Wybór uzdrowiska

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: forumowicz »

jagoda441 pisze:witam :?: czy może ktoś jedzie do inowroclawia 10 marca chętnie skorzystam z pojazdu wybieram się z leborka jak cos to proszę pisać ;) dziekuje z gory :P :kwiat: :kwiat:
Witaj Jagoda :kwiat: Stwórz sobie osobny temat pt.,, Inowroclaw 10 marca ,, będą większe szanse że po tytule łatwiej Cię odnajdą wyjeżdżający w tym terminie :kwiat:
Awatar użytkownika
jurek475
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 613
Na forum od: 29 sty 2014 11:06
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: jurek475 »

Osobiscie polecam Tobie ''Jubilata'' Ladek Zdr.Sprawdzony.
forumowicz

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: forumowicz »

Lądek jest spoko,tyle że Michał chce zabiegi na miejscu......no a tu będzie latał po całym Lądku ( chociaż to w przenośni może być na miejscu ),w sumie wszędzie blisko.Najdalej do Jerzego.Lądek może wygrywać z Cieplicami w muzyko-terapii :lol: :lol: tu się zgadzam ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: Felice »

Michał wyjeżdżasz latem więc bliskie dochodzenie na zabiegi nie będzie żadnym,nawet najmniejszym problemem.W Lądku dochodzi ci jeszcze bardzo tani basen dostępny w godzinach poobiednich dla wszystkich i tam jest tak,ze w odległości dosłownie kilkuset metrów wchodzisz już w górki.Nie za trudne,więc złamana noga i już zrośnięta noga nie powinna sprawiać trudności.Pozdrawiam 8-)
michał
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 108
Na forum od: 12 sty 2009 19:34
Staż sanatoryjny: 20

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: michał »

Bardzo dziękuję wszystkim za cenne uwagi dotyczące wyboru uzdrowiska. Mam po złamaniu nie nogę a rękę.
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1388
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: Bunia »

Witaj michał , to co poleciła ci Alice jak najbardziej się pod tym podpisuję i polecam 8-) Fajnie że możesz wybrać, wszystkie nasze polskie góry są piękne, :)
ale żeby nie było Ci za łatwo z wyborem , ja polecam Tobie pobyt w Wysowej 8-)
Życzę trafionego wyboru pozdrawiam Bunia
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: Felice »

michał ok ręka....to generalnie zdrowy mężczyzna z Ciebie :lol: Możesz śmigać po górkach jak kozica ;) i nie tylko po górkach.Życzę trafionego wyboru.Tylko żeby nie było jak z tym osiołkiem w przysłowiu.....co mu za duży wybór dano. :)
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7035
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: sztani »

Ze złamaną ręką i taki wybór( chyba ,ze skomplikowane) to się w czepku urodzileś chłopie .99,9 % kuracjuszy nie ma takiego komfortu w wyborze. Podaj jaki NFZ to może ktoś zechce się przeprowadzić . A tak na poważnie to polecam Lądek Jeśli lubisz łazić po górach . :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
renatka11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 296
Na forum od: 29 lis 2013 08:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: renatka11 »

Do Michała. Polecam Wielką Pieniawę. Byłam z mężem w grudniu 2011 w Polanicy Zdroju w sanatorium Zdrowie a na zabiegi i baseny chodziliśmy do Wielkiej Pieniawy. Zazdrościłam kuracjuszom właśnie Wielkiej Pieniawy, bo tam wszędzie ,,LUKSUS".
Poza tym sama Polanica jest uroczym miasteczkiem, z bystrą rzeczką płynącą środkiem miasta. Biuro turystyczne organizuje niedrogie wycieczki do Pragi, Wiednia, Wrocławia i inne. Jest gdzie wyjść wieczorami, zabawić się, zjeść dobre lody, czy ciacho. Życzę trafnego wyboru. :)
AleksandraWroclaw
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1645
Na forum od: 08 wrz 2011 21:34
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: AleksandraWroclaw »

Mysle,ze taki indywidualny wybór sanatorium nie jest mozliwy gdyz kolejka skierowan jest do wglądu w internecie wraz z numerem kolejki. Z czego co mozna skorzystac to z wczesniejszego wyjazdu z listy osób rezygnujacych,oczywiscie wtedy kiedy ma sie skierowanie juz w reku. Wtedy sa sanatoria do wyboru, ja teraz tez mogłam wybierac.... :D
ODPOWIEDZ