Sanatorium Anna w Rymanowie Zdroju. Kto był?

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
maminka22
Posty: 3
Na forum od: 21 paź 2014 19:23

Sanatorium Anna w Rymanowie Zdroju. Kto był?

Post autor: maminka22 »

witam. czy posiada ktoś zdjęcia pokoi w Annie? mamy miec pokoj 3 osobowy i zastanawia mnie jak wyglądają pokoje. jaki jest "standard".
01Eliszka
Posty: 2
Na forum od: 01 sty 2015 18:44
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Sanatorium Anna w Rymanowie Zdroju. Kto był?

Post autor: 01Eliszka »

Witam, byłam w Annie z wnuczką, pokoje 3 osobowe są całkiem wygodne, dość skromnie wyposażone, ale jest wszystko, chociaż kuchnia w korytarzu wspólna, lodówka też. Dzieci bawią się tam świetnie, na zabiegi trzeba chodzić do innych budynków. Miejscowośc jest piękna, spokój , cisza,samochodów bardzo mało, dużo miejsca na spacery i zabawy dla dzieci. Pozdrawiam
marianka61
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 16 mar 2015 15:30
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium Anna w Rymanowie Zdroju. Kto był?

Post autor: marianka61 »

Byłam w "Annie" i jest tam skromnie, ale nie brakuje niczego potrzebnego tak naprawde
elaopole
Posty: 2
Na forum od: 24 lip 2015 23:30
Oddział NFZ: Opolski

Re: Sanatorium Anna w Rymanowie Zdroju. Kto był?

Post autor: elaopole »

maminka22 pisze:witam. czy posiada ktoś zdjęcia pokoi w Annie? mamy miec pokoj 3 osobowy i zastanawia mnie jak wyglądają pokoje. jaki jest "standard".
Witam właśnie mam w sierpniu jechać do ANNY Staś w Rymanowie z moim trzy letnim synkiem, nie ukrywam jest to mój pierwszy taki wyjazd do sanatorium czy może Pani mi coś napisać o tym sanatorium jak tam jest, wszystko co muszę wiedzieć.
DZIĘKUJĘ
ODPOWIEDZ