ROZMOWY NOCĄ

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
ZAGUBIONY
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1906
Na forum od: 27 mar 2022 15:30
Oddział NFZ: Śląski

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: ZAGUBIONY »

Martinka podobno pierwsze zwiały pająki :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Martinka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 6509
Na forum od: 06 maja 2014 12:50
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 10

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: Martinka »

A dlaczego :?:
Ładnie było ;)
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4489
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: Kleinehexe »

Martinko :kwiat: , ja mam odwrotnie, nie wiem czy jest coś co by mnie przekonało, by zrobić sobie włosy na rudo. :oops: Rudy jest piękny, ale tylko w naturze. :) To tylko jednak moja subiektywna opinia, z którą nie trzeba się zgadzać, bo nad gustem się nie dyskutuje. :D Dobrze, że się różnimy, bo w innym przypadku, byłaby nuda. 8-)
Pozdrowionka dla Was kochani. :serce:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14554
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: ANDY12345 »

Kleinehexe pisze: 27 mar 2024 23:06 To pomilczmy do jutra, a to już za chwileczkę ;) :lol:
Dziękuję za taką chwileczkę :roll: ....... to jakie Ty masz wyobrażenie o długości ? ;) :shock: .
Cześć na dzień dobry :lol: . Rudy mówicie ? kolor jak kolor....... coś pomiędzy Aniołkiem, a Diabełkiem ;) :lol: . Tak jak powiedziała Martinka, przecież odrosną albo........ się przemaluje :lol: .
Z tymi gustami, to czasami bywa różnie :roll: , najważniejsze żeby czuć się dobrze, bo to przecież nasze samopoczucie :) . Jak się komuś nie podoba, to niech nie patrzy....... bo zeza dostanie :P .
Jakiś czas temu były propozycje, aby ci którzy nie przyjdą na zaplanowaną wizytę do lekarza płacili kary finansowe....... a co z tymi placówkami które na swojej stronie mają błędne informacje o adresie, nr telefonu, czy godzinach przyjęć ? Straciłem dzisiaj półtorej godziny, żeby się dowiedzieć, że dana placówka zmieniła adres, później godzinę na infolinii i nic. Dopiero na drugim numerze po ponad pół godzinnym oczekiwaniu pierwsza rozmowa, później przełączenie na poradnię i ....... tadam wszystko załatwione. Udało się wizytę ustalić na dwa dni przed końcem kontynuacji leczenia i jeszcze gratisowy szpitalny transport pani rejestratorka załatwiła :D ...... jeszcze są dobrzy ludzie :) .
To co, miłego i pogodnego popołudnia i niech się Wam też tak darzy jak mnie w drugiej części dnia :lol: .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4489
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: Kleinehexe »

Ta chwileczka dotyczyła nadejścia jutra, co miało nastąpić za 1h. :P
Brawo Ty :serce: , że tak ci się wsztstko udało załatwić, mimo początkowych trudności. Jak to się mówi? Dobrego, trudne początki, czy jakoś tak. :D
Ja też się dziś nagimnastykowałam, ale na cmentarzach. Czuję, że mi kręgosłup za to wdzięczny nie jest. :roll:
Miłego wieczoru! :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14554
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: ANDY12345 »

Czasami coś się udaje, ale to nie znaczy, że mamy wpadać w samouwielbienie :lol: ...... to akurat nie zależało ode mnie, ale od innej osoby :) . Chyba najważniejsze, to się nie zrażać .
No właśnie o tej godzince mówię, że to dla Ciebie chwileczka :lol: , a dla innych to prawie...... nie powiem, że wieczność :roll: .
Przyjmij pozycję wygodną dla kręgosłupa i się odwdzięczy :D .
Dzięki i nawzajem :kwiat: .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4489
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: Kleinehexe »

I przyjęłam, ale robota przez to nie zrobiona i teraz się będę po nocy tłuc. :shock:

A czemu nie mamy siebie wielbić? :oops: Przecież jesteśmy tym co mamy najcenniejsze. :) Poza tym uważam, że to jakich ludzi na swej drodze spotkamy, jest ściśle zależne od tego kim sami jesteśmy. :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14554
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: ANDY12345 »

Robota nie zając ;) ...... a zdrowie ? :oops: . Garami się nie tłucz, jutro też jest dzień :roll: .
Ja tam może staroświecki jestem........ ale wolę wielbić drugą osobę :D . Każdy z nas ma coś cennego, nie tylko na sobie, bo to tylko czasowo, ale jak sama mówiłaś : co książka zawiera :) ....... chociaż okładka przyciąga wzrok ;) :lol: .
Kleinehexe
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4489
Na forum od: 20 mar 2020 22:12

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: Kleinehexe »

Wielbienie kogoś innego nie stoi na przeszkodzie, by i siebie cenić, zwłaszcza, że wszyscy jednym jesteśmy. "Kochaj bliźniego swego, jak siebie samego", więc jeśli siebie nie będziesz kochać, tak samo potraktujesz innych. :oops:
Okłada niech przyciąga, a jeśli okaże się blagą, zawsze można książkę odłożyć na półkę lub oddać do biblioteki. ;)
Co miałam zrobić, zrobione. Jutro inne wyzwania. :D
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14554
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ROZMOWY NOCĄ

Post autor: ANDY12345 »

Albo do antykwariatu :P .
Cenić, to już szybciej...... i nie przepracowywać się ;) :lol: .
No to już teraz z czystym sumieniem możesz wskoczyć pod kołderkę :) i wypocząć przed jutrzejszymi wyzwaniami 8-) .
ODPOWIEDZ