Wybór uzdrowiska

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: stokrotka »

eluunia ! tez tak myślałam ,że pocztą i bez możliwości negocjacji ,ale po wpisie Michała zwątpiłam na maxa.O zwrotach też słyszałam -nawet o tym że w NFZ biorą pod uwagę sugestię lekarza kierującego ,żeby np. uwzględnili termin od -do ze względu na wrażliwość itp. w czasie zimowej aury.O tym żeby uwzględniali terminy wiosenno-jesienne słyszałam też od samych kuracjuszy w sanatorium -że lekarz pisze i tak dostają.Uwierzyłam -ale na ile to prawda -nie wiem.
Te "spadające" nr to tez zauważyłam -odczułam to na sobie.Rano miałam nr ponad 2 tys. w końcu stycznia ,a wieczorem miałam już przydział .Inne osoby dostawały skierowania przy nr 500-600 -ja z moim "szczęście " dostałam na marzec.Bez dyskusji -jadę albo nie.Nieźle się nagimnastykowałam w pracy by kolejka nie przepadła.
Bo panie z NFZ były nieugięte.Dlatego propozycja dla Michała jest jak z bajki.
Tobie nie dziękuję ,żeby nie zapeszyć --za miesiąc dopiero złożę kolejny wniosek -u nas musi minąć rok od powrotu ,żeby złożyć kolejny wniosek o sanatorium.Posyłam za to uśmiech :) :kwiat:
Miłego dnia wszystkim życzę :)
ODPOWIEDZ