Kujawiak Inowrocław 7-28.12.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kujawiak Inowrocław 7-28.12.2015

Post autor: malgorzatas »

B35 :kwiat: nie martw się ciszą...zobaczysz zajedziesz na miejsce i towarzystwo się znajdzie w pierwszy dzień pobytu....zapomnisz o forum ;)
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kujawiak Inowrocław 7-28.12.2015

Post autor: B35 »

Dziękuje malgorzatas :) :)
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kujawiak Inowrocław 7-28.12.2015

Post autor: B35 »

I chyba sama pojade :o
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23855
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kujawiak Inowrocław 7-28.12.2015

Post autor: grazynamackowiak »

B-35 nie wszyscy wyjeżdzający są zalogowani na NS , są jeszcze inne sanatoria w Inowrocławiu .
Wiele pojedzie kuracjuszy ,towarzystwo zawsze się znajdzie ,
Kujawiak ma bardzo dobrą opinię , mój sąsiad był kuracjuszem był bardzo zadowolony
pozdrawiam :) 8-) :kwiat:
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kujawiak Inowrocław 7-28.12.2015

Post autor: B35 »

grazynamackowiak pisze:B-35 nie wszyscy wyjeżdzający są zalogowani na NS , są jeszcze inne sanatoria w Inowrocławiu .
Wiele pojedzie kuracjuszy ,towarzystwo zawsze się znajdzie ,
Kujawiak ma bardzo dobrą opinię , mój sąsiad był kuracjuszem był bardzo zadowolony
pozdrawiam :) 8-) :kwiat:
Dziękuje za słowa otuchy.... Mam nadzieje ze bedzie dobrze 8-)
gosiaczek63
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 307
Na forum od: 03 mar 2015 19:18
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kujawiak Inowrocław 7-28.12.2015

Post autor: gosiaczek63 »

B35 pisze:
grazynamackowiak pisze:B-35 nie wszyscy wyjeżdzający są zalogowani na NS , są jeszcze inne sanatoria w Inowrocławiu .
Wiele pojedzie kuracjuszy ,towarzystwo zawsze się znajdzie ,
Kujawiak ma bardzo dobrą opinię , mój sąsiad był kuracjuszem był bardzo zadowolony
pozdrawiam :) 8-) :kwiat:
Dziękuje za słowa otuchy.... Mam nadzieje ze bedzie dobrze 8-)
Kujawiak :?: Hmmm, super było z tym,że fajniejszy miesiąc miałam bo czerwiec.Zabiegów bardzo dużo, oczywiście zusowcy.Na brak towarzystwa na pewno nie będziesz narzekać :lol: Generalnie już po paru dniach pogodzisz zabiegi z wyjściem np.na tańce :lol: Jedynie małe ostrzeżenie,że o godz.22 radzę być w pokoju :( A jak długo czekałaś na sanatorium,bo ja też noszę wnisek i nie mogę sie zdecydować na złożenie gdyż wolała bym Inowrocław wczesnym latem,gdy w parku ptactwo urządza sobie przepiękne koncerty. :kwiat:
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kujawiak Inowrocław 7-28.12.2015

Post autor: B35 »

Kujawiak :?: Hmmm, super było z tym,że fajniejszy miesiąc miałam bo czerwiec.Zabiegów bardzo dużo, oczywiście zusowcy.Na brak towarzystwa na pewno nie będziesz narzekać :lol: Generalnie już po paru dniach pogodzisz zabiegi z wyjściem np.na tańce :lol: Jedynie małe ostrzeżenie,że o godz.22 radzę być w pokoju :( A jak długo czekałaś na sanatorium,bo ja też noszę wnisek i nie mogę sie zdecydować na złożenie gdyż wolała bym Inowrocław wczesnym latem,gdy w parku ptactwo urządza sobie przepiękne koncerty. :kwiat:[/quote]
Witaj Ze o 22 w pokoju to jeszcze nic jak byłam w Strózach to musiałam byc o 21. ja na przydział czekałam 8 miesiecy, kazdy by chciał latem ale ja tam sie ciesze ze dostałam a podobno kazda pora roku ma swój urok( tym sie pocieszam :P ) złóż wniosek i oby był w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu . Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kujawiak Inowrocław 7-28.12.2015

Post autor: B35 »

Kujawiak :?: Hmmm, super było z tym,że fajniejszy miesiąc miałam bo czerwiec.Zabiegów bardzo dużo, oczywiście zusowcy.Na brak towarzystwa na pewno nie będziesz narzekać :lol: Generalnie już po paru dniach pogodzisz zabiegi z wyjściem np.na tańce :lol: Jedynie małe ostrzeżenie,że o godz.22 radzę być w pokoju :( A jak długo czekałaś na sanatorium,bo ja też noszę wnisek i nie mogę sie zdecydować na złożenie gdyż wolała bym Inowrocław wczesnym latem,gdy w parku ptactwo urządza sobie przepiękne koncerty. :kwiat:[/quote]


Witaj Ze o 22 w pokoju to jeszcze nic jak byłam w Strózach to musiałam byc o 21. ja na przydział czekałam 8 miesiecy, kazdy by chciał latem ale ja tam sie ciesze ze dostałam a podobno kazda pora roku ma swój urok( tym sie pocieszam :P ) złóż wniosek i oby był w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu . Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Kujawiak Inowrocław 7-28.12.2015

Post autor: B35 »

Zaczynam odliczanie...... :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kujawiak Inowrocław 7-28.12.2015

Post autor: malgorzatas »

B35 :kwiat: Baw się dobrze...udanej kuracji i szczęśliwej drogi do celu...miłego pobytu...Gosia
ODPOWIEDZ