Beskid Krynica Zdrój

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
doris806
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 80
Na forum od: 27 cze 2013 15:00
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Beskid Krynica Zdrój

Post autor: doris806 »

krysiast pisze:
komes pisze:Jadę do sanatorium Beskid w Krynicy Zdrój 09-09- 2013 z Ostrowca Św. napiszcie czy coś się poprawiło bo opinie są nie ciekawe a może ktoś się wybiera w tym terminie to niech się odezwie. Z góry dziękuje za informacje.
"komes"...ja też jadę do sanatorium Beskid w Krynicy Zdrój 09-09-2013...z komentarzy kuracjuszy wyczytałam,że jest fatalnie a, le ja się nie przejmuję komentarzami bo każdy inaczej znosi pobyt w ośrodku.Ważne,żeby towarzystwo było z poczuciem humoru to będzie wtedy ok.Pozdrawiam. :D

Nie martw się "krysiast" na zapas..
Jest już kilka osób,które będą w tym terminie w Krynicy... Wrzesień jest piękny..a liczy się towarzystwo...spotkamy się w " Artystycznej" 8-) pa pa Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20077
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Beskid Krynica Zdrój

Post autor: Felice »

Czyli jednym słowem w Krynicy wszystkie drogi prowadzą do "Łysego" 8-)
komes
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 01 wrz 2012 16:43
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Beskid Krynica Zdrój

Post autor: komes »

Witam wszystkich którzy odpowiedzieli na mój post do zobaczenia w Krynicy kto będzie w tym terminie a Beskid zobaczymy jak będzie niech się oni martwią najważniejsze to zgrana paka. Bo tam jest co robić i na nudę raczej nie można narzekać. Pozdrawiam piękne Panie :kwiat: i przystojnych Panów ;) U Łysego grają. :serce:
zofia12
Posty: 2
Na forum od: 31 mar 2014 19:20
Oddział NFZ: Śląski

Re: Beskid Krynica Zdrój

Post autor: zofia12 »

Witam wszystkich bardzo gorąco.Po przeczytaniu wszystkich opinii o ośrodku Beskid doznałam szoku ,ale po przyjeździe na miejsce stwierdziłam, że chociaż minął rok nic się nie zmieniło.Wasze skargi do ZUS nic nie dały .Tak jak pisali moi poprzednicy wczesny gierek ,nieciekawa obsługa, a o jedzeniu lepiej nie wspominać.Internet płatny 14zł na tydzień chociaż nie u wszystkich działa ,brak możliwości wykupienia za pojedyncze dni kpina jakaś... tv 30zł od osoby, ale i tak nikogo to nie obchodzi właściciela nie uraczysz a jak już jest to chyba ''kanałami,'' chodzi spotkać go bezcenne. :roll:
Gosica33
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 98
Na forum od: 10 lut 2014 19:49
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Beskid Krynica Zdrój

Post autor: Gosica33 »

zofia a powiedz mi jak jest z praniem, suszarki jakieś i czy są sztućce, kubek? Pozdrawiam, najlepiej udziel swojej odpowiedzi w wątku z opiniami o sanatorium na temat BESKIDU :-) i napisz czego się spodziewać, czy byłaś z Zus-u? Które piętro itp.
ODPOWIEDZ