Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: Felice »

Więcej wyrozumiałości i ludzkiego podejścia do problemów.
Ja do remontów nie mam zastrzeżeń,wręcz bardzo jestem za,więc to chyba nie było do mnie?
Myślę tylko,ze gdyby Tobie jako osobie z problemem z narządem ruchu dali wannę i mającej astmę wykładziny z toną kurzu,roztoczy,i pleśni nie piałabyś peanów oj nie.
Awatar użytkownika
Chmurka07
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2133
Na forum od: 21 sty 2015 21:43
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: Chmurka07 »

Alice, nie unoś się. Każdy patrzy i ocenia z własnego punktu widzenia, ja takich dolegliwości nie mam, wiec w swoich ocenach nie biorę ich pod uwagę.Sadziłam , że każdy może powiedzieć swoje zdanie ,ale skoro nie każdemu wolno to sorki - :roll:
Awatar użytkownika
gorkaa
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3444
Na forum od: 23 lip 2010 10:57
Oddział NFZ: Podkarpacki
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: gorkaa »

Ja będąc w MSW mieszkałam w pokoju 2-osobowym na 9 piętrze. Widok był piękny na latarnię i taflę morza. Problemem były przepełnione windy szczególnie w godzinach " szczytu" czyli w porach posiłków. Osobiście byłam zadowolona z pobytu. Plusem jest brak ograniczeń związanych z powrotem na wyznaczoną godzinę do pokoju. Można więc rannym świtem pochodzić brzegiem morza np.z kijkami, oglądać wschód i zachód słońca. Można spokojnie ( a nie biegiem) wrócić z potańcówek z sanatoriów dalej położonych. Zabiegi również są OK.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: Felice »

Anka_K pisze:Alice, nie unoś się. Każdy patrzy i ocenia z własnego punktu widzenia, ja takich dolegliwości nie mam, wiec w swoich ocenach nie biorę ich pod uwagę.Sadziłam , że każdy może powiedzieć swoje zdanie ,ale skoro nie każdemu wolno to sorki - :roll:
Anka....nie unoszę się...mam taki suchy styl wypowiedzi i może nie każdy to dobrze odbiera.Ale właśnie ten "swój punkt widzenia" ;) :)
Nie krytykowałam remontów,bo dla nich wybitnie mam zrozumienie.
Wiele rzeczy tam mi się podobało.To o czym pisze gorkaa,czyli nieograniczony niczym wolny czas,żadnych kontroli....Sam pobyt,gdyby nie szereg nieporozumień nie byłby najgorszy.Poznałam cudownych ludzi,zabiegi satysfakcjonujące...tylko to niuanse na które ja niestety nie mogłam spojrzeć z uśmiechem.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: Suzen »

Jak wynika z opinii kuracjuszy sanatorium MSW w Kołobrzegu dalej jest remontowane.
To dobrze,że systematycznie aczkolwiek bardzo powoli następuje poprawa w funkcjonowaniu tego obiektu.
Wiadomo,że większość obiektów sanatoryjnych, w których rehabilitujemy się i wypoczywamy nie jest nowa i wymaga remontów oraz poprawy standardu.
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium MSW Kołobrzeg od 13.02.2015

Post autor: Maria K »

Witajcie.Jestem przerażona waszymi opiniami o tym sanatorium,ja właśnie się do niego wybieram od 22-06 do 13-07-2015r.Czytałam na stronie sanatorium że remonty mają się skończyć w maju bo to jest rocznica powstania sanatorium.Może niech się wypowie ktoś kto teraz jest na miejscu,lub dopiero wrócił,mam nadzieję że coś się zmieniło na lepsze.Czekam na najnowsze opinie.Pozdrawiam. :kwiat:
ODPOWIEDZ