Kołobrzeg-Perła Bałtyku 16.01-06.02.2016

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: Kołobrzeg-Perła Bałtyku 16.01-06.02.2016

Post autor: asiulek »

Myszek wiem coś o tym ;) albo tańce.....albo....nie było dłuższych spacerów, jeździłam autkiem na spotkania np. molo...ale na tańcach ;) się nie oszczędzałam, jeszcze dwa dni w Kołobrzegu, mam nadzieję jeszcze potańczę :D choć bioderko daje się we znaki :lol: życzę miłego pobytu, udanych zabiegów, tańców i super towarzystwa :serce: ja miałam to szczęście, było, tzn. jest :!: naprawdę super :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Kołobrzeg-Perła Bałtyku 16.01-06.02.2016

Post autor: Fionka »

Potwierdzam słowa Ani.Mamy i mam nadzieje że będziemy mieć nadal szczęście przebywać z tak fajnymi ludzmi.Było i jest cudnie .Smutno tylko że część wyjechała i tak krótko było nam dane razem być w tym magicznym miejscu jakim jest Kołobrzeg.Musimy to jeszcze kiedyś powtórzyć :D :D :D .Dziękuję za już , proszę o jeszcze :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Anna-K
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3376
Na forum od: 01 lip 2014 19:20
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg-Perła Bałtyku 16.01-06.02.2016

Post autor: Anna-K »

Mam przeczucie,że to jeszcze nastąpi.W takim składzie można przebywać całą wieczność.Jeszcze raz bardzo wam dziękuję,tych chwil nie da się zapomnieć.Dziewczyny jesteście de best. :serce: Dzisiaj mam rozbicie totalne,ale żyję nadzieją,że wszystko jeszcze przed nami.Pozdrawiam serdecznie :kwiat:
Awatar użytkownika
Anna-K
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3376
Na forum od: 01 lip 2014 19:20
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 9

Re: Kołobrzeg-Perła Bałtyku 16.01-06.02.2016

Post autor: Anna-K »

Towarzystwo powróciło z kuracji i chyba odsypia karnawał,bo nikt w temat nie zagląda.Wiem,że on już nie jest aktualny,ale może by zakończyć go jakimś małym podsumowaniem :?: Ja powolutku zaczynam się już klimatyzować w domku,trochę ciężko,no ale cóż na ten moment innej opcji nie mam :lol: :lol:
ODPOWIEDZ