Walizka kurierem?

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Walizka kurierem?

Post autor: Fionka »

Ło matko , to ja muszę z soczkiem udać się do mojej kolegówny , tyż zdolnej kobitki , bo ja to bym na okrętkę zszyła a u góry supełek zrobiła.Popatrz człek się całe życie uczy i ........ :!:
Awatar użytkownika
kremewa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 137
Na forum od: 12 lip 2013 20:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Walizka kurierem?

Post autor: kremewa »

Ja swoja torbę na kolkach zapakowałam w duży czarny worek ''na śmieci' i zabezpieczyłam owijając taśma'. Zrobiłam to na poczcie,nie w domu i
dzięki temu nie musiałam torby nieść, wiozłam na kolkach. . Worek zapasowy włożyłam do wysyłanej torby i wracając z sanatorium tak samo zapakowałam bagaż.
Przesyłka dotarła terminowo /wysłana w piątek przed południem dotarła na miejsce w poniedziałek tak, jak chciałam/. Moze kurierem jest nieco taniej, ale przy
wysyłce poczta nie czekam na kuriera, tylko wysyłam bagaż w czasie, który mi pasuje. Oby tylko jak najwięcej ośrodków chciało ulżyć naszym kręgosłupom, przyjmując
tak wysyłany bagaż.
Awatar użytkownika
Jasmina55
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 747
Na forum od: 28 cze 2014 16:26
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Walizka kurierem?

Post autor: Jasmina55 »

:D Zrobiłam dokładnie tak samo.Walizkę podwiozłam w środę ok.godz 19 na pocztę (była blisko sanatorium) i tam zapakowałam w czarny foliowy worek,okleiłam taśmą.
W piątek rano paczka była w domu.Zapłaciłam 26 zł.
Dagna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 453
Na forum od: 07 sie 2013 14:37
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Walizka kurierem?

Post autor: Dagna »

Miałam wysłać kurierem ale już mam wątpliwości. Jeszcze dwa dni do namysłu, jakoś mam złe przeczucie, że nie będzie na czas albo w ogóle coś się stanie i wcale nie dotrze.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Walizka kurierem?

Post autor: Felice »

Dagna,korzystam wiele z kurierów,dotychczas nigdy mnie nie zawiedli.
SlawaAnna
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 04 paź 2015 11:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Walizka kurierem?

Post autor: SlawaAnna »

Wyjeżdżam w poniedziałek za tydzień po południu, chciałabym walizkę wysłać kurierem w poniedziałek przed południem. Kiedy złożyć zamówienie (przesyłarka?) - w piątek?
A po drugie, zamawiając kuriera z powrotem z sanatorium do domu nie będę miała problemu z wydrukowaniem adresówki? Poradźcie proszę... Pewnie gdzies to już było wałkowane, ale strasznie długi ten temat i ciężko znaleźć...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Walizka kurierem?

Post autor: Felice »

Mnie wydrukowała recepcja w sanatorium.Przesłałam załącznik na ick e-mail.Innym razem zaniosłam na pendrive do punktu ksero i też wydrukowali.N a poniedziałek zamówienie najpóźniej w piątek przed południem.
SlawaAnna
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 185
Na forum od: 04 paź 2015 11:55
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: Walizka kurierem?

Post autor: SlawaAnna »

Ok, Felice, dzięki, jak zwykle jesteś nieoceniona :) Czyli w sumie, jeśli "najpóźniej w piątek przed południem" to dla świętego spokoju można chyba już w czwartek złożyć zamówienie...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20163
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Walizka kurierem?

Post autor: Felice »

Można bez problemu.
Awatar użytkownika
Narewka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 933
Na forum od: 19 wrz 2011 19:31
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 33

Re: Walizka kurierem?

Post autor: Narewka »

Też korzystam z Przesyłarki, a kurier z DPD ma zawsze wydrukowany kwit.Przykleja do walizki i zabiera, a ja nie muszę nic drukować.Najgorsze jest to czekanie na odbiór walizki.Ostatnio czekalam dwa dni, dlatego teraz profilaktycznie wysylam dzień wcześniej. Wyjeżdżam w czwartek, , walizka pojedzie w środę, powinnam byc w sanatorium wieczorem, to walizka zapewne będzie na miejscu . Oczywiście uzgodnię to z recepcją, ale nie powinno być problemu.
ODPOWIEDZ