Perła Bałtyku 2x (17.06-2.07.2019)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Perła Bałtyku 2x (17.06-2.07.2019)

Post autor: Tadek 01 »

Super wiadomosci dzisiaj- mam przyznane leczenie poszpitalne w Kołobrzegu w Perła Bałtyku od 17 czerwca do7 lipca. w tym miejscu pragne podziękować kierownictwu NFZ w Poznaniu bo to dzięki ich dobrej woli mogę wyjechać do sanatorium.Pozdrawiam przyszłych koleżanki i kolegów z tego turnusu.
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2019 22:40 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Perła Bałtyku 2x

Post autor: Tadek 01 »

Po dwóch latach spotkam kolege z którym byłem razem w Świnoujsciu tez bedzie w tym czasie w sanatorium w Kołobrzegu
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Perła Bałtyku 2x

Post autor: Tadek 01 »

Ciekawe czy uda mi sie spotkać kogoś z sanatorium Bałtyk w Świnoujsciu w którym w roku 2018 nabawiłem sie zapalenia płuc i bardzo niemile wspominam pobyt od 10 lipca do 31 lipca 2019 w tym miejscu chce podziękowac 2 Paniom które podczas choroby przynosiły mi posiłki do pokoju jedna Pani była z Warszawy a druga chyba ze Szczecina jeszcze raz wielkie dziękuje
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła Bałtyku 2x (17.06-2.07.2019)

Post autor: Muzyczka »

Witaj Tadek,
Bardzo cieszę się że udało Ci się otrzymać skierowanie do Perły Bałtyku i to w wakacje.. super... I to poszpitalne...czyżbyś znowu był w szpitalu po Świnoujściu? Może przez to zapalenie płuc?.. Kiedyś dawno odpisałam Ci ale nic nie napisałeś dokładnie jak to wszystko się skończyło i czy rzeczywiście to może od kogoś chwyciiłeś tą chorobę...? ...
Wiesz, ja na tym portalu nie byłam przeszło pół roku, jak Ty żeś napisał na maila to wtedy zaskoczona wróciłam i teraz czasami pisze na tym forum..
Piszesz czy Ci się uda spotkać kogoś z Bałtyku ze Świnoujścia z zeszłego roku ale wiesz sam że to czasem trudno... ale być może..Ja będę w Kołobrzegu , ale teraz od 27 kwietnia do 6 maja prywatnie.
Natomiast ja spominam Świnoujście bardzo dobrze i nawet mieliśmy z końcem stycznia spotkanie 3 osoby.... Ciągle do siebie piszemy -ta nasza paczka a głównie 4 osoby...
Życzę wszystkiego dobrego i spokojnych dalszych świąt wielkanocnych...a jutro perfumowanego śmingusa dyngusa...hi...
Jeśli możesz to napisz na priv, jak to było z tą chorobą i do jakich wniosków doszedłeś , czy też może w jaki sposób w Bałtyku ingerowałeś i dopytywałes się o tego pana co w poprzednim turnusie zachorował na zapalenie płuc... będę wdzięczna...

Serdeczności śle i pozdrawiam serdecznie jeszcze raz.. hejka
..
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

szpital uzdrowiskowy Perła Bałtyku 2x

Post autor: Tadek 01 »

od 17 czerwca jadę do Kołobrzegu do Perły Bałtyku
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Perła Bałtyku 2x (17.06-08.07.2019)

Post autor: Tadek 01 »

teraz jest własciwy termin
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7034
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: szpital uzdrowiskowy Perła Bałtyku 2x

Post autor: sztani »

Witaj po co zakładasz nowy temat. Robisz bałagan na forum wczoraj poprawił tytuł w poprzednim temacie Moderator a Ty swoje nowy i tyle.Pisz w poprzednim i stosuj się do zasad tu panujących tym bardziej ,że jesteś jakiś czas na forum , Wszystkiego dobrego na Święta Wielkanocne. pozdrawiam
Tadek 01
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 18 mar 2015 16:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Perła Bałtyku 2x (17.06-2.07.2019)

Post autor: Tadek 01 »

Do Muzyczki- cały czas jeszcze walcze z Bałtykiem w świnoujsciu jeszcze chwila i sprawa oprze sie o Sąd...
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Perła Bałtyku 2x (17.06-2.07.2019)

Post autor: Muzyczka »

Tadek,nie wiem dokładnie w ogóle o co chodzi co i jak ...prosiłam napisz na priv.. Przecież ty żeś tego pensjonariusza z poprzedniego turnusu w ogóle na oczy nie widział który zachorował duuuuuużo wcześniej.... I to chyba była różnica kilku dni za nim ty przyjechałeś.... Ja przebywałam często w tym pokoju bo to był starszy pan i znałam tego jego kolegę co z nim mieszkał bo razem przy stoliku siedzieliśmy na posiłkach... I ja miałam większą styczność z nim i nie zachorowałam....
Cały czas Ciebie nie rozumiem a nie co i jak po co ty w ogóle z nimi walczysz.... Kilka razy prosiłam napisz a ty nie chcesz... dlatego nie rozumiem...
Jakby tak każdy chciał walczyć jak Ty to przecież ten kolega co z nim mieszkał długo , to on powinien być bardziej poszkodowany i zachorować.....i mieć pretensje
..moim zdaniem..
Wiesz, nie raz byłam sanatoriach i różne były sytuacje i nawet był sanepid proszony na kuchnię, do basenu i tak dalej, bo przy takim zbiorowym masowym zamieszkaniu często zdarzają się infekcje przekazywane czy na zabiegach czy na stołówce, wszędzie.... Na przykład często ludzie chorują styczeń luty i nawet marzec kaszlą, tak miałam w Kołobrzegu w lutym ludzie z poprzedniego turnusu przekazywali bakterie na następny turnus i to jest normalne.... Przy takim zbiorowisko jest nieuniknione..Ponadto kiedyś w innym sanatorium to co Ci pisałam wcześniej był sanepid wzywany o kontrolowano wszystko, bo był jakiś wirus ludzie musieli zostawać w pokojach i mieli ścisłą dietę, kleiki, ręczniki wszystkie były prane bo to był problem z biegunkami typu rotawirus....lub grupa jelitowa...
Serdecznie pozdrawiam...
Awatar użytkownika
ryszard22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 10 lut 2019 08:31
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Perła Bałtyku 2x (17.06-2.07.2019)

Post autor: ryszard22 »

Widocznie chodzi tu o to by gonić króliczka, a nie złapać go. ;)
ODPOWIEDZ