Szczawno Zdrój od 2 lipca ZUS

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
krzysieekKKK20
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 29 kwie 2015 08:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawno Zdrój od 2 lipca ZUS

Post autor: krzysieekKKK20 »

Halloo Halooo :) jak z zabiegami jest jak maja ludzie z Zusu? jakei zabiegi przypisuja ludziom :) krio komora dal wszystkich ? od ktorej sniadanie? obiadek? kolacja ?
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczawno Zdrój od 2 lipca ZUS

Post autor: Zosia »

Już tu gdzieś pisałam : 7,45 śniadanie, 12,45 obiad, 17,45 kolacja. Zabiegi jak chyba wszędzie najwięcej ćwiczeń i dużo pogadanek dla ZUS (n.p psycholog) :D . Wszystkie prądy, laser, magnetronic, sala ćwiczeń Zus - parter+ludzie z dużą trudnością chodzenia+inni co się wykłóca w planowaniu :lol: pozostali w zakładzie przyrodoleczniczym szerszy zakres, wodolecznictwo ; czterokomorówka, (dwa stanowiska) + wanna do hydromasażu - I piętro, borowina-plastry-II piętro to dla Zus . Czy ZUS ma przepisywane krio - tego nie wiem na pewno przepisują dla NFZ. Rozumiem że Ty jedziesz z ZUS-u ja jutro po raz pierwszy stanę przed orzecznikiem ZUS ale czy dostanę rehabilitację - się zobaczy, chciałabym :) Pozdrawiam
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23853
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Szczawno Zdrój od 2 lipca ZUS

Post autor: grazynamackowiak »

Witam Sandro czytałam posty tak dużo informacji przekazały koleżanki termin wyjazdu zbliża się i jeszcze letni
życzę udanej kuracji pozdrawiam :) :kwiat:
krzysieekKKK20
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 29 kwie 2015 08:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawno Zdrój od 2 lipca ZUS

Post autor: krzysieekKKK20 »

tak tak jade z Zusu :) a ty jutro masz komsije na swiadczenia ?
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczawno Zdrój od 2 lipca ZUS

Post autor: Zosia »

Nie prewencja ZUS t.j tylko o sanatorium ale jak dziś tu poczytałam to jakoś marnie widzę moje szanse :)
krzysieekKKK20
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 29 kwie 2015 08:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawno Zdrój od 2 lipca ZUS

Post autor: krzysieekKKK20 »

dasz rade :) dostaniesz :) okres bedzie wrzesien lub pazdziernik :)
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Szczawno Zdrój od 2 lipca ZUS

Post autor: ollalaola »

I jeszcze jedna informacja. Jadąc pociągiem wysiadamy na stacji Wałbrzych Miasto, nie Głowny. Zeby wyjsc na postój taksówek nalezy przejsc przez budynek dworca, jezeli do autobusu, to wyjscie z peronu do ulicy z ominieciem hali dworcowej,a ulica troszke pod górkę ok 300 m w prawo do przystanku autobusowego. Autobus nr 8, bilety kupuje sie u kierowcy i kasuje w autobusie.
Jezeli taxi, to trzeba dzwonic po taksowkę, najlepiej podajac nazwisko lub jakies haslo, bo jak podjezdza, to moze ktos inny wsiasc, a tak niestety bywa :).
Zycze udanych kuracji i miłego wypoczynku
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczawno Zdrój od 2 lipca ZUS

Post autor: Zosia »

Pan doktor powiedział: "do dwóch tygodni dostanie pani decyzję pocztą" i tyle. Zobaczymy Krzysiu czy umiesz wróżyć :lol:
krzysieekKKK20
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 29 kwie 2015 08:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Szczawno Zdrój od 2 lipca ZUS

Post autor: krzysieekKKK20 »

mhmmm :) to jak było na komisji
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1955
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Szczawno Zdrój od 2 lipca ZUS

Post autor: Zosia »

No wypytał, obejrzał rezonans i powiedział jak wyżej. Trudno nawet powiedzieć czy był na tak czy na nie. Większość tu po komisji to już wie czy i nawet gdzie będzie jechać. W moim zusie niestety- no ale zobaczymy, przyjmuję to raczej lekko i tak na wiosnę pojadę z nfz. :)
ODPOWIEDZ