już nie doczekam... Bilet mam już w kieszeni :) Mam nadzieję na świetną rehabilitację na miejscu i sympatyczne towarzystwo w Polańczyku. Jola.
Witaj ,ale tutaj tak jest ,ludzie raczej nie piszą chociaż jadą wierz mi. :o
Polańczyk masz w cudownej porze właśnie niedawno stamtąd wróciłam ,jest teraz przepiękny a zawsze się przed nim broniłam,jak mi proponowano na rehabilitację .
Tez Jolu jadę ale w listopadzie mam nadzieję na cieple dni jeszcze.
Byłam tez w Dedalu podczas pobytu teraz dobry i zadbany obiekt .
Pozdrawiam :kwiat: serdecznie .
ODPOWIEDZ