Krynica Zdrój 4.01.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Aga16
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 23 paź 2018 20:07
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Aga16 »

Jestem ciekawa jej smaku :D :D :D Napewno się wybiorę na degustacje :kwiat:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Samosia »

Aga16 pisze: 14 gru 2018 20:26 Jestem ciekawa jej smaku :D :D :D Napewno się wybiorę na degustacje :kwiat:
Jest pyszna,rozgrzewa i ....daje lekkiego kopa :P ;)
Awatar użytkownika
Leonidas
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 09 paź 2018 11:24
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Leonidas »

Piter1975 pisze: 14 gru 2018 00:22 Chciałbym pokój 2 osobowy ale nie wiem jak będzie cenie sobie cisze i spokój mam nadzieję że mój współlokator teź
i tu się możesz mocno zdziwić był taki jeden na obecnym turnusie który trwa do 24.12 i już po niecałym tygodniu pojechał do domu. Pomogła mu pewna .... która chyba tez za wszelką cenę ceniła sobie spokój ;)
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: agata-beata »

Aga16 pisze: 12 gru 2018 08:23 ;) Witajcie dziewczyny, ja wyruszam 4 stycznia z okolic Radomia. To agato - beato jesteśmy z jednego województwa. W Krynicy będę pierwszy raz i nie znam tych okolic. Mam nadzieję że poznam grupkę osób z którymi będę mogła zwiedzić te okolice :kwiat:
Fajnie jest nas już coraz więcej. Myślę że na miejscu nie będziemy się nudzili. Grupka całkiem zgrana więc tylko jechać ......
Krynica jest cudowna a do tego jeszcze o tej porze roku - to już bajka. W okolicy jest też sporo miejsc, które warto, a nawet należy zobaczyć. Co do spacerów to możesz na mnie liczyć - jestem chętna. Bliżej wyjazdu wymienimy się tel. Pozdro
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Samosia »

Dziewczyny oprócz spacerów po Krynicy będziecie mieć mozliwośc zwiedzenia też innych miejsc a to dzięki temu,że do Lwigrodu i nie tylko przychodzą przedstawiciele np.PTTK Krynica Zdrój,który to organizuje wycieczki autokarowe.....więc po rehabilitacjach można wybrać się np. na Słowację czy też na wycieczki po małopolsce....Planujemy z córka jeśli będzie możliwość wybrać się na Słowacje do Tatrzańskiej Świątyni Lodowej :) :) :)
Awatar użytkownika
agata-beata
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 141
Na forum od: 26 mar 2014 13:27
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: agata-beata »

Jakaś cisza w naszym temacie od kilku dni. Wszyscy zapracowani przed świętami a my pomalutku będziemy szykować się do wyjazdu..... Czas zamówić kuriera do walizki.
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: beatricze »

Witam
Ciszę i spokój to w domu. W sanatorium to wszystko może się zdarzyć. Jak chcesz przetrwać to nie jedno musisz wytrzymać. Takie są zasady życia sanatoryjnego.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Samosia »

agata-beata pisze: 18 gru 2018 13:07 Jakaś cisza w naszym temacie od kilku dni. Wszyscy zapracowani przed świętami a my pomalutku będziemy szykować się do wyjazdu..... Czas zamówić kuriera do walizki.
Agata-beata teraz spokój,świateczny czas :) a później gorączka Sylwestrowej nocy przejdzie w szał pakowania :lol:
Awatar użytkownika
Tytus
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 13 kwie 2014 16:59
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Tytus »

Leonidas pisze: 15 gru 2018 18:15
Piter1975 pisze: 14 gru 2018 00:22 Chciałbym pokój 2 osobowy ale nie wiem jak będzie cenie sobie cisze i spokój mam nadzieję że mój współlokator teź
i tu się możesz mocno zdziwić był taki jeden na obecnym turnusie który trwa do 24.12 i już po niecałym tygodniu pojechał do domu. Pomogła mu pewna .... która chyba tez za wszelką cenę ceniła sobie spokój ;)
Wniosek z tego, że można się dobrać wg zainteresowań. :lol:
Awatar użytkownika
truskawkowazima
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 29 lis 2018 00:54

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: truskawkowazima »

Leonidas pisze: 11 gru 2018 17:50
agata-beata pisze: 03 gru 2018 21:08 Witam,
Także jadę do Krynicy-Zdrój w tym samym terminie co i Ty (tj. 04.01.2019 r.) ale do innego ośrodka. Mam skierowanie do OSW Lwigród.
aktualnie jestem w Lwimgrodzie jest ok, co prawda jeden kolega zakończył przygodę po niecałym tygodniu, ale chodził nadpruty non-stop. Jak zachowujesz się normalnie i chodzisz na zabiegi jest ok. Miłego wypoczynku.
Ja też jestem aktualnie w Lwigrodzie i ne zauwazyłam , nie natknęłam się na takie osoby jak pisze Leonidas.
Jest tutaj pięknie , bajecznie oświetlona Krynica wieczorem zachęca do spacerów, cały turnus w zimowej oprawie.
Lwigród jest bardzo przyjemnym miejscem, nie ma basenu, który dopiero póżną wiosną będzie otwarty.Ale widoki z Góry Parkowej czy Jaworzyny w słoneczny dzień są nieocenione.
Pozdrawiam obecnych i przyszłych Kuracjuszy.
ODPOWIEDZ