ZNP CIECHOCINEK

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
jaa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 25 kwie 2013 08:32

ZNP CIECHOCINEK

Post autor: jaa »

Dostałam skierowanie do sanatorium ZNP W Ciechocinku, proszę o opinie osoby które tam już były .

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bodana2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 21 lut 2012 18:05
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: ZNP CIECHOCINEK

Post autor: bodana2 »

Witam, jest sporo wątków na tym forum dotyczących tego sanatorium. Proszę wrzucić temat na wyszukiwarkę. Opinie pozytywne. Kiedy wyjazd?
jaa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 25 kwie 2013 08:32

Re: ZNP CIECHOCINEK

Post autor: jaa »

w wakacje :)
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: ZNP CIECHOCINEK

Post autor: Małgosia69 »

Witaj,Barbaro. Po powrocie,a może w trakcie,jesli mi sie uda, opiszę swoje odczucia z pobytu w Ciechocinku. Pozdrawiam. Małgosia :)
Awatar użytkownika
bodana2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 21 lut 2012 18:05
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: ZNP CIECHOCINEK

Post autor: bodana2 »

Ja też.
xyyz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 04 maja 2013 18:34

Re: ZNP CIECHOCINEK

Post autor: xyyz »

Byłam w ZNP 1,5 roku temu. Cóż, widziałam lepsze sanatoria. Pokoje 2-3 osobowe. W każdym jest czajnik i malutki tv. Dostęp do internetu tylko na korytarzu - w pokojach nie było zasięgu. Budynek jest jeden, więc na zabiegi nie trzeba nigdzie dochodzić. Sale zabiegowe średniej jakości, marne warunki do ćwiczeń. Jedzenie było okropne - trzeba się przygotować na robienie zakupów. W budynku jest basen solankowy. Imprez w przeciwieństwie do innych sanatoriów praktycznie nie ma, więc nuda. Pozostaje mi tylko życzyć tego, aby przez minione półtora roku od mojego pobytu coś zmieniło się tam na lepsze !
jaa
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 15
Na forum od: 25 kwie 2013 08:32

Re: ZNP CIECHOCINEK

Post autor: jaa »

bardzo dziejue za unformacje.


Pozdrawiam
B. Konieczna
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: ZNP CIECHOCINEK

Post autor: ewa11 »

Byłam w sanatorium NFZ w styczniu 2013, jestem zdziwiona opinią xyyz, ja oceniam to sanatorium wysoko. Miłe pokoje ładne łazienki ( ja miałam dwójkę), jak na sanatorium to OK. Panie co dzień sprzątały. Baza zabiegowa to borowina, kąpiele solankowe, perełkowe w wannie. Ćwiczenia indywidualne, grupowe, w basenie solankowym,krioterapia,elektroterapia,zabiegi światłolecznicze,terapuls,ultradźwięki, laser, masaż klasyczny, wibracyjny( tyle pamiętam) Jedzonko smaczne. Dieta ogólna, lekkostrawna, wegetariańska, cukrzycowa. Pobawić się jest też gdzie, są na miejscu dwa miejsca gdzie co dzień bezpłatnie organizowane są wieczorki taneczne, u pana Jacka i pani Miśki, a oprócz tego są organizowane koncerty, biesiady. Mimo że był styczeń nie było czasu na nudę. Jeśli na miejscu Ci się nie podoba jest wiele innych miejsc w Ciechocinku gdzie miło spędzisz czas. A zapomniałam, w sanatorium jest też biblioteka, fryzjer, kosmetyczka. Życzę Ci miłej kuracji :)
xyyz
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 04 maja 2013 18:34

Re: ZNP CIECHOCINEK

Post autor: xyyz »

Ja byłam w tym sanatorium 1,5 roku temu, więc mogły tam zajść zmiany. Zwłaszcza, że przeprowadzany był w tym czasie remont, więc warunki mogły się znacznie poprawić. Trzeba zauważyć, że w sanatoriach wyżywienie dla kuracjuszy przyjeżdżających prywatnie czy też z NFZ znacznie różni się od podawanego kuracjuszom z ZUS i to chyba zauważył każdy, kto kiedykolwiek był w sanatorium. Podczas mojego pobytu tam, jedzenie nie nadawało się do spożycia, wędliny najgorszej jakości, obiady niczym pomyje - było to jedyne sanatorium, które pod tym względem wspominam bardzo niemiło. Na śniadanie parówki, to na kolację pasta parówkowa, podobnie z jajkami i wszystkim innym, co dało się przerobić. Jeśli chodzi o rozrywkę, to podczas całego pobytu tańce odbyły się góra 3 razy - mi to akurat nie przeszkadzało, bo byłam bardzo ograniczona ruchowo, ale nie działo się tam zupełnie nic. Na salach do ćwiczeń ciasno, marny sprzęt, kuracjusze byli przyjmowani, aby szybciej. Jeśli faktycznie jest tak, jak Pani pisze to pozostaje się tylko cieszyć i życzyć miłego pobytu innym kuracjuszom.
Awatar użytkownika
ewa11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 494
Na forum od: 11 lis 2011 19:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 5

Re: ZNP CIECHOCINEK

Post autor: ewa11 »

Jeśli chodzi o posiłki to kuracjusze NFZ i ZUS spożywają te same posiłki na tej samej sali o tej samej porze.
ODPOWIEDZ