CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: jan19557 »

Myszek gdybyś miał problemy z parkingiem To bezpłatny jest też na ulicy Leśnej obok szpitala uzdrowiskowego nr.4, gdzie jest też basen. Na prawo od twego szpitala jest ul. Mickiewicza a następna równoległa do niej właśnie Leśna jakieś 300m Tylko na drodze a nie na parkingu szpitalnym. Zresztą myślę ,że w listopadzie nie będziesz miał z parkowaniem bliżej. Powodzenia i miłego towarzystwa.
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: myszek »

Witam
Rok temu byłem w maju z NFZ w Kołobrzegu (Arka) pogoda wspaniala, duzo znajomych, fajny basen. Najważniejsze jest podejście do wyjazdu - czy chcemy naladować akumulatory i podreperować zdrowie, czy też traktujemy wyjazd jako tanie wczasy. Jak się poczyta Twoje posty to chce sie żyć, tak trzymaj i do zobaczenia może w Ciechocinku lub w innej miejscowości. ;) ;) ;)
Pozdrowienia i jeszcze raz dzieki za ważne dla mnie wiadomości. :) :) :)

Myszek
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: jan19557 »

Ja w Ciechocinku byłem już 2 razy i wolę zwiedzić coś nowego, np. tereny od Kołobrzegu po Świnoujście. lub Kotlinę Kłodzką.
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: myszek »

Witam
Dzieki Wam mam dużo informacji o Szpitalu Uzdrowiskowym nr 1, trzeba tylko dotrwać do 14.11.2014 przyjechać do Ciechocinka i je w drożyć w życie. :? 8-) 8-) 8-)
Myszek
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: jan19557 »

Nie wiem czy czytałeś wszystkie posty o szpitalu , jeśli nie to wklep sobie w prawym górnym rogu nazwę sanatorium i miejscowości. Będziesz miał lekturę na cały wieczór. Całość około 200 postów. Miłej lektury.
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: myszek »

Witam
Dzięki za podpowiedz, Masz rację dotyczaca zmian klimatu na leprzy, lecz różnie to bywa czasem w górach wódka smakuje jepiej niń na morzem.
Ja chodząc po plarzy w Kołobrzegu nabawiłem się problemów ze stawem biodrowym nie uwzględniając, że spadek w kierunku morza jest niekorzystny dla bioder obciąćając jedno przyczynia sie do deformacji drugiego. A pozatym piekna pogoda, ryby biorą i jest dobrze.
Pozdrawiam
Myszek :kwiat: :) :lol: ;)
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: myszek »

Witam
Czy wśród forumowiczów są osoby wybierające się na leczenie w Ciechocinku od 15 listopada do 5 grudnia 2014 r. :)
Pozdrawiam
Myszek
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: myszek »

Witam
Mam 3 wolne miejsca w samockodzie z Warszawy do Ciechocinka 14/15 listopad 2014 r. :D :D :D
Pozdrawiam :) :) :)
zbl63
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 131
Na forum od: 30 sty 2013 18:38
Oddział NFZ: Lubelski

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: zbl63 »

Witam Myszek dzięki za propozycję ale mam PKS z Lublina do Ciechocinka.Ja jadę 14 listopada Do zobaczenia w Ciechocinku.
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: CIECHOCINEK SZPITAL UZDROWISKOWY NR 1 OD 14 LISTOPADA

Post autor: myszek »

Witam
Masz rację, najgorsze są przesiadki. Zbi do zobaczenia w Ciechocinku. Jak co to zajrzyj na post. :) :) :)
Pozdrawiam :) :) :)
ODPOWIEDZ