Sanatorium Wital w Gołdapi

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
niobos
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 18 sty 2010 19:37

Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: niobos »

Wyjezdzam do tego sanatorium Wital i mam zapytanie w jakiej cenie były wycieczki do Wilna i inne
niobos
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 18 sty 2010 19:37

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: niobos »

Dzień dobry. Czy moze ktoś wrócił niedawno z tego sanatorium i może powiedzieć jakie warunki tam panuja czy mozna zarezerwować wcześniej pokój .Dziękuję za odpowiedz.
Grzegorz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 20 gru 2008 16:15

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Grzegorz »

Niobos, bez obaw! Widzę, że pękasz a tam jest całkiem ok. pisałem o moim pobycie w innym poście, sprawdź tu:
http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... hp?f=3&t=2
Co prawda minęło już trochę czasu ale myślę że tylko na lepsze bo teraz w zasadzie wszystkie ośrodki się remontują więc i tam pewnie się polepszyło, a i tak było całkiem fajnie. Szkoda tylko że teraz zima, w lecie to jest ekstra nad jeziorem.
Do Wilna jeździłem, chyba 100zł kosztowało - w cenie autokar, obiad, przewodnik, śniadanie zapakowane przez obsługę z rana do autokaru także organizacyjnie było bardzo dobrze i przewodnik po Wilnie był niezapomniany! Facet opowiadał naprawdę rewelacyjnie!
Były jeszcze wycieczki po suwalszczyźnie i na mosty w Stańczykach w jeszcze niższych cenach.

Do pokojów kwaterowali wg przyjazdów i wg schorzeń - sercowi do sercowych, ruchowi do ruchowych, zus-owi do zus-owych, nfz-owi do nfz-owych. Rezerwacji jak sądzę wykonać się nie da ale zadzwoń i spytaj.
Cała obsługa rewelacyjna - młode dziewczyny i chłopaki.
Na miejscu klubokawiarnia w której organizowali potańcówki. Alkohol normalnie dostępny w tej kawiarni ale uwaga - lepiej się nie upić bo sprawdzali nawet alkomatem. Sporo osób wyleciało ale to bardzo dobrze. Dyscyplina musi być jakaś :)
Pozdrów barmankę ode mnie. Taka czarnula. Marzena chyba :)
Polecam to sanatorium w każdym razie.
niobos
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 18 sty 2010 19:37

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: niobos »

Dziękuję Grzegorzu o odpowiedz tak czytałam twój post ale mam jeszcze pytania dotyczące jedzenia- dieta lekkostrawna i ile zabiegów zapisują.Dziękuje za odpowiedz.
niobos
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 18 sty 2010 19:37

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: niobos »

Czy wszystkie zabiegi są w tym samym budynku.
Grzegorz
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 20 gru 2008 16:15

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: Grzegorz »

Ja miałem dietę ogólna więc tym się nie interesowałem. Ale na pewno coś było, na pewno jakaś cukrzycowa więcej nie powiem bo skłamać mogę. Ośrodek jest w lesie ok 3km od Gołdapi. Jest tam duży budynek główny w którym jest gro pokoi i zabiegów ale są też mniejsze budynki mieszkalne dla kuracjuszy w promieniu ok 100-200m od siebie. Ja prawie wszystkie zabiegi miałem w budynku głównym ale w oddzielnym budynku jest zakład borowinowy. Ok 100m od głównego, także myślę że całkiem blisko. Zabiegi przepisuje lekarz na miejscu po zbadaniu. Ja miałem 4-6 dziennie. Najmniej ktoś miał chyba tylko 2 a najwięcej chyba 8. Wszystko zależne od stanu Twojego zdrowia i tego co Ci potrzebne zdaniem lekarza.
Ech pojechałbym jeszcze tam, przebojowo było!
niobos
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 18 sty 2010 19:37

Re: Sanatorium Wital w Gołdapi

Post autor: niobos »

DZiękuję p. Grzegorzu za wypowiedz interesuje mnie jeszcze czy jest dużo pokoi 2 osobowych i czy lekarzowi można zaproponować jakie by się chciało mieć zabiegi czy raczej nie .
ODPOWIEDZ