Lotnik - Lądek Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7824
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: darek »

A ja Rozumie <<< REALISTKĘ>>>

Czekam na pobyt sanatoryjny 1 , 2 , 3 lata .
Opałacam wszystkie należne opłaty
Te z tabeli NFZ oraz te z katalogu ośrodka plus lokalny podatek

I co przyjeżdżam na plac budowy ?

Czasy przymykania oka skończyły się ośrodki sprzedające swe usługi BIORĄ pieniądze .
Dlaczego a byłem dwukrotnie podczas remontu w kołobrzeskim Kombatancie obecnie Perle Bałtyku mam być na budowie bo kiedyś będzie LEPIEJ ?
Tak dwukrotnie zrobiłem zadymę i miast w remontowanym od 7,00 do 17,00 od poniedziałku do soboty ośrodku byłem w wyremontowanej Mewie I
Mozna było wykonać Remont kapitalny Mewy Cukrzycowej - można nikt nie zbiedniał.
A jeżeli robisz remont Daj jakąś ..rekompensatę np darmowy dostęp do TV lub inne

Co zaś tyczy się przykładów podanych to raczej brak dobrego taktu , ale jest Sanepid ,który przygląda się wszelkiego rodzaju nie prawościa.

Cóż Realistka wyraziła swój pogląd Ja zgadzam się , że wszelkiego rodzaju Remonty czy modernizazje powinno wykonywać się bez Gości Hotelowych
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: Felice »

Darek,a jak ulicę pod oknami będą remontować to też zamknąć...bo hałas.Są pewne prace,na które pozwalają przepisy by robić bez zamykania.Na te główne zamknięto.Ośrodek dwa turnusy był nieczynny.Jak zamkną na dłużej zaraz będzie grupa utyskujących na wydłużenie kolejek w przydziale sanatorium.
Przepisy przepisami,ale jest jeszcze życie.Masz podpisaną umowę na świadczenie usługi i raptem wpadają nagłe niespodziewane pieniądze np na remont...i co zrezygnować z nich,bo będą ludzie narzekać? Ludzie narzekali i będą narzekać zawsze bez względu na powód.A nie wiem czy zauważyłeś,ze realistka najbardziej narzekała na smak jedzenia? Bardzo ważny powód dotyczący leczenia.
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: syrenka »

Popieram ALICE ...realistka nie narzekała na remont tylko na jedzenie :!: ....Każdy z nas sprawdza gdzie jedzie ....i wydaje mi się że tutaj też można było coś zrobić w tym temacie ....Ale to trzeba chcieć :!: Narzekać każdy potrafi .... :) nawet ja to robię jak trzeba ,,,, :) A że jestem poznanianką i do tego upartą .... :mrgreen: Lubię postawić na swoim jeśli mam rację ...Pozdrawiam wszystkich z wietrznej Warszawy ,,,,B,,,, :kwiat:
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23855
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: grazynamackowiak »

Witam czytając posty każdy ma prawo pisać swoje spostrzeżenia każdy post ma swoją rację będąc kuracjuszką
23 wojskowego szpitala uzdrowiskowego chodziłam na zabiegi do Lotnika ale jeszcze przed remontem , rozmawiałam z ludzmi
którzy tam byli zakwaterowani chodziłam też na kawki do znajomych widziałam w jakich warunkach mieszkali narzekali właśnie na jedzenie
zakwaterowanie baza zabiegowa raczej zadowalająca .Jeśli kuracjusz jest na kuracji a są remonty to zapewnie nie będzie zadowolony to zrozumiałe :roll:
Pozdrawiam kuracjuszy Ladkowych :kwiat:
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: syrenka »

Wszyscy wiemy jakie jest jedzenie w sanatoriach ...W jednych jest na 5 w drugim będzie na 1 ....Sama doświadczyłam jedzenia hm,,,,na prawie 1 ....ale co to da że będziemy narzekać .Trzeba to zglaszać do instytucji z której jedziemy ...większość narzekających nie robi tego i wszystko pozostaje bez zmian ,,,Ale też jest druga strona ...jedzenie teoretycznie będzie dobre ...z małymi pomyłkami ;) a niektórzy kuracjusze napiszą że jest do niczego bo ......wędliny jest za mało ,,,chleb ma nie równe końce .... :) .Jak już napisałam dla mnie najważniejsze są zabiegi ...a jedzenie da się obejść ....Tak wiem co napisał DAREK czekamy tyle i chcemy wszystko mieć na 5 + ....Niestety moi drodzy jeszcze trochę musimy poczekać na te 5+ we wszystkich sanatoriach .Życzę wszystkim i sobie :) aby każde sanatorium buło super pod każdym względem ...Pozdrawiam z mrożnej ale słonecznej Warszawy ...B....
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: sztani »

Przepraszam . Kuracjusze w Dźwirzynie (Bryza ) w ubiegłym roku narobili rabanu jedzenie) ,była gazeta Fakt ,ktora wszystko opisała i na ten rok nie ma już rehabilitacji ''narządów ruchu. "" czyli coś to daje .
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Bryza...

Post autor: jacky6 »

sztani pisze:Przepraszam . Kuracjusze w Dźwirzynie (Bryza ) w ubiegłym roku narobili rabanu jedzenie) ,była gazeta Fakt ,ktora wszystko opisała i na ten rok nie ma już rehabilitacji ''narządów ruchu. "" czyli coś to daje .
a na stronie www Bryzy czytamy - cytuję...

"W ośrodku Bryza organizowane są również turnusy rehabilitacyjne
z dofinansowaniem PFRON. Posiadamy wpis do rejestru ośrodków,
w których mogą odbywać się turnusy rehabilitacyjne dla osób niepełnosprawnych z dysfunkcją narządu ruchu (z wyłączeniem osób poruszających się na wózkach inwalidzkich), ze schorzeniami układu krążenia,
z chorobami neurologicznymi, ze schorzeniami układu oddechowego,
z cukrzycą."


jeszcze im nie pogonili kota ?

:mrgreen: :ugeek:
Awatar użytkownika
Princi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 27711
Na forum od: 17 cze 2014 16:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: Princi »

Jacky a może Sztaniemu chodziło o kuracjuszy ZUS lub NFZ :roll: bo PFRON to inna para kaloszy :roll: :kwiat: pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: sztani »

Chodziło mi o turnusy rehabilitacyjne z ZUS których już nie ma.( narządy ruchu) psychosomatyka pozostała
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: syrenka »

Sztani ,,,czegoś tu nie rozumiem ...narządy ruchu sie zbuntowały to ich nie ma a psychosomatyka została ,,,,to co oni dostawali inne jedzenie ????....Zresztą nie ma się co dziwić :( ,,,po dzisiejszym dniu już nic mnie nie zdziwi .... :evil:
ODPOWIEDZ