spotkania w Kołobrzegu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1399
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Działo się..działo ....WOŚP ❤️jedno wielkie ,, Święto Radości,, w Kołobrzegu tak jak w całej Polsce.

Ja z emocji zapomniałam aż hasła do publikacji na NS :lol: ...niby proste ..i można przywrócić ale brakowało czasu...i dobrze.

Uratowała nas Felice...publikując nasze zdjęcia/o to poprosiłyśmy a Ona uczynna jak zawsze/... dziękujemy :serce: :kwiat: .
Nie dodajemy więcej zdjęć....bo wszyscy i wszystkie media na portalach już to zrobiły i nas też tam utrwaliły.

Dziękujemy z Ewaszką szczegolnie Wodniczce..Marysi65 ...Grażynce....Zbigniewowi165...i Wszystkim którzy nam kibicowali :serce: :serce: i wrzucali grosik do puszek dla WOŚP w każdym miejscu :serce: :serce:

Odpoczywamy po tych tysiącach :lol: kilometrów i przewijających się w palcach banknotach i po szumie monet w maszynach/ liczyłyśmy do późnych godzin w Sztabie/ :serce:
Pozdrawiamy że słonecznego Kołobrzegu.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: ewasz »

I ja dodam swoje 5 groszy...

Dziękuję wszystkim darczyńcom wrzucającym pieniądze do WOŚPowskich puszek :serce:
Szczególne podziękowania dla tych hojnych co wrzucali nam jednocześnie do dwóch puszek pokaźne sumy :serce: :serce: :serce:
ODPOWIEDZ