Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów Zdrój 15:11:23 do 06:12:23

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów Zdrój 15:11:23 do 06:12:23

Post autor: Honorka »

Człowiek50 pożyjemy zobaczymy jak to będzie .Tym czy ktoś tu się pojawi czy nie to się nie przejmuję .Czasami też im mniej się wie o sanatorium tym lepiej ,po co nastawiać się źle
czy dobrze zawczasu : :D :D :D Będziesz tam pierwszy ,październik to jeszcze fajny miesiąc ,ja mam listopad ,ale aby towarzystwo było fajne to o reszcie się nie myśli ,w sanatorium czas zleci szybko jak zawsze : :( .Pozdrawiam
Awatar użytkownika
czlowiek50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 134
Na forum od: 02 lut 2017 21:31
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów Zdrój 15:11:23 do 06:12:23

Post autor: czlowiek50 »

Honorka ja jestem spokojny co chodzi o pobyt, nie jestem wybredny co chodzi o warunki, byłem już cztery razy i nigdy nie narzekałem 8-) , ani na wyżywienie na zabiegi też nie a pokoje tym bardziej, zawsze pozytywnie jestem ustosunkowany... Pozdrawiam..
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów Zdrój 15:11:23 do 06:12:23

Post autor: Honorka »

Człowiek50 Twoj wyjazd już rzut beretem ..Jakoś nie zauważyłam by ktoś jeszcze jechał do Rymanowa w jakim kolwiek terminie ☹️
Awatar użytkownika
czlowiek50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 134
Na forum od: 02 lut 2017 21:31
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów Zdrój 15:11:23 do 06:12:23

Post autor: czlowiek50 »

Dzień dobry, nie martwię się tym wcale lubię spontan i niespodzianki... Ale te miłe.. :lol: pozdrawiam...
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów Zdrój 15:11:23 do 06:12:23

Post autor: Honorka »

Człowiek50 Jak tam pobyt Sanatorium w Rynanowie
Awatar użytkownika
czlowiek50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 134
Na forum od: 02 lut 2017 21:31
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów Zdrój 15:11:23 do 06:12:23

Post autor: czlowiek50 »

Dobry wieczór, właśnie jest zajefajnie... polecam , w parku Zielony domek tańce codziennie wstęp wolny sobota wstęp płatny , tłumy ludzi.. :jestem w Świerkowym jest nawet spoko tylko pokój po stronie lasu, cień w pokoju ale ogólnie jestem zadowolony... :kwiat:
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów Zdrój 15:11:23 do 06:12:23

Post autor: Honorka »

Człowiek50 to super ,że jesteś zadowolony,oby mi się też dobrze trafiło ;) .Zaczynam mieć pod górkę ,bo miałam jechać autem ,a teraz muszę busem ,bo gość z promilami za kierownicą skasował mi auto :oops: ,życie płata figle .Pozdrawiam
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2205
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów Zdrój 15:11:23 do 06:12:23

Post autor: Insignia 2010 »

Bylem w 2022 sierpien wrzesień.
Obiekt dość dobry .
Ciekawe czy ,,,doczepy,,,tam jeszcze rzadza 🙉🙉🤭🤭🤭
Ogolnie dobrze i milo wszystko ok tylko na gorce 🤔 raczej górze tz pod gore 🙉🙉🤭🤭🤭 choć ja spoko dymalem tam na rowerze ,,,,, nie pisuarowym ,,,,
Jak a na pewno panie z.osrodka to czytaja bo w kazdym ten portal jest otworzony .
To czy nadal sa tam same pokoje 3 osobowe z nfz a komercja to jedynki i dwojki .
Zapewne wiecie o czym mowie i pisze 🤭🤭🤭🤭to do obslugi obiektu 😁😁
Honorka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 153
Na forum od: 07 sie 2016 18:44
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów Zdrój 15:11:23 do 06:12:23

Post autor: Honorka »

Wkrótce się przekonam jak jest teraz w tym sanatorium ,czy się polepszyło ,czy pogorszyło :D
Awatar użytkownika
czlowiek50
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 134
Na forum od: 02 lut 2017 21:31
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Świerkowy Zdrój Medical Spa Rymanów Zdrój 15:11:23 do 06:12:23

Post autor: czlowiek50 »

Dzień dobry wszystkim, o rany dawno mnie tu nie było, dobrze że miałem zapisane hasło i znalazłem, przepraszam za ciszę może ktoś na mnie tu czekał? :lol: :lol: :lol: żarcik... Wiem że moje opisanie pobytu w Świerkowym Zdroju w Rymanowie nie jest aktualne, ale powiem wam w skrócie, jestem zadowolony i polecam to miejsce pod każdym względem, nie ważne czy pokój od strony lasu czy od drogi, nastawienie jest ważne. Kawiarnia na miejscu super z klimatyzacją, a to ma znaczenie kiedy się tańczy, Mieliśmy pozwolenie by łączyć się przez Bluetooh z nagłośnieniem i muzyka była na życzenie, dobrze że ładowarkę miałem do tel. :lol: Co więcej nawet z innych ośrodków towarzystwo się pojawiało. Jednym słowem Polecam , miła obsługa wyżywienie smaczne, Pozdrawiam wszystkich, którzy tam byli i będą.... :kwiat:
ODPOWIEDZ