Jelenia Gora Cieplice

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Jacek 47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 kwie 2013 22:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: Jacek 47 »

Dziękuję za odpowiedź! Pozdrawiam!
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: baron14 »

Jacek 47 pisze:Jade do sanatorium w terminie 06.02.2015 do 27.02.2015 do Jeleniej Gory samochodem z okolic Slubic i Kostrzyna nad Odra moge kogos zabrac
Witaj ja byłem w Agacie w 2012 ale nie sądzę by się aż tak tam zmieniło po 1 jak jest dużo Niemców I Żydów oni są tam traktowani jako 1 kategoria potem są Polacy prywatnie a na końcu 3 kategoria kuracjusze z NFZ 1 kategoria je w oddzielnej sali i mają stół szwecki na posiłkach 2 kategoria je z wami ale też mają stół szwecki . Gdy ja byłem standard był różny od wczesnego gierka po pokoje z nowymi meblami i wyremontowanymi łazienkami . Baza zabiegowa dobra z miłym personelem , czego nie można powiedzieć o dyrekcji i personelu biurowym , na 2 piętrze były bardzo wredne sprzątaczki cały turnus niby miłe ale w ostatnim dniu pokazały że to tylko pozory , na innych piętrach zdanie pokoju mieli nawet 2 dni wcześniej ale nie na 2 trzeba było wymyśliły sobie że trzeba z walizami za nimi biegać po budynku bo podpiszą jako się im wręczy klucze od pokoju . jeśli chodzi o internet to wtedy była porażka ledwo co działał na parterze przy recepcji i na 1 piętrze często się zawieszał . gdy się dzwoni to mówią że internet jest w pokojach a nie było w żadnym . Panie pielęgniarki uważały się za pępek świata i chciały nas ustawiać nawet osoby będące tam prywatnie ale zostały przywołane do porządku i wolały odpuścić po 2 dniach . Dawniej była tam kawiarnia z tańcami teraz został kiosk . Pokoje były wyposażone w czajniki i szklanki , pokoje są z balkonami . Kolejną porażką było usuwanie zgłoszonej awarii czegokolwiek jak się nie zrobiło rabanu w sekretariacie to to nawet 4 krotne zgłoszenie w recepcji nic nie dało totalne olewajstwo . Mam nadzieję że dyrektora wywalono kopem w 4 litery bo całe 21 dni nie było osiągalny nawet ja ktoś był z nim umówiony na spotkanie . Mam też nadzieję że przez te 2 lata się tam zmieniło na lepsze , gdyby nie super towarzystwo i super pogoda była by to totalna porażka . Jedzenie było pyszne i podane przez urocze panie . Pozdrawiam życzę miłego pobytu , zdrowia , fajnego towarzystwa do spacerów po 2 parkach jak i kogoś fajnego do tańca pozdrawiam ciepło i mam nadzieję że nie wystraszyłeś się będzie fanie i tego się trzymajmy
Jacek 47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 kwie 2013 22:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: Jacek 47 »

Dziękuję bardzo za szczegółowy opis pobytu myślę, że mój pobyt będzie milej wspominany i warunki się zmieniły- pozdrawiam !
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: baron14 »

Jacek 47 pisze:Dziękuję bardzo za szczegółowy opis pobytu myślę, że mój pobyt będzie milej wspominany i warunki się zmieniły- pozdrawiam !
Proszę bardzo tego życzę jeśli będziesz miał możliwość polecam wyjazd na zamek Czocha :D http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamek_Czocha :D jeszcze raz życzę udanego pobytu i zdrowia oraz wszystkiego co naj w nowym roku :D
Jacek 47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 kwie 2013 22:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: Jacek 47 »

Dzięki serdeczne za życzenia też życzę wszystkiego co najlepsze w nowym roku
Jacek 47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 kwie 2013 22:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: Jacek 47 »

Nikt się nie wybiera do Cieplic na termin od 06.02.2015 do AGAT-u -szkoda! :(
baron14
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2001
Na forum od: 26 cze 2014 01:22

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: baron14 »

Spoko jak ja jechałem też nikt się nie zgłosił a zmontowaliśmy fajna super ekipe na spacery , tańce , wycieczki jak i posiedzenia po 22 w naszym gronie :D
Jacek 47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 kwie 2013 22:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: Jacek 47 »

:(
Lady84
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 17 gru 2014 12:54
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: Lady84 »

Nie smuć się Jacku47 na pewno poznasz na miejscu wielu ciekawych ludzi . Ja już tam będę od 29.01 :D w Domu zdrojowym :D
jagoda66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 07 gru 2014 18:01
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: jagoda66 »

witaj jacku, jestem już drugi dzień w "Aga-cie" i jestem jak najlepszego zdania o tym miejscu internet jest musisz tylko wziąć hasło z recepcji do zobaczenia
ODPOWIEDZ