Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Przyjaciel
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 09 wrz 2019 20:39
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Przyjaciel »

Potwierdzam, bardzo dobry...
Lola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 03 sie 2019 23:14
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Lola »

Ja już przygotowałam coś na jesienne zimne wieczory, abyśmy się nie pochorowali😉😁w sam raz do gorącej herbatki albo i same - jak kto lubi😉
Awatar użytkownika
Przyjaciel
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 23
Na forum od: 09 wrz 2019 20:39
Oddział NFZ: Opolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Przyjaciel »

No to już wiemy, że w Loli pokoju będzie wieczorami tłoczno i gorąco...
solarzm
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 59
Na forum od: 23 sie 2017 09:45
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: solarzm »

Kejton- nie ma o czym pisać. To nie samo miejsce kreuje fajny pobyt lecz ludzie. Ja byłem listopad grudzień i mimo braku sezonu aura była łaskawa. Współkuracjusze w moim otoczeniu wspaniali. Rehabilitanci naprawdę fajni mimo że stanowczy. Mój kręgosłup lędźwiowy po pobycie wymaga mniejszej ilości ćwiczeń. Czego więcej chcieć. Miłego pobytu i skutecznej rehabilitacji.
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Moi mili kuracjusze, pragnę poinformować ,że mikro klimat chłodny zaczyna się od poniżej 10 stopni C więc należy nie dopuścić do nadmiernego wychłodzenia organizmu.
Dlaczego nawiązałem do tego grzańca, kosztowałem już w nie jednym miejscu i za granicą i w Polsce, ale najwspanialsze wino grzane właśnie podane z owocami i w kufelku porcelanowym jakie piłem oczywiście w bardzo chłodny dzień to na deptaku starówki w Lublinie w niczym nie wyróżniającej się knajpeczce ale ze szczególnym klimatem i wierzcie mi pomogło i to bardzo.
Aniu mam taką nadzieję ,że twój eliksir nie ścina z nóg ta od razu , tylko skutecznie podwyższa nieznacznie temperaturę organizmu.
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: kejton »

Aniu (Lola) uwielbiam cię bezgranicznie :serce:
Wnoszisz pogodę ducha i optymizm oraz co nie co na chłodne dni :x
Biorąc przykład z ciebie już nie będę malkotentem Wdrażam plan naprawczy i zracjonalizuję oraz zoptymizuję zawartość mojej walizki oraz nastawienie do wyjazdu 8-)
Jak napisał kolega miły nastrój tworzą ludzie nawet pomimo braku pogody za oknem :(
PS ciekawa jestem gdzie Mariusz znajdzie e Dziwnówku prawie pustym o tej porze roku opisany przez siebie grzaniec i na dodatek z owocami :D
Lola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 03 sie 2019 23:14
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Lola »

W małych ilościach pewnie nie zetnie z nóg, zależy czy go podamy w mniejszej proporcji niż herbatki😉😂. Kasiu ja wciąż nie wiem co zabrać do walizki ale cieszę się, że jedziemy razem bo to auto będzie nas dźwigać i nasze zawartości walizek a nie my😉☺️Miłego weekendu, idę robić soki z winogron😁
oborniczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 04 lip 2019 18:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: oborniczanka »

Zapowiada się naprawdę sympatycznie. W walizce zawsze znajdzie się miejsce na małe co nieco :D
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Ja z podziemia wydostane grzańca ale słowa dotrzymam , nie będzie w Dziwnówku to może w Dziwnowie a może w Międzyzdrojach w najgorszym wypadku w Świnoujściu ale grzaniec znajdzie się, w najgorszym przypadku na 100% będzie wyjście awaryjne , czyli Marysia głowa do góry będzie się działo, Aniu nie będę gorszy zabiorę ze sobą również eliksir rozgrzewający i zrobimy przysłowiową degustację OK.
Lola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 03 sie 2019 23:14
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Lola »

Mariuszu pewnie☺️Ja mam w zanadrzu kilka smaków 😉na każdy tydzień inny😉😂degustacja jak najbardziej wskazana☺️☺️☺️
ODPOWIEDZ