STEGNA "FALA"

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: sztani »

Byłem w Lądku w 23 WSZUR .i rewelacji nie było ale jak pisałem nie jestem wybredny. Dobre jedzenie mieli powracąjacy z misji ,tu się z Tobą zgodzę Bożenko .
Awatar użytkownika
bozena180
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 227
Na forum od: 30 kwie 2011 21:18
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 11

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: bozena180 »

sztani pisze:Byłem w Lądku w 23 WSZUR .i rewelacji nie było ale jak pisałem nie jestem wybredny. Dobre jedzenie mieli powracąjacy z misji ,tu się z Tobą zgodzę Bożenko .
ja nie powróciłam z misji a uwierz mi jedzenie tam jest rewelacja :D
cunioo 123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 87
Na forum od: 01 sty 2013 17:24
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 5

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: cunioo 123 »

jan19557 co ty piszesz chłopie takie dobre żarcie w Stegnie w kółko to samo i na dodatek niestety ludziom co przychodzili koło 18.30 brakło tego co było o 17.Piszesz bzdury tak jak piszą pewnie pracownicy z Fali o Stegnie że jest super żeby ludzie przyjeżdżali same dobre opinie ,a jak się zapytasz co i jak to nikt nie odpisuje.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: jan19557 »

Ziomalku byłem w Fali cały sierpień i naprawdę było super co potwierdzają ludzie na forum którzy byli ze mną.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: sztani »

jedzenie to nie wszystko ważna jest rehabilitacja ,oby była fachowa i pomogła . Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bodana2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 21 lut 2012 18:05
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: bodana2 »

A była fachowa i pomogła? Znajomy był w Fali na jesieni. Bardzo mu zależało na kriokomorze, ale nie dostał, bo okazało się, że jest to zabieg płatny. Chciał zapłacić, ale poinformowano go, że jeżeli sam znajdzie grupę chętnych ok. 8-10 osób, to będzie to możliwe. Tym sposobem pomimo, że ten zabieg Fala reklamuje, to faktycznie nie włącza kriokomory.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: sztani »

Bodana 2 . Moje słowa były ogólne i nie dotyczyły Stegny . Stwierdziłem co jest najważniejsze w pobytach . Tu masz rację bo na stronie jest kriokomora i zabiegi a normalnie ich nie ma. W Lądku miałem takie zabiegi były super na mój kregosłup
Awatar użytkownika
bodana2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 21 lut 2012 18:05
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: STEGNA "FALA"

Post autor: bodana2 »

Wiem, bo kontaktowaliśmy się prywatnie i bardzo dużo mi pomogłeś. Mam dużo szacunku do Ciebie i Twoich opinii. Jeszcze raz dziękuję. :kwiat:
ODPOWIEDZ