Zagraniczne sanatoria.

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Zagraniczne sanatoria.

Post autor: forumowicz »

ceny zapewne też biły?
Awatar użytkownika
stada-52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 lip 2012 16:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Zagraniczne sanatoria.

Post autor: stada-52 »

Nie przeżywam tego tak mocno!Dobrze jest jak jest
forumowicz

Re: Zagraniczne sanatoria.

Post autor: forumowicz »

Do takich sanatoriów ,nieraz jedzie sie ze skierowań np z oddziałów szpitalnych. ;) Mix dzieki ,za temacik ,może ktos coś napisze :?: :)
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Zagraniczne sanatoria.

Post autor: darek »

W roku 1988 w ramach wymiany pomiedzy Zakładami Polski i Czechosłowacji -Hutnicto ..zakwalifikowałem się na Turnus do Bardejowskich Kupeli .
Byłem w sanatorium Drużba !
W owym czasie pobyt wygladał dosc prymitywnie do czasów obecnych ,bariery językowej prawie nie było a dla Nas Polakow był to super wypoczynek nawet nie było problemow z Ograniczonym ze względu na wymiane ( sławne limity -ksiązeczego walutowych )
Gdy byłem w roku 1990 byłem w Krynicy mógłbym ,żec ,że Bardejów to poniekad Kopia Krynicy
Baza zabiegowa była na wysokim poziomie ( ostatni Mój już Prywatny pobyt w 2011 roku ) nie odczuwa się Forowania cudzoziemców jak to ma miejsce w Polsce ,
w chwili obecnej baza dość dobra , warunki lokalowe Standart 3 * wyzywienie 2-3* i tym razem już Bariera Euro.
Miałem przyjemność być we wrześniu w Hotelu Franciszek
Służę dodatkowymi opiniami dla zainteresowanych
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1388
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Zagraniczne sanatoria.

Post autor: Bunia »

Bardejowskie Kupiele po Słowackiej stronie ładne , zadbane ,czysto, wiosna , lato -cieplej niż w Krynicy , na pewno ciszej i mniejszy ruch samochodowy niż w Krynicy 8-) , ale Krynica nasza Polska :)
forumowicz

Re: Zagraniczne sanatoria.

Post autor: forumowicz »

widzę że tu sami milionerzy.ludziska! Słowacja to strefa Euro.zobaczcie jakie tam maja teraz ceny!
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Zagraniczne sanatoria.

Post autor: andrzej1955 »

Max, niektórzy pamiętają ceny z przed wejścia Słowacji do strefy Euro, ja mam porównanie jeżeli chodzi o ośrodki narciarskie- podwyżka o około 50%, dlatego mamy Słowaków u Nas na stokach i w sklepach przy granicy :!:
Awatar użytkownika
stada-52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 291
Na forum od: 27 lip 2012 16:18
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Zagraniczne sanatoria.

Post autor: stada-52 »

...i niemieckich kuracjuszy w naszych sanatoriach.
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1388
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Zagraniczne sanatoria.

Post autor: Bunia »

Spokojnie , jestem biedna jak mysz kościelna :lol: W Bardejowskich Kupielach byłam na wycieczce , oczywiście leczyłam się w pięknej Wysowej :lol: to bardzo blisko przez przełęcz , jak się ma terenowy samochód ;) my nie miałyśmy :o :shock: , ale to inna przygoda.
Nigdy nie byłam , ale rozmawiałam z ludkami którzy byli, o Tryskawcu polecali gorąco .
To może Truskawiec :?:
Awatar użytkownika
Bunia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1388
Na forum od: 06 gru 2011 20:19
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 20

Re: Zagraniczne sanatoria.

Post autor: Bunia »

Tryskawcu :lol: oczywiście Truskawiec
ODPOWIEDZ