Duszniki Zdrój 23.10 do 13.11.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Duszniki Zdrój 23.10 do 13.11.2019

Post autor: John2306 »

Miła Pomocna Muzyczko.
Dziękuję Ci bardzo za miłą i pokrzepiającą wcześniejszą korespondencję. Oczywiście wykonałem swoje wcześniejsze plany w Sanatorium w Dusznikach. Wycieczki piesze : 2 x Schronisko Pod Muflonem, 2 x Jamrozowa Polana, 1 x Ranczo, 1 x Torfowisko nie liczę wypadów do miasta.
Wycieczki z Biurem Podróży Dar-Tur : Wiedeń, Broumov -zwiedzanie Browaru + degustacja piwa, Panorama Racławicka i zwiedzanie Wrocławia, Krzeszów i Kamienna Góra.
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z pobytu . Myślę , że słowa uznania należą się pracownikom Sanatorium z małymi wyjątkami, ale te dwie osoby miały może zły dzień, a może mi się wydawało. Ponadto o swoich przyszłych klientów powinno zadbać Biuro Podróży. Wycieczki ze zwiedzaniem miast powinny być w dzień, a nie nocą ,gdzie można się potknąć lub przewrócić i dodatkowo przewodnicy powinni posiadać urządzenia nagłaśniające. ( w Wiedniu Przewodnik już ledwie mówił, a w Wrocławiu Przewodnik był słyszany tylko przez czoło kolumny. Ponadto zwiedzanie Panoramy Racławickiej rozpoczęte było z 5 min. opóżnieniem (szczyt komunikacyjny, korki) i oczywiście terminowe opuszczenie Rotundy, wejście następnej grupy zwiedzających. Osoby organizujące przyszłe wycieczki powinny powyższe uwagi uwzględnić, gdyż póżniej dostaje się Bogu Ducha niewinnym Przewodnikom.
Jeszcze raz bardzo cieplutko Ciebie pozdrawiam, życzę dużo zdrówka i spełnienia marzeń. Do usłyszenia :kwiat: :serce: :kwiat:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Duszniki Zdrój 23.10 do 13.11.2019

Post autor: Muzyczka »

Witaj John,
Bardzo dziękuję za miłe sprawozdanie z pobytu , rzeczywiście już tak szybko zleciało że wróciłeś..Były napewno piękne dni jesienne i myślę, że zadowolony wróciłeś. Piszesz pozytywnie i dość dużo o wycieczkach i wyjazdach które sobie zaplanowałeś i bardzo fajnie..nawet podwójnie podeszłeś do schroniska pod muflonem i na Jamrozowa Polane, i super, chyba było świetne towarzystwo...!! Brawo!!!
Mam nadzieję, że też z zabiegów jesteś zadowolony, co najważniejsze, a także oby i zdrowo, bezpiecznie minął ten czas sanatoryjny że mimo jesiennych chłodniejsze dni byłeś zdrowy i wszystko było okej...
Piszesz o wycieczkach a koncert jakiś zaliczyłeś w Dusznikach? Pewnie nie było czasu....
Cieszy mnie Twe opisanie i dziękuję.. mam nadzieję,za jesteś zadowolony z wyjazdu...
Ja natomiast w minioną środę dostałam wreszcie skierowanie z NFZ do Świnoujścia w ferie zimowe... więc czekam niebawem na dobrą rehabilitację ..Ale jeszcze dużo czasu, pracy i święta, i nowy rok..hoho....
Dziękuję za pozdrowienia.
Też życzę Ci dużo zdrowia szczęścia pomyślności i pięknych, codziennych chwil..
Do usłyszenia też. :kwiat:
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Duszniki Zdrój 23.10 do 13.11.2019

Post autor: John2306 »

Witaj Muzyczko,
Trochę mi głupio, że tak długo nie odpisywałem. Ostatnio zadałaś mi wiele pytań na które sama częściowo sobie odpowiedziałaś. :D Pobyt uważam za udany , pomimo tego , że w niektóre miejsca chodziłem po kilka razy. Atmosfera ogólnie była bardzo miła, ludzie których poznałem również. Podczas turnusu spotkałem dwie znajome z wcześniejszych pobytów w różnych sanatoriach. W Dusznikach byłem pod opieką Pani Doktor , która bardzo się mną opiekowała i bardzo trafnie przepisała zabiegi. O warunkach bytowych już wcześniej pisałem. Na jedzenie nie narzekałem chociaż początkowo było nie za dobre. Koncerty ? Różnie z nimi było. Byłem na występie tego księdza i na występie miejscowego faceta w Pijalni. Oczywiście były jeszcze koncerty , ale nie było na nie czasu. Pogoda ogólnie dopisała, a to też był duży plus. Po otrzymaniu skierowania miałem dużo większe plany, ale sprzedanie auta na tydzień przed wyjazdem spowodowało , że musiałem dokonać dużej korekty. Nie żałuję , że tak się stało będę miał pole do popisu w przypadku gdyby udało się otrzymać ponownie skierowanie w te strony.
Cieszę się , że i Tobie w końcu udało się otrzymać skierowanie. Miejsce w tym terminie zapewne lepsze byłoby w górach, ale z drugiej strony jadąc nad morze będziesz mogła uzupełnić niedobory jodu. Teraz jedynie pozostaje mi życzyć Tobie spotkać takich ludzi w otoczeniu których czułabyś się szczęśliwą. Myślę , że będąc nad morzem podzielisz się swoimi wrażeniami.
Jeżeli byłbym w czymkolwiek Tobie przydatny to chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami. W tym przypadku polecam jednak prawy górny róg "prywatne wiadomości"
Bardzo serdecznie Ciebie pozdrawiam i życzę wspaniałego wypoczynku, trafnych zabiegów, zdrówka i spełnienia marzeń.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Duszniki Zdrój 23.10 do 13.11.2019

Post autor: Muzyczka »

Drogi John,
bardzo dziękuję za napisanie i wspaniałe Twe wspomnienia z doliny kłodzkiej, z chopinowskiego centrum dusznickiej muzyki , gdzie miałeś przyjemność być. Napisałeś pięknie swoje podróży i wspaniałe zwiedzanie okolic .
Przede wszystkim była wspaniała pogoda i dość ciepło także fajnie że się udało Twój pobyt..
Ja też już pomalutku żyję wyjazdem do sanatorium do Świnoujścia. cóż tak wypadło.Ale przyznam szczerze że bardzo lubię morze i mimo zimy chciałam nad morze bo tam lepiej mi się oddycha zimą gdyż w górach wydaje mi się że jak palą w piecach to jest gorsze powietrze... Natomiast pewnie myślisz o śniegu, który jak spadnie w górach, to wszystko wygląda bajecznie..to prawda..
Oczywiście dostosuję się do tego co piszesz i będę pamiętała napiszę po pobycie a także być może i wcześniej i tak jak radzisz..
Dziękuję za pozdrowienia i za pamięć i za poświęcony czas.. jednocześnie wzajemnie też życzę wszystkiego dobrego dużo zdrowia i szczęśliwych chwil w życiu.. powodzenia :)
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Duszniki Zdrój 23.10 do 13.11.2019

Post autor: John2306 »

Dziękuję Ci za wszystko. Do usłyszenia. :)
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Duszniki Zdrój 23.10 do 13.11.2019

Post autor: Muzyczka »

:kwiat: :kwiat: :kwiat:
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Duszniki Zdrój 23.10 do 13.11.2019

Post autor: John2306 »

:serce: ;) :kwiat: :serce:
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Duszniki Zdrój 23.10 do 13.11.2019

Post autor: Muzyczka »

🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
Wszystkiego dobrego Forumowiczom z NFZ, z Dusznik Zdrój.... I dla Cb John....
i nie tylko...
na Święta Bożego Narodzenia.... dużo zdrówka, radości, pomyślności i szczęścia...
🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Duszniki Zdrój 23.10 do 13.11.2019

Post autor: John2306 »

W tym szczególnym dniu życzę Tobie Muzyczko i Twojej Rodzinie dużo radości, zdrowia i spełnienia marzeń. Niech ten okres Świąt Bożego Narodzenia pozwoli na rozwiązaniu problemów , a wprowadzi pokój i pojednanie. Dzieląc się opłatkiem życzę Ci błogosławieństwa Bożego.
Nadchodzący Nowym 2020 rok niechaj przyniesie wiele niezapomnianych chwil spędzonych w gronie kochających Ciebie osób. Wesołych Świąt.
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1700
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Duszniki Zdrój 23.10 do 13.11.2019

Post autor: Muzyczka »

W tym świątecznym Dniu Witam Ciebie, Drogi i Szanowny Johnie,
Bardzo bardzo dziękuję z całego serca.... w tym szczególnym dniu...jest rodzinnie, spokojnie i cudnie...jak to na święta Bożego Narodzenia przypada.....cieszymy się rodziną i z wnuczkiem prawie 6 mies... cała radość i szczęście......
Dziękuję za wspaniałe życzenia i wzajemnie też życzę dużo zdrówka radości pomyślności i szczęścia, spełnienia marzeń i pragnień, powodzenia i miłego spędzenia świąt wśród kochających bliskich.....
Czas wyjątkowy i ciesz się nim jak najdłużej..
By błogosławieństwo Bożej Dzieciny dało Ci wiele wsparcia, szczęścia i nadziei..
Serdecznie pozdrawiam..
Wszystkiego najlepszego życzę..
Trzym się szczęśliwie
Hejka John...
ODPOWIEDZ