Iwonicz Zdrój "GÓRNIK"

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Ewa M
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 16 lip 2023 21:53
Oddział NFZ: Mazowiecki

Iwonicz Zdrój "GÓRNIK"

Post autor: Ewa M »

Może jakieś opinie o "Górniku" w Iwoniczu? Bedę tam od 28 września do 19 października. Pozdrawiam. Ewa
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Iwonicz Zdrój "GÓRNIK"

Post autor: Nutka »

Proszę bardzo. Wprawdzie opinia z okresu pandemii, ale jak się coś zmieniło, to tylko na lepsze.
Jedziesz, Ewo, do najlepszego sanatorium w Iwoniczu, będziesz zadowolona :)
Pozdrawiam :kwiat:

viewtopic.php?t=23669&hilit=Iwonicz+Zdr ... %C3%93RNIK
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Iwonicz Zdrój "GÓRNIK"

Post autor: ZAGUBIONY »

Witam fakt dobre sanatorium byłem 2 razy prywatnie i przed sama pandemia w 2020 , koniec turnusu 8 marca a 13 wszystko pozamykali na minus brak basenu ( wina dyrektora kiepskie zarzadzanie finansami , swoja droga on i jego zastepczyni zarozumiali ) na szczęście w sąsiedztwie 2 baseny w KRUS i Sanvit . Jeśli chodzi o recepcje to nie było rygoru jak w innych nawet o 23 drzwi były otwarte i nie pytano czy z NFZ czy prywatnie , dlatego mogliśmy potańczyć w Balladzie do 23 .
Ewa M
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 16 lip 2023 21:53
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Iwonicz Zdrój "GÓRNIK"

Post autor: Ewa M »

Dzięki za kilka słów opinii. Mam daleko do Iwonicza, więc chciałabym, żeby czas tam spędzony nie był czasem zmarnowanym . Może nawet pogoda się utrzyma? Póki co, cieszę się, że bedę mogła ogladać złotą jesień w górach. Pozdrawiam
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Iwonicz Zdrój "GÓRNIK"

Post autor: ZAGUBIONY »

Witam jeśli chodzi o pokoje ja bym polecał te od strony wejścia , moim zdaniem bardziej słoneczne , 2 sprawa nie polecałbym na parterze oraz na 4 piętrze bez balkonów latem na 4 piętrze tam gorąco zima chłodno .
Andre1961
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 11 mar 2024 19:13
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Iwonicz Zdrój "GÓRNIK"

Post autor: Andre1961 »

Witam nie wiem dlaczego piszecie że na c zwartym pietrze są bez balkonów. Ja byłem na 4 z balkonem i wcale nie było zimno w zimie. Panie z obsługi bardzo przyjemne i pomocne w każdej sytuacji. Jedzenie gotowane na miejscu i bardzo dobre. Zabiegi jak wszędzie. Polecam to sanatorium.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: Iwonicz Zdrój "GÓRNIK"

Post autor: ZAGUBIONY »

Andre masz racje wkradł się błąd miało być 5 piętro wyglądające jak przybudówka ;) , pewnie kiedyś był to strych , tam brak balkonów .
Awatar użytkownika
kamel0906
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 247
Na forum od: 25 gru 2021 10:41
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Iwonicz Zdrój "GÓRNIK"

Post autor: kamel0906 »

Andre1961 pisze: 27 mar 2024 12:25 Witam nie wiem dlaczego piszecie że na c zwartym pietrze są bez balkonów. Ja byłem na 4 z balkonem i wcale nie było zimno w zimie. Panie z obsługi bardzo przyjemne i pomocne w każdej sytuacji. Jedzenie gotowane na miejscu i bardzo dobre. Zabiegi jak wszędzie. Polecam to sanatorium.
Parę lat temu balkonów nie było, ale to już czas przeszły:) i też miałyśmy problem z grzejnikiem i było średnio ciepło, ale obsługa miodzio :))) wszystko do załatwienia :)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Iwonicz Zdrój "GÓRNIK"

Post autor: jacky6 »


Byliśmy rok temu przejazdem, tylko 3 dni, komercyjnie.
Miło było.
Na wieczorkach tanecznych super się bawiliśmy, nawet "funduszowa" dziewczyna na wózku rewelacyjnie każdego wieczoru tańczyła...
:mrgreen: :ugeek:

ODPOWIEDZ