Co zabrać do sanatorium

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Muzyczka »

Gienia..o tak..tak....
Zapach...
Pozdrawiam...
Mysza105
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 28 cze 2019 17:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Mysza105 »

Gienia dobrze pamiętasz do Daniela...dlaczego obowiązkowe ?zimno w obiekcie?:)
Zaczęłam się bać:)
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Gabriela »

Ja już powoli się pakuję,za tydzień wyjazd do Gołdapi i tak myślę żeby czegoś nie zapomnieć. Listę mam, i fakt jeszcze lusterko bym zapomniała. Dziewczyny fajnie że przypomniałyście. :P
Biorę tez przedłużacz taki malutki 2m na 3 wejścia, zawsze mi brakuje gdzie się podłączyć.
Pomyślałam czy by nie wziąć jakiej Polopiryny na ewentualność jakiegoś „kataru” przecież to sam środek sezonu na zachorowania będzie a w takim dużym skupisku dobrze coś mieć :roll:
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Rachel »

Ja też prawie już na walizkach. W poniedziałek o 05:00 ruszam w Pieniny. Też nie chciałabym czegoś zapomnieć.
Moje przybory to: raki, czołówka (latarka na czoło), 4 pary butów trekkingowych, 4 pary dresów, 2 kurtki trekkingowe, 2 czapki, 2 pary rękawic... o czym zapomniałam? Podpowiedzcie? :)
Awatar użytkownika
Andrzej1958
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1788
Na forum od: 23 maja 2018 19:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Andrzej1958 »

Przydałby się jeszcze zdrowy rozsądek. ;)
Pieniny, co prawda niskie, ale zawsze to góry.
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: ewa060455 »

Witam Gabrielo! :) :) zabierz z sobą tą polopirynę zawsze może się przydać. Ja mam tak jak wezmę, to nie potrzebuję ,a jak nie wezmę to potrzebuję i idę do apteki. Miłego pobytu życzę! ;)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14396
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: GIENIA »

Mysza , nie wiem jak w obiekcie , no ale to Ustroń , góry ... :) może być zimno :roll:
Gabrielo , ta polopiryna to dobry pomysł , a miejsca wiele nie zajmuje :) ja też zawsze zabieram leki , te - na wszelki wypadek - :)
Rachel , pewnie , że zapomniałeś :) zabierz coś do ubrania pod te dresy i kurtki :lol:
Andrzej , zdrowy rozsądek , to nie tylko w góry trzeba zabierać ;) wszędzie się przyda :lol:
Ewo , o ile jest blisko apteka :lol:

Wyjeżdzającym na dniach .... udanych pobytów :D
Mysza105
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 43
Na forum od: 28 cze 2019 17:15
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Mysza105 »

Gieniu dziękuję Ci bardzo:)wezme to pod uwagę ,ze w gorach zawsze zimniej.Biore tez vit.C 1000 rozpuszczalna,jest super i zawsze w jakims stopniu chroni przed infekcjami:)
Jadę już w srode,od czwartku mam turnus,mam zaswiadzczenie bo mam duże problemy ze snem,leczone.Mam nadzieje ,ze dostane pojedynczy pokoj….?
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Rachel »

Andrzej1958 pisze: 14 lis 2019 08:29 Przydałby się jeszcze zdrowy rozsądek. ;)
Pieniny, co prawda niskie, ale zawsze to góry.
Ale ja do sanatorium jadę, do Dzwonkówki w Szczawnicy. A to że góry kocham i byłam w Pieninach we wrzesniu więc teraz chcę dokończyć to co rozpoczęłam wcześniej. Każdy zabiera najpotrzebniejsze rzeczy. Jeden termofor a inny czołówkę :)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Co zabrać do sanatorium

Post autor: Rachel »

GIENIA pisze: 14 lis 2019 09:32 Mysza , nie wiem jak w obiekcie , no ale to Ustroń , góry ... :) może być zimno :roll:
Gabrielo , ta polopiryna to dobry pomysł , a miejsca wiele nie zajmuje :) ja też zawsze zabieram leki , te - na wszelki wypadek - :)
Rachel , pewnie , że zapomniałeś :) zabierz coś do ubrania pod te dresy i kurtki :lol:
Andrzej , zdrowy rozsądek , to nie tylko w góry trzeba zabierać ;) wszędzie się przyda :lol:
Ewo , o ile jest blisko apteka :lol:

Wyjeżdzającym na dniach .... udanych pobytów :D
Masz rację, bieliznę termoaktywną :)
ODPOWIEDZ