Wieniec Zdrój Hutnik-Tęcza 11.09- 02.10.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Elinka5+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 282
Na forum od: 16 lut 2015 19:55
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Wieniec Zdrój Hutnik-Tęcza 11.09- 02.10.2015

Post autor: Elinka5+ »

Po weryfikacji skierowania , (złożyłam wniosek 20 marca 2014 r.) otrzymałam skierowanie do sanatorium Wieńcu Zdroju . :)
Po przeczytaniu opinii nt. tego Uzdrowiska :shock: :o ...zastanawiam się jak to będzie... :?: :?: hahaha
Jestem jednak optymistycznie nastawiona ,wierzę że będzie wspaniale , mimo wszystko :) :kwiat:
Elinka
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Wieniec Zdrój Hutnik-Tęcza 11.09- 02.10.2015

Post autor: Nutka »

Elinko :kwiat: z Twoim optymistycznym nastawieniem,pobyt będzie na pewno udany,a wszelkie niedogodności pójdą na bok :)
Życzę udanego turnusu i fajnego towarzystwa :D
Pozdrawiam :kwiat:
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój Hutnik-Tęcza 11.09- 02.10.2015

Post autor: forumowicz »

Jeśli lubisz zbierać grzyby, to jest to miejsce i termin w sam raz :)
Teraz Wieniec jest bardzo rozkopany. Spółka kupiła to małe uzdrowisko i buduje, buduje...
Poza tym w "Hutniku" jest kiepsko, ale na pewno dasz radę.
alapa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 15 lip 2012 17:43
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Wieniec Zdrój Hutnik-Tęcza 11.09- 02.10.2015

Post autor: alapa »

Elinko :) gratuluję przydziału. Wiem co piszę ponieważ 24.08 wróciłam z leczenia. Nasz turnus był pierwszym, który został zakwaterowany w nowym pensjonacie Spa Jutrzenka. Pierwszy tydzień mieszkalismy w różnych ośrodkach (jest ich kilka) wszystkie należą do jednego właściciela. Po przeprowadzce okazało się, że mieszkamy w hotelu ****. jeszcze nie wszystko gotowe- wiadomo
sukcesywnie otwierane kawiarnie, bary, gabinety Spa. Na zabiegi jeszcze chodziliśmy do ZPL ale w lecie to sama przyjemność. Otwarte są już podziemne korytarze- przecudne- więc jak pada można suchą nogą przejść. Stołówka przepiękna, duża i smaczne jedzenie. W czasie wolnym spacery, otwarty basen w Jutrzence (dla kuracjuszy zniżka) kręgielnia. Mieli lada dzień otwierać kolejne atrakcje łącznie z tajskim masażem. Będziesz zadowolona. Zabiegi na wysokim poziomie, obsługa przesympatyczna. Życzę zdrowia i wiary, że będzie dobrze, bardzo dobrze :kwiat:
Awatar użytkownika
Elinka5+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 282
Na forum od: 16 lut 2015 19:55
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Wieniec Zdrój Hutnik-Tęcza 11.09- 02.10.2015

Post autor: Elinka5+ »

Dziękuję Ci bardzo ze te słowa :) wiem, że otoczenie jest ważne ,ale pozytywne nastawienie także .
Pozdrawiam
Ela :serce: :kwiat:
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój Hutnik-Tęcza 11.09- 02.10.2015

Post autor: forumowicz »

alapa
Sorry że zapytam. Byłaś w Jutrzence z NFZ?
alapa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 15 lip 2012 17:43
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Wieniec Zdrój Hutnik-Tęcza 11.09- 02.10.2015

Post autor: alapa »

Odpowiadając na Twoje pyt byłam w Jutrzence z NFZ. Z pobytu jestem bardzo zadowolona, obiekt na miarę XXI wieku nic dodać nic ująć. Jak wszystko ruszy to będzie jeden z najlepszych pensjonatów w Polsce, a może i w Europie. Pozdrawiam :)
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój Hutnik-Tęcza 11.09- 02.10.2015

Post autor: forumowicz »

Byłaś w Jutrzence, więc dlaczego w temacie jest Hutnik? Ja pamiętam Hutnika jako podupadający ciasny obiekt.
alapa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 183
Na forum od: 15 lip 2012 17:43
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Wieniec Zdrój Hutnik-Tęcza 11.09- 02.10.2015

Post autor: alapa »

Jutrzenka funkcjonuje od 10 lipca a wnioski wysyłane były dużo wcześniej. Ja dostałam np skierowanie na początku maja a wyjazd 3 lipca. Zakwaterowanie miało być już w nowym obiekcie (tylko dlatego pojechałam) na miejscu okazało się, że brakuje kropki nad i. Hutnik to wczesny Gierek, pokoje nie do przyjęcia, zaproponowano Tęczę pokoje jako takie ale łazienki na korytarzu i wylądowałam na tydzień w Helu. Było ok, na posiłki chodziłam do Zacisza a na zabiegi do ZPL.
forumowicz

Re: Wieniec Zdrój Hutnik-Tęcza 11.09- 02.10.2015

Post autor: forumowicz »

Komfort, komfortem, ale jak piszecie wszędzie budowle i remonty.
Komfort w Jutrzence nie zmienia faktu, że Wieniec jest dużą dziurą i tyle. Wieniec Zdrój zajmuje malutki obszar. Jeśli postawią kilka budynków, to będzie jeszcze mniej miejsca żeby spokojnie odetchnąć. Chyba pozostaną okoliczne lasy, ale lasy są dla zwierząt.
ODPOWIEDZ