Jelenia Gora Cieplice

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Jacek 47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 kwie 2013 22:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: Jacek 47 »

dziekuje za info ale jak dziala w miare szybko czy mulaco pozdrawiam
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: sapphira »

Jacku47 mam ogromną prośbę abyś po powrocie napisał swoją opinię o pobycie w sanatorium-wybieram się do Agata w maju i jestem bardzo zainteresowana aktualną oceną bazy zabiegowej jak i warunków mieszkalnych. Wszystkie inne przydatne uwagi miłe widziane :D .Życzę udanej kuracji i pozdrawiam.
Jacek 47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 kwie 2013 22:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: Jacek 47 »

okej napiszę a jeśli już teraz chcesz coś wiedzieć to przeczytaj info z mojego postu ze strony wcześniejszej tam już ktoś opisał trochę pozdrawiam i zazdroszczę obie terminu
Awatar użytkownika
sapphira
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 240
Na forum od: 17 maja 2014 07:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: sapphira »

Jacku, opinia kolegi jest z 2012r.i mam nadzieję,że do chwili obecnej zmieniło się tam wiele rzeczy na lepsze-pozytywne zdanie Jagody to potwierdza. Czekam zatem na aktualne info i życzę Tobie udanej kuracji i dobrego wypoczynku.
Jacek 47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 kwie 2013 22:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: Jacek 47 »

Jedno co mogę Tobie już powiedzieć to rezerwuj sobie już pokój bo z wyborem jest ciężko!
jagoda66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 07 gru 2014 18:01
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: jagoda66 »

witaj Jacku,co do internetu to działa naprawdę różnie- jak się już załączysz to bez problemu a czy szybko? Zależy jaka prędkość ci odpowiada. Mi wystarcza taka jaka jest. Szczerze mówiąc wzięłam laptop mając nadzieję, że zrobię trochę papierkowej roboty, ale nie bardzo mam kiedy!!!Jest tyle atrakcji!!! I również radzę dokonać wcześniejszej rezerwacji miejsca w wybranym pokoju. Ja dodatkowo poprosiłam o kogoś w moim wieku i nie uwierzysz mieszkam z dziewczyną z tego samego powiatu i pracujemy w tym samym zawodzie!!! Jest super! Życzę ci wspaniałych wrażeń! do zobaczenia.
Jacek 47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 kwie 2013 22:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: Jacek 47 »

Ja rezerwowałem jedynkę a z netem zobaczymy jakby co to mam też swój oby był zasięg LTE!Pozdrawiam i do zobaczenia ! ;)
Jacek 47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 kwie 2013 22:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: Jacek 47 »

Pozdrowienia z Cieplic dla wszystkich kuracjuszy obecnych i przyszłych ;)
jagoda66
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 07 gru 2014 18:01
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: jagoda66 »

witaj jacku, dzięki za pozdrowienia a jakie są twoje wrażenia po 3-dniowym pobycie w naszym "AGACIE" ? Mi podoba się niesamowicie!!! Aż żal będzie za tydzień wyjeżdżać!!! Życzę udanego pobytu!!!
Jacek 47
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 71
Na forum od: 12 kwie 2013 22:58
Oddział NFZ: Lubuski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Jelenia Gora Cieplice

Post autor: Jacek 47 »

Nie mam co narzekać , warunki dobre, jedzenia dużo, zabiegi, które miałem do dziś ok, panie z rehabilitacji spoko idzie się dogadać więc tylko życzyć sobie lepszej pogody niż teraz a pobyt będzie super! ;)
ODPOWIEDZ