"Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Traper1
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 23 sie 2015 07:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 12

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: Traper1 »

renatexx87 pisze:A ja jadę z Pz, możesz napisać jak jedziesz?
Ja prawdopodobnie jade już w sobotę, mam nadzieję że będzie fajnie bo z tego o czytam to tak się zapowiada :)
Zależy co dla Ciebie jest fajnie.
Tam jest cisza i spokój. Górki wdzięczne do chodzenia nawet dla niezawansowanych.
Hotel organizuje wieczorki: zapoznwacze, pożegnalne, ognisko z góralami. Inicjatywy oddolne jeśli chodzi o tańce czy ogniska też są akceptowane.
Biuro wycieczkowe z Krynicy organizuje wyjazdy: na Węgry, Słowację, góralskie biesiady, itp.
W pensjonacie Irena (bardzo blisko) szef, pan Krzysztof przy świetnym cieście lub innych smakołykach opowie o regionie, jego smakach, zwyczajach i historii, podpowie co zwiedzić,doradzi gdzie jechać.
Zabiegi profesjonalne jednak wymagana jednak punktualność.
Jeśli to lubisz, będzie fajnie.
Jednak tam jest tylko jeden obiekt. Dla lubiących światła miasta, spacer po deptaku, lampkę wina w kafejkach przy promenadzie, tańców w co drugiej knajpie, kiosków z pamiątkami czy ulicznych artystów, to w Żegiestówie może być chudo. Jedyny ratunek to wyjazdy do Krynicy.
Oczywiście najważniejsi są kuracjusze. Jeśli zbierze się miła energiczna ekipa to i na pustyni będzie super.
Byłem tam półtora roku temu i teraz jeśli uda mi się teraz zdobyć skierowanie ze zwrotów to przyjadę.
renatex87
Posty: 2
Na forum od: 17 sie 2015 12:16

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: renatex87 »

I co buziaczek jak jedziesz do sanatorium??
busiaczek54
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 27 cze 2011 19:47
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: busiaczek54 »

Jeszcze sie zastanawiam. Mozliwe , ze w sobote.
busiaczek54
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 32
Na forum od: 27 cze 2011 19:47
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: busiaczek54 »

Zakończyłam swój pobyt w "Wiktorze".
Opinie, które wcześniej przeczytałam na forum, w pełni się pokrywają.
Miejsce pełne uroku. Fajna baza zabiegowa. Punktualność, która bardzo cenie. Pyszne jedzonko.
Polecam to miejsce.
:kwiat:
daroo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 90
Na forum od: 31 paź 2013 11:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: daroo »

witam,jedzie ktos moze w lipcu do Zegiestowa do Wiktora,jak tam jest chyba cichutkooo,mysle ze posmigam po gorach,i nabije km z kijkami NW,czy przy senatorium jest jakas dzika plaza na rzece,pozdrawiam
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: andrzej1955 »

Witam,Daro-z kijami to na pewno pośmigasz,czystego powietrza nałapiesz i oczy nacieszysz pięknymi widokami-nawet z tarasów samego Wiktora-piękna panorama Popradu-co do kąpieli to nie wiem jak to wygląda-Poprad,graniczna rzeka dosyć głęboka i z wartkim prądem-popytasz obsługę to podpowiedzą,Wiktor jest własnością firmy Cechini-która przebudowywała i odnawiała Żegiestów-ciekaw jestem czy już wszystko jest zakończone-będę bardzo wdzięczny jak coś napiszesz po powrocie z tego Urokliwego Zakątka Ziemi Sądeckiej-Miłego Pobytu Życzę :)
Awatar użytkownika
biedroneczka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4423
Na forum od: 03 sty 2012 09:40
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 8

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: biedroneczka »

Witajcie :kwiat: Jędrusiu, w grudniu jeszcze wszystko ziało nieskończoną pustką, przynajmniej te budynki wzdłuż drogi wojewódzkiej 971 :( wprawdzie są realne widoki na piękne obiekty, ale myślę, że to jeszcze trochę potrwa zanim skończą i będzie piękny kurort :roll: :D
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: andrzej1955 »

Dzięki Kropeczku za info,mam nadzieję że wkrótce ten piękny zakątek będzie jeszcze piękniejszy i cieszył Nasze oczy,Pozdrawiam :kwiat:
daroo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 90
Na forum od: 31 paź 2013 11:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: daroo »

dzieki Jedrus,kiedy byles w Zegiestowie,bo z tego co czytam to do 2020r nie bedzie juz tam tak cichutko,ponoc bedzie hurort prawie jak Krynica,zawsze szukam takich spokojnych miejsc,super dla mnie jest tez WYSOWA,napisz cos wiecej jesli mozesz o senatorium ,czy fajnie mozna zorganizowac czas,ja bede na takim 2 tygodniowym turnusie,widze ze i prywatnie nie jest tak drogo,jak wroce to nabazgram jak bylo,pozdrawiam
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: Betina71 »

[quote="daroo"]dzieki Jedrus,kiedy byles w Zegiestowie,bo z tego co czytam to do 2020r nie bedzie juz tam tak cichutko,ponoc bedzie hurort prawie jak Krynica,zawsze szukam takich spokojnych miejsc,super dla mnie jest tez WYSOWA,napisz cos wiecej jesli mozesz o senatorium ,czy fajnie mozna zorganizowac czas,ja bede na takim 2 tygodniowym turnusie,widze ze i prywatnie nie jest tak drogo,jak wroce to nabazgram jak bylo,pozdrawiam[/qu

Komercyjnie się tam wybierasz?
ODPOWIEDZ