Zespół cieśni nadgarstka

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: Felice »

Smuga,od komputera doktor nie kazał odpocząć ?
forumowicz

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: forumowicz »

:lol: :lol: mam rozumieć 8-) że będę musiała to wino wypić z Wami :!: Nie ma problemu ....będzie okazja ;) wypijemy na pewno bez oblewania :lol: :lol:Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: forumowicz »

Alice pisze:Smuga,od komputera doktor nie kazał odpocząć ?
Zalecił wyrzucić myszkę :lol: :lol: :lol: Ja i tak malutko korzystam z tego przybytku ;) Pozdrawiam Alice :D
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: kasiula »

Znam to....jestem po resekcji kości czworobocznej większej ręki prawej z plastyką hamakową....operacje miałam w styczniu 2013 roku...ale....puściły mi wiązadła i jestem po kolejnej operacji o.6.0.5.2014,,,i mam wstawiony drut kirshnera,który 03.06....mam mieć wyjęty.Ja obie operacje miałam pod pełną narkozą..ale wiem ,że też robią w znieczuleniu tzw.częściowym...operował mnie dr.n.med.traumatologi i chirurgii ręki.I teraz jadę właśnie na poszpitalne 05.08.2014 do Cieplic.Pozdarwiam i życzę wszystkim zdrowia
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: eluunia »

Smuga napisz proszę jak wygląda rehabilitacja i czy szybko wraca się do sprawności :( dziękuje
ewiko
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2427
Na forum od: 10 lut 2013 07:07
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: ewiko »

Kochani, w przyszłym tygodniu mam wizytę u ortopedy. Moje rączki odmawiają mi posłuszeństwa. Ból nadgarstków , kciuka i palca wskazującego w czasie pracy staje się nie do wytrzymania. Ponadto chwilami przez dłonie przechodzi mi krótkotrwały paraliż . Jakby tego było mało na przegubie ręki zrobiły mi się dwa duże guzki które powiększają się w trakcie pracy. Całości dopełnia ból promieniujący do łokcia a chwilami aż do obojczyka. Czy Ktoś z Was miał podobne dolegliwości....?
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: eluunia »

Witaj Ewiko .
Objawy są podobne prócz paraliżu rąk ale występuje samoistne otwieranie dłoni podczas trzymania rzeczy i straszne mrowienie rąk :( Życzę zdrówka :kwiat:
forumowicz

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: forumowicz »

Witaj Ewiko :kwiat: Masz bardzo podobne objawy do moich ....ja jeszcze mam czasem brak czucia i gubię różne przedmioty .Jak pisałam wcześniej po badaniu EMG potwierdził się zespół cieśni .Na zabieg odbarczania oczekuję , bo będzie robiony na NFZ , no i niestety są zapisy .Jestem dobrej myśli :lol: :lol: Pozdrowionka :kwiat:
forumowicz

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: forumowicz »

Eluuniu ;) a jak się leczy te :lol: :lol: podwójne ADHD :roll: :roll: Musimy się zapisać ;) :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Zespół cieśni nadgarstka

Post autor: eluunia »

smuga pisze:Eluuniu ;) a jak się leczy te :lol: :lol: podwójne ADHD :roll: :roll: Musimy się zapisać ;) :lol: :lol: :lol:
...Tego leczenia chyba :roll: NFZ nie sponsoruje :lol: :lol: a nas dwie :roll: :roll: to dopiero :lol: :lol: ruina :lol:
ODPOWIEDZ