"Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
daroo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 90
Na forum od: 31 paź 2013 11:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: daroo »

noooo,jade na taki 2 tygodniowy turnus,bo z nfz dopiero chyba za 38m,chyba ze jakis zwrot sie trafi ;)
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: Betina71 »

Jeśli zwrot to i tak po 18 miesiacach :twisted: a po pierwsze to muszą Cię pozytywnie zakwalifikować :kwiat:
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: andrzej1955 »

Witam Daro-tam nigdy nie będzie tak jak w Krynicy bo nie ma warunków-i chwała Bogu,widziałem starego Wiktora-a raczej jego ruiny-dlatego jak zobaczyłem co Cechini z niego zrobiło to nie mogłem wyjść z podziwu,byłem tam wielokrotnie ale nigdy na turnusie-zwiedziłem prawie wszystko oprócz basenu bo wtedy jeszcze nie był czynny,teraz firma wykupiła Zdrój i wzięła się ostro do remontu-efekty zobaczymy za parę lat,teren wspaniały do spacerów i wycieczek z pięknymi widokami-zabierz dobry aparat bo Ci się przyda,będę w tym roku na Południu to może tam zajrzę,Pozdrawiam i Przyjemnego Pobytu Ci Życzę :)
daroo
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 90
Na forum od: 31 paź 2013 11:29
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: daroo »

tez prawda musza :lol: ,ale jestem optymista :D ,a zwrot to ostatnio mialem dopiero w 21 miesiacu,niestety weryfikacja tez sie wydluzaaaa :lol:
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: "Wiktor" Zegiestow-Zdroj

Post autor: Betina71 »

W naszym śląskim NFZ wszystko się wydłuża :shock:
ODPOWIEDZ