Wysowa Zdrój 95 turnus od 29.01.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
wojtussr
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 12 mar 2013 23:23
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdrój 95 turnus od 29.01.2015

Post autor: wojtussr »

Po pierwsze tak jadę z ZUS
Po drugie reh. ruchowa
Po trzecie nie rozumiem was za cholery!!!!!!!
Przecież tam jedzie się leczyć,
jadę po raz drugi na reh. i podejście niektórych mnie rozwala.
Skoro masz siły na zabawę, potańcówki, popijawy i inne to po cholerę jedziesz na reh.??????!!!!!
Wiadomo!!!!, człowiek jedzie tam na prawie miesiąc i nie jedzie do zakładu karnego tylko na reh. i
wiem, że dobre samopoczucie psychiczne wpływa dobrze również na rehabilitację.
Podobnie było jak miałem jechać za pierwszym razem co było 2 lata temu na rehabilitację do Stróży.
Było mnóstwo opinii w większości, że to dziura zabita dechami i że niema co tam robić,
a co się okazało? Piękna mieścinka, tylko wystarczyło dupsko ruszyć z ośrodka i poza bary!!!
Spacerki nie dość że urocze to jeszcze zdrowotne, także polecam czasem popatrzeć troszkę z innej perspektywy
niż tylko bary, hulanki i dupanki. I to mówi człowiek z 30 na karku nie 80 latek.
Pozdrawiam i życzę miłych chwil spędzonych na rehabilitacji.
elka7
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 13 sty 2015 12:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa Zdrój 95 turnus od 29.01.2015

Post autor: elka7 »

Uff....troche mi przykro ....ale muszę miec pozytywne nastawienie ...i juz

Jadę do Wysowa Zdroj 27. 01.
W Krakowie bedę przed 13 tą....a potem musze cos znalexc aby tam dojechac
jesli ktos jedzie w tym terminie i bedzie w Krakowie .....chetnie zabiore sie do Wysowa Zdroj
ale kto tam pojedzie .....mam nadzieje ze dojade do wieczora do tej miejscowosci.....
a wiec uwaga ...KTO BEDZIE W KRAKOWIE 27 STYCZNIA OK, POLUDNIA I JEDZIE DO WYSOWA ZDROJ ....ODEZWIJCIE SIE
POZDRAWIAM....kontakt...698- 823- 285....ELA
elka7
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 13 sty 2015 12:45
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Wysowa Zdrój 95 turnus od 29.01.2015

Post autor: elka7 »

Tak...podzielam zdanie na temat pobytu w sanatorium. jedziemy , aby leczyc sie, odpocząc, poprawic kondycje zdrowotna.
Jestem ze sluzby zdrowia, troche przemeczona pracą zawodową i z problemem zdrowotnym i mam nadzieje ,ze bedę zadowolona.
Klimat tworzą ludzie ....to też istotne...a wiec wszystkim zyczę milego pobytu i odpoczynku....trzymajcie sie ciepło kochani kuracjusze:)
dani1999
Posty: 1
Na forum od: 25 sty 2015 18:45
Oddział NFZ: Śląski

Re: Wysowa Zdrój 95 turnus od 29.01.2015

Post autor: dani1999 »

Witam jak tez jade do Wysowej jestem z Wodzisławia, wybieram sie autobusem
ODPOWIEDZ