Pierwszy raz do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Zet74
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 18 wrz 2019 19:38
Oddział NFZ: Pomorski

Pierwszy raz do sanatorium

Post autor: Zet74 »

Witam :serce:
Chce się wybrać do sanatorium .
Proszę o wskazówki gdzie najlepiej i jaki termin.
forumowicz

Re: Pierwszy raz do sanatorium

Post autor: forumowicz »

Zet, z tego co piszą forumowicze z Pomorskiego to oczekiwanie ok 20-21 miesięcy , a gdzie NFZ wyśle tego nie wiadomo na tym etapie.

Prywatnie możesz wybrać turnus w takim terminie jakim chcesz i oczywiście masz do wyboru kurort .

Powodzenia :)
Zet74
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 18 wrz 2019 19:38
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Pierwszy raz do sanatorium

Post autor: Zet74 »

Może być prywatnie tylko gdzie i w jakim okresie?
Mam 45 lat i chciałbym trafić m/w w taki przedział wiekowy i w miejsce gdzie jest co robic, zwiedzać miedzy lub po zabiegach.
forumowicz

Re: Pierwszy raz do sanatorium

Post autor: forumowicz »

Zet , nie ma turnusów z przedziałami wiekowymi , jedynie na turnusach ZUS-owskich pewne jest , że ludzie będą w wieku tzw produkcyjnym . Nie przejmuj się , zawsze znajdziesz osoby do towarzystwa .
Aby zawęzić wybór musisz określić kierunek lub walory geograficzne : góry, morze , teren nizinny itp... , ważne są także schorzenia , pora roku, połączenia ...
Część osób lubi małe miejscowości np. Wysowa ale i jest znaczna część , która lubi gwar : Krynica , Kołobrzeg ..... . Czas na zwiedzanie zawsze można wygospodarować , poza tym jest sobota i niedziela.
Jest na forum sporo tematów które mogą Ciebie zainteresować , przejrzyj może tam znajdziesz odpowiedzi lub podpowiedzi :)

pozdrawiam
aw21
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 10 paź 2017 10:32
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 17

Re: Pierwszy raz do sanatorium

Post autor: aw21 »

zet najlepiej poszukaj przyjaciela lub przyjaciółkę i wybierzcie się razem. wtedy wiesz z kim jesteś, i na pewno miło spędzicie pobyt . ;)
Zet74
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 18 wrz 2019 19:38
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Pierwszy raz do sanatorium

Post autor: Zet74 »

:roll:
Zet74
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 18 wrz 2019 19:38
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Pierwszy raz do sanatorium

Post autor: Zet74 »

Poczytam na forum.
Pozdrawiam
Zet74
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 18 wrz 2019 19:38
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Pierwszy raz do sanatorium

Post autor: Zet74 »

Opinie o sanatorium Nałęczów proszę bo kolega poleca i zachwala?
forumowicz

Re: Pierwszy raz do sanatorium

Post autor: forumowicz »

Zet , pod tym adresem forumowicze opisują ogólnie uzdrowisko Nałęczów oraz okolice
viewtopic.php?f=21&t=10261
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3431
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Pierwszy raz do sanatorium

Post autor: Dzia_dek »

Zet najpierw Ci napiszę tak trochę przewrotnie. Sanatorium, to obiekt w uzdrowisku, a Nałęczów
to właśnie uzdrowisko, a nie sanatorium. Jeśli Twój kolega był tam w sanatorium, to na pewno
w jakimś konkretnym obiekcie, a skoro poleca i zachwala, to jakąś opinię już masz. Poza tym
z opiniami to jest tak, że gdzie są dwie osoby, tam są trzy opinie. Więc z tym bywa różnie.
Byłem w Nałęczowie tylko turystycznie, ale gdyby mi mój kolego polecił Nałęczów na kurację,
to nie nazwałbym go już swoim kolegą. Z całym szacunkiem do wszystkich którzy darzą Nałęczów
sympatią, napiszę, że jest to "dziura" niemająca wiele do zaoferowania na krótki nawet pobyt,
a trzy tygodnie tam to ... dramat.Tutaj masz link do kilku postów. Znajdziesz tam parę opisów
miasteczka więc trochę poczytasz i sam wyciągniesz wnioski. Nie byłem tam w żadnym
sanatorium, ale najlepszą opinię wg mnie, to ma "Rolnik". Na koniec dodam tylko, że jest
to moje zdanie napisane na podstawie kilku turystycznych, krótkich pobytów.
ODPOWIEDZ