Lotnik - Lądek Zdrój

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
sztani
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7043
Na forum od: 28 gru 2012 09:59
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: sztani »

Emilio myslę ,że tu gdzie jesteś jest dużo opinii o Lotniku .czy czytałaś je może po przeczytaniu jakieś konkrety i wówczas ktoś odpowie kto był . Pozdrawiam
Emilia 63
Posty: 4
Na forum od: 21 sty 2015 12:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: Emilia 63 »

Dzien dobry! mam pytanie od 27.03do 17.04 dostalam skierowanie do Oddzialu Sanatoryjnego nr 1 w Ladku zdroju. mam pytanie jak tam jest naprawde bo jade po raz pierwszy. pozdrawaim emilia
Emilia 63
Posty: 4
Na forum od: 21 sty 2015 12:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: Emilia 63 »

czy ktos mi cos moze napisac o Oddziale sanatoryjnym nr 1 w Ladku zdroju.Jade po raz pierwszy mam skierowanie od 27.03 do 17.04.2015r. Prosze o waiadomos na temat tego sanatorium Pozdrawiam emilia
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: syrenka »

Lotnik to właśnie jest 1 oddział ....przeczytaj posty ....budynek po generalnym remoncie ....jeszcze coś tam robią ale pewnie to końcówka remontu ....Ja tam byłam przed remontem jest ok,,,,zabiegi mialam na miejscu i w 3 pawilonie ....stołówka na miejscu ...kawiarni nie ma ,,,,sala telewizyjna jest na parterze ,,,była .... :) I troche schodów do pokonania ;) ale jest też podejście bez wchodzenia po schodach ....Będzie dobrze ,,,wez ze sobą dobre nastawienie , humor i będzie ok,,,Pozdrawiam ,,,B...
Emilia 63
Posty: 4
Na forum od: 21 sty 2015 12:11
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: Emilia 63 »

Dziekuje z a wiadomosc. Ja tak jak pisalam jade poraz pierwszy dzisiaj dowiedzialam sie ze mam skierowanie do Oddzialu sanatoryjnego nr 1 w Ladku zdroju. Mam pytanie czy basen kryty jest daleko od Lotnika. co do jedzenia to nie oczekuje niewiadomo zcego.Chce poprostu dobzre wypoczac i podreperowac zdrowie. Moi znajomi jada do perly do soptu tez rozne opinie ludzi. dzieki za wiadomosci .Emilia
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: ewasz »

Emilko, pierwsze wrażenie to każdy mówi, że tam trzeba iść, tam trzeba iść i tam daleko i tam też :lol: :lol:
Ale już na drugi czy trzeci dzień to nikomu już nigdzie nie jest daleko :lol: :lol: :lol:
Pojedziesz, zobaczysz i tak samo powiesz :lol:
Nie ulega wątpliwości, że będziesz zadowolona :D
Pozdrawiam serdecznie :kwiat: :kwiat:
realistka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 13 gru 2014 22:26

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: realistka »

Widzę że moje uwagi na temat pobytu w Lotniku wywołały ozywioną dyskusję. Trzeba pamietać że sanatoria zawierając kontrakt z wojewódzkimi NFZ sa zobowiązane do zapewnienia kuracjuszom godziwych warunków pobytu,To sa spore pieniądze.Są tez okreslone warunki które sanatorium ma obowiązek spełniać.Nie powinno się przyjmować kuracjuszy w czasie nie skończonego remontu.Po remoncie należy posprzątać. Papier toaletowy który tak poruszył wielu w innych sanatoriach jest w łazienkach w lotniku wcale go nie było/pewnie limit sie w grudniu skończył/.Ordynator mówiąc do kuracjuszy myśli że ma przed sobą rekrutów.Obrońcy tego sanatorium robią na mnie wrazenie osób które nie sa schorowane lecz sa etatowymi wyłudzaczami taniego wiktu i legowiska. Byle dostać sanatorium być między ludźmi i pobiec na tańce. Aktywność w internecie świadczy o nudzie w codziennym życiu.Emilko ja gdybym drugi raz dostała lotnika to natychmiast oddam skierowanie. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
syrenka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1049
Na forum od: 29 paź 2009 17:53
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: syrenka »

realistka pisze:Widzę że moje uwagi na temat pobytu w Lotniku wywołały ozywioną dyskusję. Trzeba pamietać że sanatoria zawierając kontrakt z wojewódzkimi NFZ sa zobowiązane do zapewnienia kuracjuszom godziwych warunków pobytu,To sa spore pieniądze.Są tez okreslone warunki które sanatorium ma obowiązek spełniać.Nie powinno się przyjmować kuracjuszy w czasie nie skończonego remontu.Po remoncie należy posprzątać. Papier toaletowy który tak poruszył wielu w innych sanatoriach jest w łazienkach w lotniku wcale go nie było/pewnie limit sie w grudniu skończył/.Ordynator mówiąc do kuracjuszy myśli że ma przed sobą rekrutów.Obrońcy tego sanatorium robią na mnie wrazenie osób które nie sa schorowane lecz sa etatowymi wyłudzaczami taniego wiktu i legowiska. Byle dostać sanatorium być między ludźmi i pobiec na tańce. Aktywność w internecie świadczy o nudzie w codziennym życiu.Emilko ja gdybym drugi raz dostała lotnika to natychmiast oddam skierowanie. Pozdrawiam
Realistka ....pisząc w ten sposób obrażasz ludzi ...kuracjuszy którzy albo przebywali albo będą przebywać w/w sanatorium ,,,Nie chcę nikogo obrażać ale mam wrażenie że całe 21 dni przesiedziałaś w pokoju nigdzie nie wychodząc bo twoi współtowarzysze przebywający z tobą na turnusie trzymali się od ciebie z daleka bo....byłaś toksyczna ...A dlaczego bo wszystko w twoim mniemaniu jest na nie .Jak chcesz mieć super warunki polecam Hotele SPA **** gwiazdkowe .Ale tam nie zapłacisz 20 paru złotych za dzień tylko 200,- Na ten temat rozpisywaliśmy sie już sporo .Wszyscy płacimy podatki ,składki i chcielibyśmy mieć wszystko super ale takie są realia .Nie można mieć wszystkiego . Pozdrawiam ....
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: ewasz »

Znam podobnych "realistów" - trudne z nimi życie :twisted: Wszystko skrytykują, nic im się nie podoba. Tak jak napisała "poznanianka" do wszystkiego nastawiają się na NIE :!: :twisted: :twisted:
Heh, szkoda słów :roll: :twisted:
realistka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 13 gru 2014 22:26

Re: Lotnik - Lądek Zdrój

Post autor: realistka »

Teraz zauważyłam ilość postów dodanych przez forumowiczów -wasze życie to internet i sanatorium -współczuje i juz sie nie dziwie, :D :D :D
ODPOWIEDZ