Nałęczów Stare Łazienki

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Nałęczów Stare Łazienki

Post autor: andrzej1955 »

Proszę o opinię w imieniu Dziubka na ten temat
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Nałęczów Stare Łazienki

Post autor: andrzej1955 »

Nikt nie był w Nałęczowie :?:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Nałęczów Stare Łazienki

Post autor: andrzej1955 »

Dziubek przy temacie u góry okienko- przeszukaj ten dział, wpisz Nałęczów i szukaj, jest dosc dużo wpisów, pozdrawiam ;) ;)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Nałęczów Stare Łazienki

Post autor: andrzej1955 »

Witam, Dziubek ,poczytałeś coś na temat Nałęczowa :?: :?: :?:
dziubek
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 21 lis 2012 15:00

Re: Nałęczów Stare Łazienki

Post autor: dziubek »

witam Andrzej.Ja jestem kobietka nie mezczyzna.ONaleczowie oczywiscie pisza ,ale sanatorium stare lazienki nie ma nic.Dziekuje za zalozenie tematu w tym jestem poczatkujaca-dzieki :) :)
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Nałęczów Stare Łazienki

Post autor: andrzej1955 »

Dobrze że tylko w tym, a na odległosc płci nie wyczuwam- pozdrawiam ;) :lol: :lol:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Nałęczów Stare Łazienki

Post autor: andrzej1955 »

Witam, widzę że nie masz farta z opiniami na temat Nałęczowa, może jeszcze ktoś się odezwie, pozdro :) :) :)
Awatar użytkownika
stada-52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 lip 2012 16:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Nałęczów Stare Łazienki

Post autor: stada-52 »

Witaj Dziubku!Byłam w Starych łazienkach w 2010 r.od 6 do 27 grudnia.Termin jak widzisz był nie zaciekawy,ale ponieważ lubię Nałęczów,postanowiłam,że i tym razem będzie fajnie.Mają tam pokoje w większości 2-os.i chyba ze 4 - trójki.Pokoje są bez balkonów ,ciepłe,przestronne,łazienki duże i wyposażone w stojące suszarki.W pokojach były małe lodóweczki itp.,no i po 2 ręczniki.Personel bardzo sympatyczny,ale o 22 godz.zamykają na dole drzwi.Nasz turnus został podzielony w ten sposób,że 20 osób zostało w Starych Łazienkach- a reszta do Kardiologa.Kuracjusze w Kardiologu mieli na miejscu część zabiegów no i stołówkę, a my niestety- posiłki i wszystkie zabiegi na zewnątrz.Wiadomo,jak to w zimie i mróz,i śnieg,i wywrotki,ale poznałam wspaniałych ludzi z którymi spotykam się do dzisiaj.Część kuracjuszy skróciła swój pobyt i wyjechała przed świętami ,a ci co zostali byli dopieszczani i czuło się wspaniałą świąteczną atmosferę.Mam nadzieję ,że troszkę udostępniłam Ci informacji ,bo niestety nigdzie nie piszą,że jest to małe sanatorium(około 20 miejsc),pomimo że budynek na zewnątrz jest bardzo okazały i piękny.Pozdrawiam i życzę wspaniałej kuracji i kuracjuszy/a.
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Nałęczów Stare Łazienki

Post autor: andrzej1955 »

A jednak na forumowiczy można liczyć, i cierpliwosc popłaca, dzięki w imieniu zainteresowanej opinią na ten temat, pozdrawiam :) :) :)
dziubek
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 21 lis 2012 15:00

Re: Nałęczów Stare Łazienki

Post autor: dziubek »

Witam i bardzo dziekuje za obszerny opis pobytu w starych lazienkach.Wreszcie sie czegos dowiedzialam.co do wczesniejszego wyjazdu to podobno teraz jest to nie mo zliwe :) .chcialabym sie jeszcze dowiedziec o ktorej godzinie najlepiej przyjechac? :?: :D Rowniez tobie Andrzeju dziekuje za zainteresowanie moim tematem :) :) :) :) ;)
ODPOWIEDZ