ARKA KOŁOBRZEG 09.12-30.12.2014

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ania45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 26 paź 2014 10:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ARKA KOŁOBRZEG 09.12-30.12.2014

Post autor: ania45 »

Dziękuje wam za pomoc :serce: :kwiat:
Kruszynko powiedz mi jaki pokój sobie wybrać jak pojadę :) jadę po raz pierwszy :) jeśli mogłabyś mi udzielić jakiś wskazówek była bym wdzięczna :)
Małgosia napisała mi że to jest kolos i jest około 700 osób tym jestem przerażona :(
pozdrawiam
forumowicz

Re: ARKA KOŁOBRZEG 09.12-30.12.2014

Post autor: forumowicz »

Ania45 witaj :) Arka Medical Spa to **** hotel ,11 p.Ma dwa baseny ,jacuzzi ,teatr ,sale kinową kort tenisowy spa ,sklepiki .Zabiegi z NFZ wszystkie na parterze.Pełny komfort.Pokoje jak w hotelu tej klasy wyposażone w lodówkę ,TV ,czajniki odpłatnie,na stanie miałam szlafrok na basen bialutki opłata za 21 dni 25 zł .Można zrezygnować.
Nie wiem jaki pokój Ciebie interesuje ,są 2 ,3 jedynki.Mieszkałam hm...w dwójce (sama) w studio.Swietna sprawa.Nr pokoju mogę Ci podać na PW.Nic podobnego z tym hałasem .Hotel ma 11 pieter ale tam nie ma hałasu.Rzadko spotykałam ludzi na pietrze na którym mieszkalam ,cisza spokój ,cudownie.Nawet jak się porusza na niższych piętrach ,korytarzach , jest cicho i pięknie,duża przestrzeń powoduje,że ta ilośc ludzi gubi sie po prostu.Nie radzę CI rezygnować z takiego standardu.Proszę pytaj :)
Rozumiem ,że masz Arkę przy Sułkowskiego 11 ?Medical Spa?
forumowicz

Re: ARKA KOŁOBRZEG 09.12-30.12.2014

Post autor: forumowicz »

Aniu45 jeszcze jedno ,pomimo 11 pięter nie zagubisz się ,ponieważ są świetne rozwiązania ,takie "czytelne" ;) .Odnosnie pokoju ,nie wiem czy chcesz mieszkać z kimś czy sama ,ale np studio pokój mój był super.Nie wiem czy uda się Tobie zarezerwować telefonicznie .Ja rezerwowałam telefonicznie ,ale inni z tego co wiem na miejscu po przyjeżdzie otrzymywali.Z tym jest róznie. :)
bozenag
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 241
Na forum od: 22 lip 2014 15:28
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ARKA KOŁOBRZEG 09.12-30.12.2014

Post autor: bozenag »

Witaj Aniu ja też jadę w tym terminie do Arki Kołobrzeg z Krakowa a ty skąd ?
pozdrawiam
wojtek11
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 614
Na forum od: 14 gru 2012 14:45
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 15

Re: ARKA KOŁOBRZEG 09.12-30.12.2014

Post autor: wojtek11 »

Witam ania 45 dostałaś super sanatorium . Właśnie wróciłem 09 09 2014 r ARKA mimo odległości jest jednym z najlepszych ośrodków .Życzę miłego wypoczynku :)
ania45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 26 paź 2014 10:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ARKA KOŁOBRZEG 09.12-30.12.2014

Post autor: ania45 »

Ja też jadę z Krakowa :P
ania45
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 26 paź 2014 10:17
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ARKA KOŁOBRZEG 09.12-30.12.2014

Post autor: ania45 »

kruszynka pisze:Aniu45 jeszcze jedno ,pomimo 11 pięter nie zagubisz się ,ponieważ są świetne rozwiązania ,takie "czytelne" ;) .Odnosnie pokoju ,nie wiem czy chcesz mieszkać z kimś czy sama ,ale np studio pokój mój był super.Nie wiem czy uda się Tobie zarezerwować telefonicznie .Ja rezerwowałam telefonicznie ,ale inni z tego co wiem na miejscu po przyjeżdzie otrzymywali.Z tym jest róznie. :)
Dziękuje ci kruszynko za cenne rady pozdrawiam :kwiat: ;)
forumowicz

Re: ARKA KOŁOBRZEG 09.12-30.12.2014

Post autor: forumowicz »

Aniu cała przyjemnośc po mojej stronie :)
Miłego pobytu w tym pięknym obiekcie i nad morzem,masz dwa kroki . :)
Awatar użytkownika
ptysiu111
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 288
Na forum od: 06 lut 2010 17:16

Re: ARKA KOŁOBRZEG 09.12-30.12.2014

Post autor: ptysiu111 »

Witaj Kruszynka...
Ty jak zawsze milutka i kompetentna...
pozdrawiam
:roll: :roll: :roll:
Nic dodac i nic ujac...Napisalas dokladnie tak jak tam jest...
Arka do nieliczne sanatorium co spelnia standard...
pozdrowionka dla Ania45
udanego odpoczynku i relaksu w Arce w Kolobrzegu
:roll: :roll: :roll:
forumowicz

Re: ARKA KOŁOBRZEG 09.12-30.12.2014

Post autor: forumowicz »

Witaj Ptysiu :serce: :serce: e tam kompetentna zaraz ,bywa się tu i tam czasami :lol: :lol:
Ale do Arki chętnie bym wróciła wiesz? .....wrócę na pewno :)
Mozna nawet spotkac kogos na plaży :kwiat:
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ