Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: MegiMar »

Dziękuję za podpowiedzi i bank informacji, z całą pewnością skorzystam, to dodatkowy bonus do zabiegów, a co do Zdrojowej, to mam podobne spostrzeżenia 💃🏼pozdrawiam miłe panie, panów również, wszak bez nich te taneczne podrygi nie byłyby tak spektakularne 😜
forumowicz

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: forumowicz »

W Ciechocinku byłem 5 lat temu,czy Stodoła i Europa/nie sympatyczni kelnerzy/to dalej speluny? wtedy najlepsze zabawy były w Targonie, Wojskowym i Pod tężniami, zmieniło się coś pod tym względem w Ciechocinku?
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: Muzyczka »

Witaj, Max....rację masz, tam co piszesz w wojskowym, Pod Tężniami są najlepsze tańce, i muzyka, ale nie wiem jak jest w Targeo... W stodole byłam to tam nie za bardzo przyjemnie i obsługa również i granie także, nie chwalę sobie.... byłam tam tylko 2 razy i tylko na fajfach, nie na dancingu.... miejsce nie ciekawe dla mnie .... szczególnie pod pewnym względem.... ale nie byłam w tym drugim miejscu w Europie... Jeszcze polecić najgorzej jest Zdrojowej nawet Niektórzy chwalą ale tam jest już tak dziwnie że nawet jeżeli jesteś gościem to musisz płacić za toaletę i szatnię, czego nie ma np.w wojskowym...czy w uroczej... Kolejowy też nie najgorzej grają.... Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego....
forumowicz

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: forumowicz »

Zdrojowa a Europa to to samo,zaraz przy banku PKOBP
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: Muzyczka »

Ok.ok... Nie wiedziałam że Zdrojowa to to samo co Europa.... Może to dawna nazwa.... Troszkę dalej za bankiem PKO ...bardziej
..a Zdrojowa jest przy dywanie kwiatów na samym końcu lub przy Alei Gwiazd , za rogiem ul. Zdrojowej i Alei Gwiazd...... Pozdr....
Awatar użytkownika
maria 71
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 188
Na forum od: 19 kwie 2016 10:41
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: maria 71 »

Jestem w Ciechocinku i mam za sobą pierwszy poranny jogging. Jest pięknie. Pozdrawiam 😊
MegiMar
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 199
Na forum od: 15 gru 2017 03:41
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ciechocinek Kolejowy 27.05-19.06

Post autor: MegiMar »

Dołączam od poniedziałku :)
ODPOWIEDZ