Wybór uzdrowiska

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
michał
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 108
Na forum od: 12 sty 2009 19:34
Staż sanatoryjny: 20

Wybór uzdrowiska

Post autor: michał »

Zwracam się z prośbą o pomoc w wyborze uzdrowiska na leczenie szpitalne gdyż dostałem kilka propozycji do wyjazdu przez NFZ
-Ciechocinek Dom Zdrojowy
-Długopole Mieszko
-Duszniki Jan Kazimierz Pawilon A
-Inowrocław Kujawiak
-Cieplice Dom Zdrojowy II
-Kamień Pomorski Mieszko
-Kołobrzeg Perła Bałtyku
-Lądek Jubilat
-Polanica Wielka Pieniawa
-Szczawno Młynarz/Dom Zdrojowy
-Świeradów Dom Zdrojowy
-Wysowa Beskid
Nie znam tych uzdrowisk oprócz Kołobrzegu i Kamienia bo są w tym samym województwie.Przydział ma być na Czerwiec lub Lipiec.
Awatar użytkownika
roxy
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 475
Na forum od: 24 sty 2014 23:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: roxy »

Ja bym wybrała Wielką Pieniawę w Polanicy. :)
Awatar użytkownika
Mirabella
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 25 lut 2012 20:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: Mirabella »

Wierzyć się nie chce że NFZ taki łaskawy :shock: ...w którym funduszu tak jest?
Awatar użytkownika
kociu
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4004
Na forum od: 24 sty 2013 18:51
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: kociu »

Mnie tez nie chce się wierzyc ze NFZ proponuje wyjazd i to latem :roll: ;) ;)
iwcia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 814
Na forum od: 15 mar 2012 13:55
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: iwcia »

To rzeczywiście niewiarygodne! :shock:
Pierwszy raz słyszę ( czytam ), że NFZ daje jakikolwiek wybór.A tu proszę, tak wiele uzdrowisk na liście do wyboru przez kuracjusza :?:
No ,no..... Nie wiem co o tym myśleć......
;)
michał
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 108
Na forum od: 12 sty 2009 19:34
Staż sanatoryjny: 20

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: michał »

A to dlatego że początek roku i na te miesiące są przydziały w uzdrowisku i studenci jeżdżą w okresie wolnym od nauki czyli wakacyjnym.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: darek »

,,,,,Fundusze , gdy schorzenie jat z tzw " Górnej Półki !!!" lub w przypadku kiedy Pacjent jest po ..większych przejściach kilka dziwnych schorzen Jest i uprzejmy i sam proponuje Miejsca zależne od schorzenia .
Sam osobiście składając wniosek a na nim jest nr telefonu otrzymuję zapytania Gdzie ze względu na ew przewciw wskazania , preferowałbym mój pobyt
Co zaś tyczy się terminu okres wakacyjny od maja do sierpnia właśnie teraz jest dysponowany dla leczenia Po SZPITALNEGO i wiele osob własnie teraz otrzymuje poszpitalne na okres od kwietnia/maja do lipca
Zresztą i sam obecnie korzystam z ..leczenia po szpitalnego -sanatoryjnego ..oczekując na lutowy zabieg Kardiologiczny pobyt w Sanatorium jest ..TAŃSZY niż w KLINICE a opieka na tym samym poziomie a Psycha człowiek nie mysli co go ..czeka.
Cóż w POLSCE slużba zdrowia ma nie jedno ..imię
michał
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 108
Na forum od: 12 sty 2009 19:34
Staż sanatoryjny: 20

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: michał »

Nie mam kilku schorzeń ani z tzw.górnej półki tylko po prostu Pani w NFZ na te miesiące miała przydziały do tych uzdrowisk a że jestem studentem to jeździmy w okresie wolnym od nauki czyli tylko wakacyjnym zgodnie z wytycznymi NFZ dla tej grupy osób po dołączeniu zaświadczenia z uczelni.
forumowicz

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: forumowicz »

Student,,,lato,,,,chyba musisz się określić czego oprócz rehabilitacji oczekujesz .Jest w czym wybierać,ho,ho :mrgreen:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wybór uzdrowiska

Post autor: Felice »

Michał skoro jesteś studentem,to pewnie też młodym człowiekiem.Jesteś z zachodniopomorskiego więc pewnie wolałbyś góry.Wybierz Wielką Pieniawę w Polanicy.Jeżeli twój stan zdrowia jest taki,ze możesz swobodnie poruszać się to Kotlina Kłodzka jest świetnym miejscem na wypady w okoliczne góry.A wiesz,ze Góry Stołowe do pięknych należą.Można zrobić wypad do Pragi,Wiednia lub innych czeskich przygranicznych miejscowości.Ewentualnie Lądek Jubilat.
ODPOWIEDZ