Planica Zdrój Wielka Pieniawa 6 maja 2019.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Jagodaf
Posty: 3
Na forum od: 20 lut 2019 17:47
Oddział NFZ: Małopolski

Planica Zdrój Wielka Pieniawa 6 maja 2019.

Post autor: Jagodaf »

Czy ktoś z Małopolski lub Śląskiego (od strony Bielska - Białej) wybiera się do Polanicy Zdrój na turnus od 6 maja 2019. i własnym środkiem transportu?
- Mogę też zaproponować jazdę moim samochodzikiem, ale nie jako wyłączny kierowca (nie mam doświadczenia na dłuższych trasach).
Jadę do sanatorium pierwszy raz w życiu i akurat w odległe i niezbyt dobrze skomunikowane miejsce, więc dodatkowo jestem zestresowana. Liczę na jakąś życzliwą duszę :).
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Planica Zdrój Wielka Pieniawa 6 maja 2019.

Post autor: Muzyczka »

Witam,
Będę dopiero 23 czerwca , wtedy mój turnus, ale chciałam Pani napisać że na pewno Pani będzie zadowolona z pobytu tam, jeżeli to pierwszy raz. ponadto w maju zaczynają kwitnąć pięknie rododendrony w parku może uda się Pani zobaczyć je. Droga jest prosta z Polanicy do Dusznik I do Kudowa-Zdrój I polecam zwiedzić. Również można do Kłodzka też podjechać i zwiedzić , prosta droga naprawdę. Życzę udanej rehabilitacji wspaniałych zabiegów i miłych wrażeń w czasie pobytu. Serdecznie pozdrawiam ...
Jagodaf
Posty: 3
Na forum od: 20 lut 2019 17:47
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Planica Zdrój Wielka Pieniawa 6 maja 2019.

Post autor: Jagodaf »

Dziękuję bardzo! Życzę powodzenia :)


Ostatnio przesunięty w górę 13 mar 2019 15:33 przez: Jagodaf.
ODPOWIEDZ