Skutki uboczne narkozy

Tu można porozmawiać o swoich schorzeniach i być może uzyskać porady innych użytkowników forum nasze sanatorium.
kasiula
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 598
Na forum od: 13 mar 2012 11:16
Staż sanatoryjny: 6

Re: Skutki uboczne narkozy

Post autor: kasiula »

Skutki uboczne po narkozie to najczęściej objawiają się po jakimś czasie.Mi bardzo wypadały włosy.....inni wiem ,że narzekają na zęby...Każdy człowiek ma inne obciążenia genetyczne.....i słabsze różne organy które potem po tzw.znieczuleniach dają nam do odczucia.Pozdrawiam
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23857
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Skutki uboczne narkozy

Post autor: grazynamackowiak »

Jestem po okresie 6 tygodni od podania znieczulenia dokręgosłupowe podpajęczynówkowe -zewnątrzoponowe
znieczulenie od pasa w duł obecnie dolegliwościami jest ból głowy i ból kręgosłupa inne
dolegliwości nie wstępują ,każdy ma swoje spotrzeżenia , inne dolegliwości pozdrawiam piszcie dalej :) :kwiat:
forumowicz

Re: Skutki uboczne narkozy

Post autor: forumowicz »

Narkoza, to przecież wchłonięcie dużej porcji narkotyku, więc efekty są wiadome.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Skutki uboczne narkozy

Post autor: Felice »

Jestem po okresie 6 tygodni od podania znieczulenia dokręgosłupowe podpajęczynówkowe -zewnątrzoponowe
Grażynko,albo zewnątrzoponowe,albo podpajęczynówkowe...są to dwa różne znieczulenia przewodowe,różnią się miejscem wprowadzenia cewnika.
Hipster,we współczesnej medycynie narkotyki nie są podawane do znieczulenia ogólnego.
ODPOWIEDZ