"Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Pancernz
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1376
Na forum od: 28 kwie 2017 17:11
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 8

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: Pancernz »

Już teraz zapraszam na mój koszt na jedno wiadomo co z pianką :lol:
Awatar użytkownika
MarkStan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 239
Na forum od: 15 lut 2017 13:17
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: MarkStan »

Dzieki za zaproszenie.To mile w tym egoistycznie nastawonym do zycia swiecie.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
MarkStan
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 239
Na forum od: 15 lut 2017 13:17
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: MarkStan »

No i jestem. Podróż w miarę udana, bez opóźnień i innych sensacji.Przyjęcie do Muszelki, zameldowanie szybkie i sprawnie przeprowadzone. Pielęgniarki jakby jeszcze niedokładnie obudzone, bo trafiłem do nich około 7-mej rano, dopiero się rozkręcały. Kelnerskie przypisanie mnie do stolika w jadalni sprawne.Lekarz i planowanie zabiegów, sprawne jak nigdy dotąd.A to dlatego, ze w Muszelce maja nowy program komputerowy do kompleksowej obsługi kuracjusza począwszy od przyjęcia, poprzez zabiegi (nie ma już podpisywania kart zabiegowych po każdym zabiegu ani posyłania kolegów w zastępstwie). Reasumując sprawna komunikacja w systemie.Fabryka kuracji pacjentów o dużej wydajności godna naśladowania we wszystkich sanatoriach, w których panują nadal PRL-owskie stosunki pracy.Do tego w większości wreszcie młoda kadra obsługująca poszczególne zabiegi.To pierwsze spostrzeżenia starego, doświadczonego kuracjusza, który widział już w wielu sanatoriach to i owo.Tutaj nie ma mowy o oszukiwaniu, opuszczaniu zabiegów, spóźnianiu się itp.Bezduszny system komputerowy "nie przymruży swego oka" jeśli kuracjusz, czegoś nie zrobi w zaplanowanym czasie, zgodnie z marszrutą wgraną w serwer przez informatyka obsługującego ten cyfrowy rozum.Baza noclegowa, zabiegowa i otoczenie jeszcze pachnie po niedawnym remoncie.Są małe minusy, takie jak np.: popsute zamki w szafkach szatni na basenie, brak nagłośnienia także na basenie.Prowadząca ćwiczenia instruktorka nawet jak głośno mówi, to i tak wszyscy nie słyszą wydawanych poleceń.Szanowna DYREKCJO wyeliminujcie, te drobiazgi.Po co mają rzutować na opinię całkiem niezłą.Być może nie wszystkie minusy zauważyłem będąc tu zaledwie kilka dni.Niech inni coś tu dopiszą jeśli zauważyli jeszcze inne niedociągnięcia.Pozdrawiam kolegę twierdzącego, że mobilny internet śmiga w muszelce sprawnie. Już wypróbowałem. A tego czegoś, nie licząc szamponu, tego no z pianką jeszcze nie zaliczyłem. :D
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: Muzyczka »

Hoho!! Brawo za ciekawe opisanie.. i konstruktywne podejście...

Dziękujemy..fajny opis...

Serdecznie pozdrawiam :)
zbigniew165
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 5001
Na forum od: 03 maja 2016 22:43
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 9

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: zbigniew165 »

MarkStan napisz coś o komercji w Muszelce, bo wybieram się tam na pobyt komercyjny w lutym 2020 r.
Miluta
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 02 maja 2018 09:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: "Muszelka"-Kołobrzeg od 8.11.2019 r.

Post autor: Miluta »

MarkStan świetnie i ciekawie napisane, lekko się czyta. Czekam na dalsze posty ;) pozdrawiam
ODPOWIEDZ