Iwonicz Zdrój Ziemowit od 27.11.2015 r.

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Ramona2
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2008
Na forum od: 18 paź 2014 18:51
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 8

Re: Iwonicz Zdrój Ziemowit od 27.11.2015 r.

Post autor: Ramona2 »

Nie mam zamiaru z nikim rywalizować, ale jak ktoś chce proszę bardzo.
Na każdym pobycie sanatoryjnym miałam wspaniałe towarzystwo do tańca, rozmów, spacerów, a nawet
do pomilczenia na ławeczce.
A Ci co mi zazdrościli to już ich sprawa. Oczywiście widziałam te bardzo pokrzywdzone przez los.
Pozdrawiam :kwiat:
ewala
Posty: 4
Na forum od: 07 lis 2015 16:57

Re: Iwonicz Zdrój Ziemowit od 27.11.2015 r.

Post autor: ewala »

Ale niespodzianka! Od wyjazdu męża nie zaglądałam na forum, a tu taka dyskusja! Moim celem było pomóc mężowi zorganizować sobie wyjazd, ale nikt nie odpowiadał, choć jest sporo osób z tych okolic. Nie sądziłam, że ciekawszym tematem będzie sam pobyt. Mąż jest zadowolony z wyjazdu, z zabiegów, z towarzystwa. I tak powinno być. Niestety sanatorium to nie moja bajka, więc dlatego pojechał sam. A te pokusy sanatoryjne nie robią na mnie większego wrażenia. Wszędzie są - wolna wola i wybór każdego człowieka. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Suzen
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3505
Na forum od: 26 kwie 2014 07:56

Re: Iwonicz Zdrój Ziemowit od 27.11.2015 r.

Post autor: Suzen »

Ewala pochwalam Twoje normalne i spokojne podejście do tematu.Nie warto słuchać innych i "nakręcać" się negatywnie,bo może "odbić "się to na Naszym zdrowiu.
Ważne ,że małżonek jest zadowolony z pobytu i to jest najważniejsze.
Pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ