Ustroń - Równica III 14.02-7.03.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Ustroń - Równica III 14.02-7.03.2019

Post autor: many »

Witam ,, czy ktos z was był juz w sanatorium Równica III ??? Byłbym wdzieczny za informacje jak tam jest ? czy warto tam jechac ? Dostałenm skierowanie od 14 lutego do 7 marca ,,,,,juz jestem ciekaw bo nigdy nie byłem w tych okolicach,,,,jak co dzieeki za info,,
Ostatnio zmieniony 15 gru 2018 18:44 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
violet58
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3203
Na forum od: 14 sty 2012 20:26
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 14

Re: Ustroń - Równica III

Post autor: violet58 »

Hmmm, Wydaje mi się, że "Równica" jest jedna, ale mogę się mylić bo byłem dość dawno i wówczas nie było dodatkowych oznaczeń. Może chodzi o III oddział kardiologiczny, zlokalizowany na trzecim piętrze szpitala uzdrowiskowego. Wpisów o SU Równica, Ustroniu i okolicy jest na forum sporo. To cały kombinat sanatoryjno - szpitalny, masa korytarzy, wind, którymi bez konieczności wychodzenia na zewnątrz dostaniesz się do gabinetów zabiegowych i fizjoterapeutycznych. Jak dobrze pójdzie możesz się załapać do "Sanatorium miłości" - następcę programu "Rolnik szuka żony", który ma być kręcony właśnie w "Równicy" ;) :D
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Ustroń - Równica III

Post autor: smuga »

Czy warto jechać ....oczywiście że warto . Nie będziesz się nudzić na pewno , jeszcze trwać będzie karnawał jak i ferie a wtedy w Ustroniu i okolicy dużo się dzieje :D Sama Równica to jak pisze violet58 i z tym się zgadzam 8-) to moloch ale dobrze zorganizowany . Wszystko masz na miejscu włącznie z wyremontowanym basenem . Z rozrywki jest Klub Kuracjusza :mrgreen: Ale w pobliskich sanatoriach też można się pobawić . Jeśli tylko nie masz ograniczeń ruchowych , bo jednak troszkę jest w Ustroniu z górki i pod górkę no i przy zimowych warunkach trochę ograniczeń na pewno to gratuluję przydziału 8-)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Ustroń - Równica III

Post autor: sztani »

wystarczy poszukać w naszej wyszukiwarce forumowej . Sam dużo pisałem . Tak jak sugeruje Violet niema Równicy I , II , III To jeden duży obiekt

search.php?keywords=Ustro%C5%84+R%C3%B3wnica wiadomości w miarę świeże :)
ODPOWIEDZ