KRYNICA MORSKA "ALBATROS" od 12.10.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Re: KRYNICA MORSKA "ALBATROS" od 12.10.2015

Post autor: forumowicz »

ale jak ktoś lubi czytać książki to zapraszam 8-)
Awatar użytkownika
Nutka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 31259
Na forum od: 20 lut 2015 19:53
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 5

Re: KRYNICA MORSKA "ALBATROS" od 12.10.2015

Post autor: Nutka »

A może komuś ta cisza i zadupie pasuje ;) ...................Ja tam chciałabym jechać w takie zadupie :D
Można się wyciszyć i nabrać dystansu ......od upierdliwych osób :roll:
Mam nadzieję,że mi się uda w jesieni pojechać w takie miejsce :D :D :D
raczanka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 10 sie 2015 12:25
Oddział NFZ: Łódzki

Re: KRYNICA MORSKA "ALBATROS" od 12.10.2015

Post autor: raczanka »

tak myslalam, ze w pazdzierniku to bedzie cisza i spokoj ale lubie spokoj i jade sie tam podkurowac a nie na goscinne wystepy. Czy zabiegi sa jakos do poludnia czy caly dzien rozwalony czlowiek ma?
raczanka
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 10 sie 2015 12:25
Oddział NFZ: Łódzki

Re: KRYNICA MORSKA "ALBATROS" od 12.10.2015

Post autor: raczanka »

czy trzeba ze soba zabrac talerz, sztucce i kubek ? bo gdzies wyczytalam tak
Awatar użytkownika
szczensliwyGosc
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 15 wrz 2013 21:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: KRYNICA MORSKA "ALBATROS" od 12.10.2015

Post autor: szczensliwyGosc »

CZEŚĆ!!!
Co do reżimu to SPOKO!!! Nikt nikogo na 1-szym turnusie nie sprawdzał i nie nachodził . To na plus!!! Ale z drugiej stronu jakby ktoś potrzebował nagłej pomocy,to lekarz był dochodzący i najczęsciej Go nie było. A na zachód i wschód słonca mozna wyjść bez problemu. Wszyscy sa dorosli i kazdy za siebie odpowiada. A piwo w kafejce w ośrodku najtansze w okolicy. Miła obsługa!! Jedzcie bez obaw!!! Jest spoko i fajnie .
Pozdro!!
Awatar użytkownika
szczensliwyGosc
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 52
Na forum od: 15 wrz 2013 21:12
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: KRYNICA MORSKA "ALBATROS" od 12.10.2015

Post autor: szczensliwyGosc »

raczanka pisze:czy trzeba ze soba zabrac talerz, sztucce i kubek ? bo gdzies wyczytalam tak
Co do zastawy: Kto ze sobą nosi ,ten nikogo się nie prosi!!!! Zawsze wozę czajnik i sztućce.Wolę swoje. Ale TU na miejscu jest czajnik/ZAKAMIENIONY OD NOWOŚCI/ szklanki i sztućce.W niektórych pokojach lodówka!!UJDZIE!!!Ale trzeba pamiętać ,że to nie HILTON a co najwyżej kwatery ** .
Pozdro!!
Grazyna_
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 130
Na forum od: 01 sie 2015 16:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: KRYNICA MORSKA "ALBATROS" od 12.10.2015

Post autor: Grazyna_ »

Raczanka, ja zwykle biorę. Lubię się napić kawy kiedy chcę i wtedy kubek się przydaje. Czajniki elektryczne zwykle są. Nóż, widelec i talerzyk też możesz wziąć, bo a nuż zechcesz obrać jakiś owoc i pokroić ;) albo zjeść w swoim pokoju ciacho z cukierni.
Ania54
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 40
Na forum od: 05 sie 2015 13:02
Oddział NFZ: Świętokrzyski
Staż sanatoryjny: 4

Re: KRYNICA MORSKA "ALBATROS" od 12.10.2015

Post autor: Ania54 »

Witaj łosmiel :o skoro takie zadupie jak piszesz ,urządzimy polowanie na łosie. :roll:

I nie łoś potrzebny,ale rogi żeby było z czym wrócić do domu. :evil:
Pozdrawiam :lol: :lol: :lol:

:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58748
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: KRYNICA MORSKA "ALBATROS" od 12.10.2015

Post autor: malgorzatas »

raczanka pisze:czy trzeba ze soba zabrac talerz, sztucce i kubek ? bo gdzies wyczytalam tak
Witaj raczanko :kwiat: myślę że nie musisz targać ze sobą wszystkich przyborów...jedynie co to jakiś ostry nożyk..tak jak pisali poprzednicy...na stanie są bardzo tępe noże...w Krynicy...we wszystkich pokojach raczej są szklanki i talerzyki..i czajnik :)
A jak nie to na miejscu możesz sobie kupić juz całkiem sympatyczne kolorowe talerzyki do ciasta...i łyżeczki jednorazowe...zabierz tylko z domu tez ściereczkę do naczyń..ja kupuje na miejscu..ręczniki papierowe..i zapach do pomieszczeń...pozdrawiam
ODPOWIEDZ