Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-Mój pobyt i ocena.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
tygrys
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 382
Na forum od: 26 gru 2011 12:12
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 14

Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-Mój pobyt i ocena.

Post autor: tygrys »

:kwiat: Najpiękniejsze co może nas spotkać, to ludzie,
których poznajemy, miejsca, które odwiedzamy i wspomnienia, które nam pozostają."
Miejsce,pokoj,warunki dla mnie idealne. Zresztą inne osoby z turnusu również tak uważały.Może taki zbieg okoliczniści , może tacy ludzie,ale to fakt.Miła obsługę i dobra kuchnia, (nie do przejedzenia) ,wspaniałe zabiegi robione na najwyższym
poziomie
z uśmiechem,otwartośćą i bardzo sprawnie.
Setki łagodnych uśmiechów, pyszne posiłki i wspaniała organizacja jak na turnus ponad 300 osobowy.Wspaniały pobyt i odpoczynek.
Nie będę nikogo szczególnie wyróżniał,aby nikogo nie pominąć,
bo wszyscy począwszy od Pań recepcjonistek,a kończywszy na Menagerach
są otwarci,uśmiechnięci i życzliwi bez wyjątków.Basen jako wisienka na torcie. Pokój nie zbyt duży, aleza to jedynka. W sumie tam tylko spałem. Według mnie
tak szczerze to można by było szukać dziur w całym ale to nie jest w mojej naturze. Jadę zawsze otwarty i pozytynie nastawiony. Kawiarnia na miejscu . Jest ok
. Są wieczorki tameczne byłem dwa razy na zapoznawczym i pożegnalnym .A ponieważ w Krynicy jest gdzie potupać to mozna sobie szafować w wyborze według gustu i uznania. Ja osobiście polecam. Widziałem, byłemw pokojach zarówno małżeńskich o zwykłym standardzie, podwyższonymiw tych 3 osobowych, cztero. Jest dobrze na trzy tygodnie nie ma o co kopi kruszyć. Byłem w lepszych sanatoriach i tych gorszych:Lwigród klasyfikuję w tej górnej półce na NFZ i z czystym sumieniem polecam normalnym ludziom, bo malkontento to i w Mariocie okna się nie oywierają. Pobyt minął w mgnieniu oka, czyli było dobrze. Pozdrawiam
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1407
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-Mój pobyt i ocena.

Post autor: alka50+ »

Tygrys ..super opinia.. dziękuję...byłam tam kiedyś...wróciły wspomnienia .
Byliśmy w jednym czasie w różnych miejscach..
Pozdrawiam...
Awatar użytkownika
staff
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 01 mar 2019 20:39
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-Mój pobyt i ocena.

Post autor: staff »

No Tygrys, dzięki za fajny, konkretny opis.
Wychodzi, że poziom w Lwimgrodzie od mojego pobytu`2019 się nie zmienił.
Fakt, że wszystko przemija.. ale zostają wspomnienia. Zwłaszcza gdy bezcennie fajne.
Pozdrawiam . :!: :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14655
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-Mój pobyt i ocena.

Post autor: GIENIA »

Super , że jesteś zadowolony z pobytu :)
Zgadzam się z Twoim podejściem , ze nie należy na siłę skupiać się na tym , co mogłoby być lepsze , a na tym , co jest dobre 8-) :)
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-Mój pobyt i ocena.

Post autor: Archibald »

tygrys pisze: 25 kwie 2024 19:45 Pobyt minął w mgnieniu oka, czyli było dobrze.
Mam takie same odczucia jak Ty , czyli nadal trzymają poziom. Też byłem zachwycony pobytem w "Lwimgrodzie", dla mnie warunki idealne na pobyt sanatoryjny ( niekomercyjny).
Bibi2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4118
Na forum od: 07 kwie 2021 14:26

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-Mój pobyt i ocena.

Post autor: Bibi2 »

Dzięki Tygrys za opinię,
a to o Mariocie super :lol:
Tak obserwując co ludzie piszą , to stwierdzam, że Podlasiacy mają bardzo dobre podejście do miejsca , czasu i wymagań .
Brawo :kwiat:
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1247
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-Mój pobyt i ocena.

Post autor: Samosia »

Tygrys dzięki za opinię 👍Byłam w Lwigrodzie jeszcze przed wybudowaniem nowej bazy zabiegowej ( to pobyt na NFZ) i byłam gdy już ta nowa baza z basenem jest ( to pobyty komercyjne) i powiem,że pod Twoją opinią podpisuję się dwoma rękami🙂🙂🙂BRAWO :) :) :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20178
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-Mój pobyt i ocena.

Post autor: Felice »

Miałam przyjemność spędzić tam turnus i bardzo chwaliłam sobie pobyt. Piękna zima, super ludzie, fajne zabiegi i centrum Krynicy.
Tygrys podziękować za recenzję i podejście.
Ja powiem tak, jeżeli mój podstawowy warunek, czyli pokój jednoosobowy jest spełniony wszędzie jestem zadowolona z pobytu.
Awatar użytkownika
Archibald
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 339
Na forum od: 16 paź 2021 13:53
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-Mój pobyt i ocena.

Post autor: Archibald »

Felice masz rację, w moim przypadku jest identycznie. Byłem dwa razy i zawsze jedynka, bardzo lubię towarzystwo, ale cenie sobie intymność i spokój zakwaterowania w pokoju jednoosobowym. Za moment (05.05.2024 r.) wyjeżdżam trzeci raz i mam nadzieję na pokój dla singla.
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 596
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Krynica Zdrój "Lwigród"od 3.04-Mój pobyt i ocena.

Post autor: Smerfetka1 »

Tygrys dziękuję za fajny opis i wrażenia z Twojego pobytu :) W czerwcu będę miała okazję poznać Lwigród i Krynicę jeszcze tam nie byłam :D
Czas najwyższy poznać to piękne uzdrowisko.
ODPOWIEDZ