Sanatorium w Kołobrzegu _ proszę o pomoc

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Sanatorium w Kołobrzegu _ proszę o pomoc

Post autor: Selene »

Agalew :kwiat:

W Kołobrzegu z czystym sumieniem mogę polecić ośrodki w których byłam i do których wracam:
ośrodki sanatoryjne VERANO, SAN i LECH oraz pensjonat GÓRNIK. Ten ostatni jest kameralny z basenem i dobrą bazą zabiegową.
Wszystkie wymienione ośrodki mają bardzo dobre wyżywienie (śniadanie i kolacja bufet, obiad do stolika) dobrą bazę zabiegową z dużą gamą zabiegów i basen.
Ponadto w VERANO jest bowling a za wyjątkiem GÓRNIKA w każdym jest kawiarnia z muzyką na żywo.
Awatar użytkownika
medi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8463
Na forum od: 22 lip 2011 15:26
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium w Kołobrzegu _ proszę o pomoc

Post autor: medi »

Sewelka pisze:Też proponuję rozpatrzyć ofertę Ośrodka San. Bardzo sympatyczny ośrodek z basenem (solankowym), ceny adekwatne do świadczonych usług. Przemiła obsługa na bazie zabiegowej, cicha część Kołobrzegu, blisko morza. Niwa może i fajna ale, moim zdaniem, za blisko dworca więc hałas jest spory.
W Niwie hałas :?: :o :shock: :shock: :shock: No to głucha widać jestem bo żadnego hałasu nie zaobserwowałam :oops:
Awatar użytkownika
re12nia
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 63
Na forum od: 19 gru 2011 20:01
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium w Kołobrzegu _ proszę o pomoc

Post autor: re12nia »

Popieram,byłam i polecam sanatorium Verano, basen,zabiegi na miejscu. Blisko do morza,dwie kawiarnie,kantor,kiosk z prasą i drobiazgami,stoisko z biżuterią. Jedzenie dobre-śnadania i kolacje-stół szwedzki. Obiad do stolika. Sporo rozmaitośći kulturalnych prowadzoną przez Panią KO. Polecam :roll: :lol: :kwiat:
Awatar użytkownika
Lewek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8581
Na forum od: 22 lip 2012 20:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium w Kołobrzegu _ proszę o pomoc

Post autor: Lewek »

Bardzo dziękuję, wszystkim, którzy odpowiedzieli na moje pytanie :kwiat: . Pobyt zarezerwowany - Perła Bałtyku . Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów . Agalew
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium w Kołobrzegu _ proszę o pomoc

Post autor: basiat »

Aga, a kiedy jedziesz? Może się spotkamy?
elmigo
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 24 paź 2013 16:37
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Sanatorium w Kołobrzegu _ proszę o pomoc

Post autor: elmigo »

Chciałabym zapytać o sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu. Co o nim sądzicie. Mamy z mężem skierowanie do tego sanatorium od 7 marca. Interesuje mnie czy bez problemu dostaniemy pokój dwuosobowy oraz czy zabiegi są na miejscu i ogólnie jak tam jest?
Jeśli ktoś tam był, proszę o kilka słów o tym sanatorium. Będę wdzięczna. :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58748
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium w Kołobrzegu _ proszę o pomoc

Post autor: malgorzatas »

Witaj elmigo na forum :kwiat: jest tam teraz moja koleżanka...bardzo zadowolona ze wszystkiego..Bałtyk jest po remoncie więc jest super :D
jest basen i fajne zabiegi...pokój dostaniesz bez problemu dwójeczkę jak jedziesz z mężem..o to się nie obawiaj..Gratuluję Kolobrzegu ...zycze udanych zabiegów i fajnego pobytu.Wiem że maja duzo atrakcji...z których możecie skorzystać...pozdrawiam Gośka
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1402
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium w Kołobrzegu _ proszę o pomoc

Post autor: alka50+ »

Agalew.....to się wymienimy miejscowościami. Ja w maju będę w Busku - ,,Marconi,, Dzisiaj sztormowo ,wieje ale to też ma swoj urok. Wyjdż wtedy na molo-fale przelewają się przez główkę. Zdjęcia fantazja. Milego odpoczynku .
Awatar użytkownika
jaga167
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 16 lut 2015 08:11
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium w Kołobrzegu _ proszę o pomoc

Post autor: jaga167 »

Polecam Mesko. Sanatorium prywatne prowadzone na wysokim poziomie. Jedzenie luksus, piękne nakrycia, jak w dobrym hotelu. Piekne wnętrza. Pokoje 1 i 2 osobowe z balkonami. Niestety jeszcze dwa lata temu nie było basenu ale były plany budowy. Być może juz mają. Na zabiegi w basenie chodziliśmy do innego sanatorium ok. 200 m. Byłam w Mesku dwukrotnie. Jesli pojadę to tylko tam!
Renik
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 54
Na forum od: 29 mar 2013 14:31

Re: Sanatorium w Kołobrzegu _ proszę o pomoc

Post autor: Renik »

elmigo...Ja również jadę od 7 marca do Sanatorium "Bałtyk".Czy mogę wiedzieć z jakiego regionu Polski jedziecie? Ja mieszkam w Pleszewie...- woj wlkp.Pozdrawiam:)
ODPOWIEDZ