Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
IlonkaW
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 29 gru 2017 11:11

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: IlonkaW »

Edytka to zapraszamy po południu do Jutrzenki ;-)
Biker
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 08 gru 2017 02:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: Biker »

Dzień dobry dziewczyny,
Jak u Was, jak się podoba pobyt, jakie zalety i jakie ewentualne niedogodności?

Pozdrawiam
Biker
Biker
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 08 gru 2017 02:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: Biker »

Dzień dobry,
Oj musi być wszystko ok, dziewczyny nie zaglądają na forum :-)
W wolnej chwili proszę o relację :-)

Pozdrawiam
Biker
IlonkaW
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 29 gru 2017 11:11

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: IlonkaW »

Witaj Biker,
masz rację brakuje nam czasu ;) zabiegi rozpisane na cały dzień, czasem w różnych budynkach. Także kondycję trzeba mieć :D poza tym wszystko ok, czas leci, byle do przodu :) zastrzeżeń nie mam :)
Pozdrawiam serdecznie
Biker
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 08 gru 2017 02:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: Biker »

Dobry wieczór,
Mam pytanie, jak jest z ewentualnym praniem, czy można gdzieś odpłatnie to zrobić na terenie sanatorium?

P. S. Jak mija Wasz pobyt?

Pozdrawiam
Biker
Biker
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 08 gru 2017 02:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: Biker »

Jestem pierwszy dzień, i jest naprawdę fajnie...
Warunki pierwsza klasa, obsługa na wysokim poziomie, wszyscy mili uśmiechnięcie,oby tak dalej.

Jeżeli jakieś informacje potrzebne, to służę pomocą :-)

Biker
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: forumowicz »

Rozrywki zorganizowane jakieś?
Biker
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 08 gru 2017 02:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: Biker »

Pusia pisze: 20 mar 2018 13:12 Rozrywki zorganizowane jakieś?
Cześć Pusia,
Codziennie oprócz poniedziałków, są wieczorki taneczne od godz.19.00 do godz.23.00, grają zespoły na żywo, nawet fajnie, jutro ma być DJ, zobaczymy jak będzie. W sobotę będzie miał koncert zespół Żuki.
Generalnie jest fantastycznie.
Fajne jest to, że można w miarę możliwości zabiegi sobie dostosować do własnych godzin, grzecznością i pokorą można wiele zdziałać, wierzcie mi...
W niedzielę są zaplanowane są wycieczki do Torunia i do Włocławka, tak więc dla każdego coś dobrego, trzeba tylko chcieć.
ja wykupiłem sobie karnet Multi Fitness, który w swojej cenie ( 250 zł)oferuje codzienne wejście na basen na 90 minut, 2 masaże po 30 minut na cały pobyt, joga, nordic walking, siłownia codziennie, oraz 3 x 1 godzina kręgle. Mnie głównie chodziło w basen, naprawdę opłaca się wykupić karnet, chyba że faktycznie ktoś nie chce korzystać systematycznie z basenu..
Co mi się podoba, to uprzejmość obsługi, czystość, jest naprawdę lux.

Gdyby były jakieś pytania techniczne to służę pomocą :-)

Biker
sylwia166
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 12 maja 2017 19:01
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: sylwia166 »

Hej Biker
Napisałeś, ze w miarę można dostosować godziny zabiegów, z kim należy to ustalać ? Czy jest szansa, żeby zabiegi kończyć przed kolacją?
Czy w Wieńcu jest jakaś knajpka, pub coś takiego? Karnet, o którym piszesz jest dostępny w recepcji czy w strefie spa? Czy jest możliwość wypożyczenia szlafroka? Z góry dziękuję za pomoc i życzę miłego pobytu. Jakbyś miał jakieś ciekawe zdjęcia z Wieńca to też chętnie :)
Biker
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 55
Na forum od: 08 gru 2017 02:45
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wieniec Zdrój Jutrzenka od 22 luty

Post autor: Biker »

sylwia166 pisze: 22 mar 2018 08:58 Napisałeś, ze w miarę można dostosować godziny zabiegów, z kim należy to ustalać ? Czy jest szansa, żeby zabiegi kończyć przed kolacją?
Czy w Wieńcu jest jakaś knajpka, pub coś takiego? Karnet, o którym piszesz jest dostępny w recepcji czy w strefie spa? Czy jest możliwość wypożyczenia szlafroka? Z góry dziękuję za pomoc i życzę miłego pobytu. Jakbyś miał jakieś ciekawe zdjęcia z Wieńca to też chętnie :)
Sylwia,
Zabiegi ustala lekarz, dostajesz kartę z rozpiską na cały pobyt z dokładnymi godzinami zabiegów, ale czasami są luki między zabiegami, i warto zapytać czy można się "wstrzelić", no chyba że masz zajęcia w grupie, to wiadomo że wtedy się tego nie da zrobić.
W Jutrzence jest knajpka, można zamówić kawę, ciastko, piwo, drinka...
Karnet do nabycia w strefie SPA i w recepcji, ja wykupiłem w SPA, tam mnie skierowano.
Podaj adres email do siebie, wyślę fotki z Wieńca :-)
Koszt wynajęcia szlafroka, to 25 zł na cały pobyt, kwota ta nie jest oddawana, przeznaczona jest na pralnie.

Pozdrawiam
Biker
ODPOWIEDZ