STEGNA "FALA"

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
stasiula 49 +
Posty: 4
Na forum od: 19 paź 2014 10:42
Staż sanatoryjny: 0

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: stasiula 49 + »

stasiula 49 + pisze::D Witam. Czy ktoś jedzie do Fali w Stegny na turnus od 2 go stycznia 2015 r. ? Ja jadę z Białegostoku. Proszę o kontakt.[email].pl
pozdrawiam
Awatar użytkownika
wowenko
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 23 paź 2014 13:59
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: wowenko »

Witam :roll: , a może ktoś wybiera się do ,,Fali,, w Stegnie od 27 stycznia :?: :?: :?: :D
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: sztani »

Zapraszam w maju do Stegny ;)
stasiula 49 +
Posty: 4
Na forum od: 19 paź 2014 10:42
Staż sanatoryjny: 0

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: stasiula 49 + »

[quote="stasiula 49 +"][quote="stasiula 49 +"]:D Witam. JADĘ DO FALI W STEGNIE 2 GO STYCZNIA.JESTEM Z BIAŁEGOSTOKU.KTOŚ JESZCZE JEDZIE?
stasiula 49 +
Posty: 4
Na forum od: 19 paź 2014 10:42
Staż sanatoryjny: 0

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: stasiula 49 + »

:D Witam. JADĘ DO FALI W STEGNIE 2 GO STYCZNIA.JESTEM Z BIAŁEGOSTOKU.KTOŚ JESZCZE JEDZIE?[
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: sztani »

Jest jeszcze tyle czasu do Twojego wyjazdu ,że na pewno ktoś się odezwie .kuracjuszy w turnusie jest około 200 -tu Cierpliwości i powodzenia.
Awatar użytkownika
bozena180
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 227
Na forum od: 30 kwie 2011 21:18
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 11

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: bozena180 »

To jest najgorsze sanatorium w jakim byłam :twisted: nic tu się nie dzieje :twisted: człowiek od tzw. kultury nic nie robi :twisted: jedzenie makabra ..... wędliny trzy rodzaje takie same na śniadanie i kolację :twisted: do tego ewentualnie ser żółty, pomidory ( jak się zdąży złapać ) ogórki kiszone - wstrętne.... a ja z tego względu że nie jadam mięsa to już całkiem jest ohyda .... dzisiaj miałam ser smażony na obiad bez surówki bez ziemniaków -MASAKRA, OHYDA .... jak możecie omijajcie ten ośrodek
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: jan19557 »

Bożena jak możesz tak mówić? Masz szwedzki stół na śniadanie i kolację. Zawsze kilka rodzajów wędlin i jakieś surówki, ser biały i żółty, dżem, trzy gatunki chleba, świeżutkie bułeczki, dwa razy w tygodniu jajka lub jajecznica, dwa rodzaje herbaty, kiełbaska na gorąco i chyba tylko piwa brakuje. Jeśli czegoś brakowało to zaraz dokładali. Kaowiec rzeczywiście nędza ale gdzie własna inicjatywa. Gdzie ty masz sanatoria z takim wyżywieniem, chyba ze prywatnie. Można mieć zastrzeżenia do warunków lokalowych ale z wyżywieniem to chyba troszkę przesadziłaś? Nie sądzę aby do tej pory trafiały ci się ośrodki SPA w ramach ZUS-u czy NFZ-u. Wtedy jestem w stanie zrozumieć twoje oburzenie. Jesteś pierwszą osobą która narzekała na takie papu.
Awatar użytkownika
mercedes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 343
Na forum od: 02 mar 2012 13:58
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 17

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: mercedes »

witam - co do jedzenia w Fali super ale rozrywka na poziomie -0 , poza tym jakies psychologiczne wyklady nie wiadomo komu i na co potrzebne totalna nuda i na dodatek zima , w sezonie jak dzialaja osrodki cos sie dzieje zawsze ale zima - brrrrr -odpada . pozdrawiam
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: jan19557 »

Wykłady psycho są we wszystkich sanatoriach, tylko różnie się do nich podchodzi, najgorzej jak się trafi na fanatyka w swojej profesji. Co do imprezowania to nie wiem czy na miejscu działa kafejka bo osobiście organizowałem tańce i choć namawiałem wiele osób z osobna to i tak nie mieli ochoty a jak z kolei wieczorku któregoś dnia nie było to każdy psioczył czemu się tu nic nie dzieje. Tacy niestety są ludzie . Kochają narzekać na wszystko i wszystkich a przy tym 0 inwencji własnej. Samo się niestety nie zrobi jak kaowiec jest do kitu. W sezonie zimowym w Stegnie rzeczywiście możliwości są niewielkie ale dla chcącego nie ma nic trudnego. Przy tak dużej obsadzie kuracjuszy na pewno znajdzie się ktoś kto jest w stanie coś zorganizować tylko sam też niewiele zrobi bez pomocy innych. Grupą mości panowie jak mówi przysłowie.
ODPOWIEDZ