Uniejów 19.02.2013

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ewita 42
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 14 lut 2013 07:36

Re: Uniejów 19.02.2013

Post autor: ewita 42 »

Witam nie wiem kto ci tych informacji udzielal ale nic o wypozyczalni rowerow mi nie wiadomo ,co prawda ja wczoraj wrocilam z Uniejowa i bardziej sanie by sie przydaly ,ale panowie sie pytali o rowery . Jezeli chodzi o zabiegi to w niedziele nie ma ,ale w sobote sa 3-4 . Jezeli ktos jedzie na przepustke w piatek to zabiegi z soboty odrabia w poniedzialek. Parking rzeczywiscie platny 5 zl za dobe , a pokoje dla gosci kuracjiusz to byly po 100 zl za dobe . Jak bedziecie jechac do Uniejowa to najlepiej rano zeby byc tak na 7 - 8 to mniej ludzi bo potem to caly dzien stali do przyjecia ci co przyjechali tak na 12 , a my co przyjechalismy rano to o 10 juz mielismy zalatwionego lekarz i pielegniarke . Ja osobiscie mialam zamowiony pokoj dzien wczesniej i odrazu dostalam karte do niego . wi fi jest ale slaby zasieg jeszcze w pokojach na dole to byl , ale na pietrze juz nie musieli schodzic na dol i siedzieli na kanapach przy recepcji z laptopami . My bylismy pacjentami z zus ale nikt chyba nie odczul ze jest gorzej traktowany niz normalni goscie ,no oczywiscie posilki sie roznily ale dalo sie wytrzymac . Obsluga przemila <pan kierownik fantastyczny facet wszystko szlo z nim zalatwic o co sie go poprosilo to zaraz bylo zalatwione . W pokojach nie mozna palic sa czujniki dymu i jak sie wlaczy alarm to 300 zl kosztuje , jest wyznaczone miejsce dla palacych i tam sie chodzi . Ja trafilam na super ludzi z turnusu ,bylo pare mocherow ale dalo sie wytrzymac . Jak cos wiecej chcecie wiedziec to piszcie chetnie pomoge .
Awatar użytkownika
quatro
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 mar 2013 11:20

Re: Uniejów 19.02.2013

Post autor: quatro »

Dzięki ewita!

Ja zadzwoniłam na recepcję i tam mi udzielono tych informacji... Dobrze, że je zaktualizowałaś:) WiFi dla mnie ważna sprawa - będę musiała trochę pracować, także dobrze wiedzieć, że w pokoju się nie uda:( Mam nadzieję, że chociaż przy recepcji jako tako działa???

A pokoje 1 os. są dla kuracjuszy dostępne? Chociażby za dopłatą? Z chęcią będę się integrowała, ale w pokoju wolałabym być sama ...
Awatar użytkownika
quatro
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 mar 2013 11:20

Re: Uniejów 19.02.2013

Post autor: quatro »

A jak można zamówić sobie pokój dzień wcześniej? I czy uwzględnią prośbę o parter..?
ewita 42
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 14 lut 2013 07:36

Re: Uniejów 19.02.2013

Post autor: ewita 42 »

Witaj ,my z eleri zadzwonilylmy i powiedzialysmy ze chcemy pokoj razem i jak dotarlam na miejsce to Ela juz byla w pokoju i pani w recepcji mi tylko oznajmila ze kolezanka juz jest i dala karte . My bylysmy w pokoju 101 bardzo fajny pokoj na parterze zaraz przy samej restauracji gdzie byly posilki ,no i wogole byl duzy pokoj bo te zanami to takie kiszki waskie dlugie . Niebierz ze soba recznikow ani szlafroka reczniki wymieniaja co drugi dzien a szlafrok nie potrzebny ci tam dio niczego . Jest czajnik na korytarzu ale my mialysmy swoj w pokoju ,apropo jeszcze zasiegu to my mialysmy caly czas wifi . Jezeli chodzi o jedynki to u nas chyba dwie osoby mialy ale przez tel nie zamowisz jedynki bo ci powiedza ze jak nie masz na skierowaniu napisane to wogole jedynek nie ma ,takze najlepiej byc skoro swit i wszystko jest do dogadania . Niw pamietam czy ci pisalam ze pokoje sa na katy takze ci nik nniechciany nie wejdzie jak nie otworzysz ,oczywiscie obsluga ma uniwersalne karty gdzie wszystkie pokoje otwieraja np sprzataczki jak cie nie ma to wchodza i sprzataja . Jak cos jeszcze to pytaj a ty wogole to skad jedziesz ?.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
quatro
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 mar 2013 11:20

Re: Uniejów 19.02.2013

Post autor: quatro »

A myślisz, że mogłabym przyjechać w niedzielę wieczorem? Może wówczas prędzej bym się doprosiła o jedynkę... Nikt tu się nie odzywa z mojego turnusu, a nie chciałabym być w pokoju z kimś przypadkowym... W sumie aby być na 7-8 to będę musiała wyjechać o 5 rano. Mieszkam koło Warszawy, ale od wschodniej strony, więc muszę przejechać całą Warszawę zanim dotrę do A2. Dlatego w niedzielę byłoby szybciej.

A chodziłyście na termy? Ja mam w planach częste wizyty;)
ewita 42
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 14 lut 2013 07:36

Re: Uniejów 19.02.2013

Post autor: ewita 42 »

Wiesz co pewnie mogla bys przyjechac ale wtedy musisz zarezerwowac sobie apartament bo pokoje sa dla kuracjiuszy chyba ze cos by mieli wolnego ,,bo tam tak jest ze my wyjezdzalismy 14 a 15 juz nowy turnus wjezdzal takze one caly dzien maja zapieprz zeby posprzatac pokoje. Ale jak zarezerwujesz wczesniej cos to moze beda mieli wco watpie bo w zimie nie bylo wolnych miejsc a ty jedziesz w lato . Termy sa jakies ok700 m od uzdrowiska i jak bedziesz miala zlecony basen to wlasnie tam bedziesz chodzic ,na miejscu nie ma basenu tylko jakuzzi w spa co jest platne ale dl NAS KOSZTUJE 15 ZL I PRYWATNIE MOZESZ TEZ CHODZIC NA TERMY KIEDY CHCESZ.>A z dojazdem to jest super sprawa caly czas A2 az na platna wiedziesz i trzeba jechac jakies 54 km i masz zjazd na Uniejow i juz 10 km i meta
Awatar użytkownika
quatro
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 mar 2013 11:20

Re: Uniejów 19.02.2013

Post autor: quatro »

Dzięki! Zadzwonię w poniedziałek i się dopytam jak wygląda kwestia wcześniejszego przyjazdu. Moja siostra do Rymanowa jechała dzień wcześniej i nie było problemu, ale tam jest jednak znacznie dalej. Właśnie ze względu na termy i na położenie przy A2 ta propozycja przypadła mi do gustu :)

A jakie wogóle można dostać tam zabiegi? Co warto, a z czego można próbować zrezygnować na rzecz czegoś lepszego? Chciałabym te 24 dni spędzić najwydajniej jak można. Na pewno termy i ćwiczenia z rehabilitantem to jest mój priorytet, bo wiem że to mi pomaga. Te wszystkie pola, lasery itp. to jakoś średnio...
ewita 42
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 14 lut 2013 07:36

Re: Uniejów 19.02.2013

Post autor: ewita 42 »

Wszystkie zabiegi zleca lekarz przy pierwszym badaniu w dniu przyjecia . Cwiczenia sa rozne zalezy na co jedziesz ,ja mialam niewiele ruchowych bo mam kregoslup po stabilizacji i nie wszystko moge robic ,sa rozne kapiele np perelkowe , masaze wirowe w wodzie i wiele innych . kiepsko jest z tym ze trzeba na basen dochodzic kawalek drogi .
Awatar użytkownika
seweras
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 53
Na forum od: 13 sty 2012 13:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Uniejów 19.02.2013

Post autor: seweras »

Ewita jeśli ty zarezerwowałaś sobie pokój z koleżanką to może ja poszukam sobie pani i tez zarezerwuję :)
Awatar użytkownika
quatro
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 06 mar 2013 11:20

Re: Uniejów 19.02.2013

Post autor: quatro »

A kiedy Ty seweras jedziesz 8-)

Ja jadę na kręgosłup i stopy. Na szczęście jeszcze nie miałam żadnych operacji i aby taki stan utrzymać dostałam skierowanie do sanatorium :)
Niedawno miałam rehabilitację ambulatoryjną na lędźwiowy i wiem, że ćwiczenia to w moim przypadku podstawa.
ODPOWIEDZ