Oczekiwanie na skierowanie

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Oczekiwanie na skierowanie

Post autor: jan19557 »

Do tej pory ja też tak miałem :lol: :lol: :lol:
jorg11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 20
Na forum od: 12 kwie 2013 21:50

Re: Oczekiwanie na skierowanie

Post autor: jorg11 »

Ja miałem złozony wniosek 02.10.2013 Sląski Oddział miałem nr 14238 a 20.01.16 miałem nr 7123 sprawdzałem na podglądzie NFZ i szok otrzymałem skierowanie do sanatorium od 08.marca widocznie ktos zrezygnował bo to jest przed swiętami . pozdrawiam
Awatar użytkownika
juurr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 15 sty 2016 11:36
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Oczekiwanie na skierowanie

Post autor: juurr »

witam a raczej dobry wieczór

dziś w wlkp nfz ubyło 220 numerków !! :o :o co za sprint , ale meta i tak około kwietnia 2017
pytanie do oczekujących z WLKP NFZ-tu jak się posuwają wasze kolejki i na kiedy przewidujecie skierowanie

cierpliwości i zdrówka :)
Awatar użytkownika
grazynamackowiak
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 23857
Na forum od: 11 maja 2014 19:33
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Oczekiwanie na skierowanie

Post autor: grazynamackowiak »

Juurr zapytujesz kiedy gdzie wyjazd rehabilitacja szpital uzdrowiskowy inna kolejnośc .
Wyjazd zaznaczone morze kiedy okres letni czas pokaże czy będzie jak zaznaczne .
Pozdrawiam z Wielkopolski :) 8-) :kwiat:
Awatar użytkownika
juurr
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 209
Na forum od: 15 sty 2016 11:36
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Oczekiwanie na skierowanie

Post autor: juurr »

witam w piękny słoneczny poranek

tydzień ruszył i kolejka z numerkami też , liczę że w tak piękną pogodę nabierze prędkości :roll:

pozdrawiam tych co stoją na peronach i tych co już jadą oraz tych ,którzy widzą stacje docelowe :) ;) :)
Awatar użytkownika
72Tomasz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 09 lut 2016 21:55
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Oczekiwanie na skierowanie

Post autor: 72Tomasz »

Witam wszystkich serdecznie.
Pierwszy post na tym forum i pierwszy wyjazd do sanatorium.
Skierowanie wysłałem w grudniu 2014, a dzisiaj jestem 3955 w kolejce. Jak sądzicie, kiedy mogę spodziewać się decyzji z NFZ odnośnie miejsca i terminu?
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Oczekiwanie na skierowanie

Post autor: maria123 »

Witaj 72Tomasz :!: Miło nam, że dołączyłeś do nas. :o Myślę, że niedługo dostaniesz skierowanie, może na kwiecień, maj :kwiat: :kwiat: :kwiat: Możesz także starać się ze zwrotów, dzwoniąc do swojego NFZ, wtenczas masz możliwość wyboru tylko są krótkie terminy wyjazd. Pozdrawiam i życzę trafnego przydziału :!:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58748
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Oczekiwanie na skierowanie

Post autor: malgorzatas »

72Tomasz pisze:Witam wszystkich serdecznie.
Pierwszy post na tym forum i pierwszy wyjazd do sanatorium.
Skierowanie wysłałem w grudniu 2014, a dzisiaj jestem 3955 w kolejce. Jak sądzicie, kiedy mogę spodziewać się decyzji z NFZ odnośnie miejsca i terminu?
Pozdrawiam :)
Witaj Tomaszu :kwiat: widzę że jesteś z Wielkopolski...przy takim numerze ja bym się spodziewała ...tak jak pisze Maria :kwiat: maj..czerwiec...będzie to 18 miesięcy ;) od złożenia wniosku...myślę że wymarzony termin...teraz tylko miejsce atrakcyjne i pełnia szczęścia...pozdrawiam z Wielkopolski....Gosia
Awatar użytkownika
72Tomasz
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 09 lut 2016 21:55
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Oczekiwanie na skierowanie

Post autor: 72Tomasz »

Mario i Gosiu,dziękuję za odpowiedzi. Dzisiaj mój wagonik chyba podłączyli do Pendolino, bo kolejka się zmniejszyła o 358 numerków. :D
zebra
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 218
Na forum od: 06 lis 2014 17:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Oczekiwanie na skierowanie

Post autor: zebra »

Witam.Zazdroszczę tak krótkiego oczekiwania. My z mężem złożyliśmy wnioski we wrześniu 2014 i jeszcze przed nami...34700 osób . Może do września da radę . Ja jestem z tych zmarzluchów i wolałabym sierpień ale trzeba cierpliwie czekać :) . Monitoruje jeszcze skierowanie mojej siostry , która składała w kwietniu 2014 i jeszcze przed nią5700 osób. No cóż , zależy od regionu ale mam nadzieję że coś fajnego dostaniemy. Pozdrawiam wszystkich kolejkowiczów, aby do wiosny :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ